Žymės

APB Reloaded online

Alternatyvūs pavadinimai: APB Reloaded online

APB Reloaded online - naują priklausomybę multiplayer žaidimą, pasakoja apie opozicijos grupuočių ir policijos. Veiksmo žaidimas vyksta mūsų laikais, ir vartotojo yra suteikta galimybė asmeniškai dalyvauti išardymo ir paveikti jų rezultatus.

Iš pradžių ant nlayn žaidimas APB Reloaded kurį parengė Realtime Worlds, bet po Žaidėjai Pirmas įsigijimo, buvo gerokai sustiprintas ir atnešė į kitą lygį. Be žaidimo dalyvavo David Jones, kuris yra garsaus žaidimo GTA kūrėjas plėtrai.

APB Reloaded internetinis žaidimas turi šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

- Operacinė sistema: Windows XP;

- Procesorius: Intel Core 2 Duo 2. 13 GHz

- RAM: 2 GB

- Video: 256 MB Radeon X1800;

- DirectX 9 ". 0s;

- Laisva vieta kietajame diske: 5 GB

- Internetas greitis: 512 kbit / s.

Praktiškai, šie parametrai lengvai žaidimo gali neužtekti. APB Reloaded internetinis žaidimas , kuri turi šiuos rekomenduojamus reikalavimus:

- Operacinė sistema: "Windows" Vista " / " Windows " 7;

- Procesorius: 2. 4 GHz Intel Core 2 Quad arba lygiavertis;

- RAM: 4GB;

- Vaizdo plokštė: GeForce 8800 GT 512 MB arba lygiavertį dokumentą;

- Plačiajuostis internetas.

Jei parametrai atitinka kompiuterinių žaidimų reikalavimus tada galima p egistratsiya Žaidimas APB Reloaded . APB Reloaded registracija internetu užima labai mažai laiko ir padarė, kaip patogiai. Dėl šios interneto žaidime jūs turite pasirinkti "Atsisiųsti", tada jį parsisiųsti failą "Zapuskatre." Kai failas yra įdiegta kompiuteryje, tiesiog paleiskite jį ir sekite instrukcijas. Šiuo p egistratsiya APB Reloaded galus ir gali plaukti tiesiai į žaidimo.

IR gras APB Reloaded online leidžia vartotojui atlikti vieną iš dviejų frakcijų: Nusikaltėliai arba Enforcers .

Nusikaltėliai - tai banditų frakcija, jie yra nusikaltimų San Paro iniciatoriai. Banditai - šie yra vaikinai, kurie taikiai gerai, negyvena, ir jie nuolat organizuoja įvairius sutrikimus kaip sukelti smurtinio reagavimo policiją. Stovi ant banditų pusėje, vartotojas turės atlikti dvi pagrindines užduotis nusikalstamų gaujų miestą. Pirmasis darbas nebus labai atsakingas, iš esmės viskas bus sumažintas iki carjacking ir tada pristatyti į reikiamą vietą, piešiamas graffiti, vagystės narkotikų ir pan. Kadangi visas šias funkcijas, žaidėjo institucija pakils, ir jam bus suteikta daugiau sudėtingą, atsakingą ir pavojingą darbą. Natūralu, kad ten bus augti ir apdovanoti už darbą. Ir grata online žaidimas APB Reloaded banditai taip pat įdomūs, nes įvairovė ir originalumas darbo gauti. Pavyzdžiui, jei misijos pradžioje buvo pradėtas darbas tiesiog pavogti ir imtis automobilį į tinkamą vietą, darbą tada gali būti papildytas žymiai, priklausomai nuo situacijos, kurioje buvo žaidėjas. Ir, žinoma, ši situacija turės išsiaiškinti, kas yra ne visada lengva, bet visada žavi.

Institucijas. Ir grata online žaidimas APB Reloaded policija - tai reiškia, saugoti ir ginti miestą nuo plėšikų. Policijos sugavimus nusikaltėlių pareigas vietoje, tai nėra taip paprasta. Ne visi eina į efektyviai sugauti nusikaltėlius. Žaidžia policija, žaidėjas gaus užduotis iš agento Prentiss tigrai ir Praetorians. Policijos darbas yra labai paprastas ir nepavojingas. Pavyzdžiui, užduotis pristatyti aukso ar didelę sumą pinigų iš taško A į tašką B yra sunku ir pavojinga. Nepaisant šarvuotų automobilių ir kitų sustiprintas saugumo priemones, tai yra įmanoma, kad vertingas krovinys bus sulaikytas. Žinoma banditai jau žinote apie maršrutą ir bus pasirengę pulti bet kurią akimirką. Jūs galite, žinoma, strimgalviais skubėti tiesiai į norimą vietą ir naedyatsya kad banditai neturi laiko tinkamai reaguoti, bet jūs galite sugalvoti su kitu maršrutu, tada puola medžioti jį žemyn daug sunkiau.

Grafika šiame žaidime aukščiausiu lygiu, kaip tiksliai ir brandus valdymo sistema.

Kas yra APB Reloaded žaidimo nuspręsti vartotojams. Vienintelis dalykas, kad mes žinome, ką žaisti APB Reloaded bus įdomi, nesvarbu, kas jūs žaidžiate.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more