Žymės

Slaptas Saga

Alternatyvūs pavadinimai: Slaptas Saga

Tiesą sakant, žaidimas slaptas Saga pažįstamas jau daugelį metų. Prieš jos vardas skambėjo kaip «Prius Online». Po tam tikro laiko, projektas su tokiu pavadinimu buvo uždarytas, tačiau dabar NetMarble pataupyti apie jo prisikėlimą ir grįžti prie serijos populiarių internetinių žaidimų. Žinoma, naujas projektas tam tikru mastu skiriasi nuo jo pirmtako, nes kūrėjai ne tik iš naujo išleisti, jie nustatė visas klaidas, triktis, padarė savo pakeitimus, trumpai tariant, padarė viską, kad žaidimas atitinka visus keliamus reikalavimus Modernių internetinių projektų. Beveik pasikeitė ir žaidimo mechanika - kūrėjai pakeitė klasių ir mūšio sistemą.

Šiandien slaptas Saga Online visiškai naujos klasės žaidimus. Tarp kitų projektų, kuriuos ji pasirenka aukštos kokybės grafika ir nuostabiu vaizdo intarpus, tada susidūrė žaidimo metu. Neįtikėtina istorija galėjo laimėti net skeptikų širdis.

Kadangi šis žaidimas internete, tada, žinoma, pradėti žaidimo slaptas Saga registracija yra privaloma. Žaidimas dar nebuvo pritaikytas angliškai kalbančių vartotojų. Bet jūs kaip patyręs vartotojas, šis faktas neturėtų klaidinti. Jūs galite lengvai susidoroti su visais intuityvus funkcijų, pavyzdžiui, visą žaidimą, ir registracijos procesą, visų pirma.

Tradiciškai jums reikės įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, ir nurodyti elektroninio pašto dėžutės adresą. Užpildyti visus formos laukus, atidžiai perskaitykite užuomina sistemą.

Taigi galite pradėti žaisti Arcane Saga, jums reikės parsisiųsti specialią žaidimo klientą.

Pagal žaidėjai, kurie yra susipažinę su ankstesnėmis versijomis žaidimą ir atnaujintas, naujas projektas tapo daug labiau įdomi ir perspektyvi, kalbant apie plėtrą. Dabar žaisti Arcane Saga tapo įdomiau dėl to, kad vienas žaidėjas turės valdyti vienu metu tris simbolius:

Savo herojus Adventor.

Jo kolega anima.

Samdinių Gigas.

Kaip matote, nuobodu ir atsipalaiduoti šiame žaidime neturi. Kiekvienas simbolių skiriasi viena nuo kitos. Jūs turite dėti visas pastangas, kad būtų rasti bendrą pagrindą su kiekviena iš jų ir debug žaidimo.

Kiekvienas galės nemokamai žaisti Arcane Saga po simbolių klases:

Hume.

Lon.

Ayin.

Berija.

Ir dar vienas įdomus faktas - visų rasių skiriasi ne tik įgūdžių ir žinių, bet ir socialinę struktūrą. Šis žaidimas yra sukurtas smulkmenų.

Per žaidimą, jums bus susiduria su Požemiuose įvairovė, kuri gali būti padalyta į keletą tipų. Pirmasis tipas - tradicinis ar tradicinis Dungeon, antras - išlikimo Dungeon ir trečia, įdomiausia ir pavojinga - belangė vyks laiku. Visi Dungeons turi sudėtingumo lygį.

Dienos žaidime jūs tikėtis naujas užduotis ir vykdant užduotis. Jūs turite pamatyti patys ir dalintis su savo draugais!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more