Žymės

Asheron raginimą

Alternatyvūs pavadinimai: Asheron raginimą

Game Asheron raginimą garsus multiplayer online žaislas didvyriškas fantazijos žanras. Žaidimo kūrėjai kviečiame Jus į patrauklių kelionės pasaulyje kompanionai ne standartine išvaizda. Šioje formoje jis užkariauja pasaulyje yra daugiau nei dvylika metų. Ir nepraranda savo kontingentą.

Prieš pradėdami žaisti Asheron kreipimąsi dėl žaidimo kokybės, mes patariame jums patikrinti savo kompiuterio sistemos reikalavimus žaidimą. Ir jie yra:

· RAM - 2 GB

· Vaizdo plokštė - 256 MB

· Taktinis dažnis - 2 GHz

· Prijungimas prie interneto;

· Klaviatūra;

· Pelė.

Taigi, patinka viskas. Tačiau turėtų būti vis dar gana paprastas būdas sukurti savo žaidimo, kuris yra suteiktas pavadinimas - Asheron raginimą registras. Patariama patikrinti informaciją

 1. Aplankykite oficiali svetainė žaidimo Asheron raginimą;
 2. Pasirinkite registraciją;
 3. Įveskite savo vardą;
 4. Sukurkite slaptažodį, kurį sudaro ne mažiau kaip šešių simbolių ir patarimai dėl saugos sąskaitą, nereikia naudoti šį slaptažodį kituose tinkluose;
 5. Invent ir užsirašykite slaptažodį,
 6. Pakartokite anksčiau nurodytą slaptažodį;
 7. Įveskite savo elektroninio pašto adresą;
 8. Pasirinkite - registruoti.

Ateityje jums bus lengviau patekti, tiesiog nurodykite vardą ir slaptažodį, ir jūs esate žaidime. Be Asheron raginimą žaisti labai įdomu. Pasaulio grožinės literatūros, o ne realios būtybės, kuri gali apimti jūsų.

Pasibaigus žaidimo pradžioje jums reikia atidžiai pagalvoti apie įvaizdį, savo charakterio išvaizdą. Kiekviena detalė, kaip jums reikia suprasti, kad nedidelis augimas lėtės paleisti, bet labai protingas ir didelis - kaip ir greitai dingsta iš akiračio, bet patekti į priešo ji bus lengva.

Į žaidimą pasaulyje Asheron " s Call internete yra trijų rasių pasirinkimas: žmonėms, ir Lyudzhiany Tumeroki. Čia taip pat reikia būti atsargiems. Nes ateityje jums reikės pasirinkti profesiją, ir visų rasių turi apribojimus laisvųjų profesijų.

Be to, kūrėjai yra savo gerbėjų į žaidimą žaidimų trijų žemynų procesų

 • Osteth;
 • Omishan;
 • Linvak masyvo.

Pradedantiesiems patariama žemyno lengviau, jei jūs patys zarekomenduete - Osteth.

Osteth - gyvena savo rasės žmonių. Ryškus, akį traukiantis dalis planetos, kaip žydi botanikos sode - oazė.

Omishan - būsto tumerokov. Ideali vieta medžioklei, kaip aplink vieną džiunglių nepereinamas krūmynai. Ir monstrai rasti.

Linvak masyvo - buveinė už lyudzhianov. Pats baisiausias žemyne ​​gyvenančiais grupę, ir vienišas, Critters. Kalnų regione su nedideliu skaičiumi augalų.

Tu suteikta galimybė prisijungti kartu į tam tikras grupes, tada jie vadinami taip: partijų aljanso ir karalystę. Viskas priklauso nuo kovų mastu. Nesvarbu, ar jūs pagalbininkai vieni kitiems, atliekant užduotis, turinčių didelio masto karai ir užkariauti teritorijas - tai Karalystėje.

Atrodo, nieko blogo su žaidimu nėra skirtas, todėl galite išbandyti savo jėgas.

AC žaidimas laukia Jūsų. Kaip jūs galite turėti, kai žaidimo pasaulis laukia Jūsų su puikia grafika, su paramos pagal atitinkamą parametrą, ir muzikos.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more