Žymės

Pelenų į pelenus

Alternatyvūs pavadinimai: Pelenų į pelenus

Žaidimas pelenų į pelenus - nekilnojamojo retenybė. Pastumkite užtruko beveik prieš dvidešimt metų, tačiau net ir šiandien tai yra žaidėjai pasitiki. Į šį projektą minutę žaisti ir žaisti milijonus mūsų tėvynainių ir savo "kolegas" visame pasaulyje. Kokybė yra gana senas žaidimas leidžia sau konkuruoti su šiuolaikinių šedevrų geymerskogo menas. Ir nepaisant to, kad pelenų į pelenus grafika yra prasta (kuri, iš esmės, tai nenuostabu, nes ji nėra būtina pamiršti, kad žaidimas buvo sukurtas 1996 metų pabaigoje, o vienu metu tai buvo labai asmeniška ) kaip žaidimas.

Pelenų į pelenus pc pasakoja visiškai nerealus kartus. Kaip ir su dauguma kompiuterinių žaidimų dešimtmečio (kurios metu, tai verta paminėti, nebuvo labai daug), tai remiantis įvykių ateityje įtempta aprašymą. Tačiau šis projektas pasirodė esąs labai sėkmingas ir originalus - ne veltui, kad, galų gale, nereikia pamiršti apie tai iki šiol. Be to, daugelis žaidėjų mano, kad tai "retenybė" yra daug įdomesnis, nei dauguma šiuolaikinių žaidimų.

Norėdami pradėti žaidimą pakankamai pelenų į pelenus atsisiųsti. Pripratę prie šiuolaikinių žaidimų žaidėjai peršokti pasiskirstymo pelenų į pelenus, atrodo vaikiška Bajczyć. Visos reikalingos montavimo failus atsisiųsti per kelias sekundes. Ir pasakyti, kad projektas gali paleisti sklandžiai jokių šiuolaikinių kompiuterių įrenginiai, net atrodo verta.

Iš pelenų į pelenus reikės žaisti laikas nuo laiko vis į specialias arenose, kurios buvo sukurtos kaip teritorija "vietoj žudymo". Ateityje gyventojai negali įsivaizduoti geresnę pramogų nei nužudymo kontempliacija. Visa tai siaubingai primena viduramžių gladiatorių kovos. Didžiausios pasaulio korporacijos remiantieji kovų arenose, ir žmonės iš šio kruvino akinių Crazy įdomus - taip it turns out, atrodo žiauriai realybe ateityje.

Play pelenų pelenų įdomių, nepaisant kai kurių siužeto trūkumo. Dekoracijos ir peizažai nuolat keičiasi. Iš vieno darbo į kitą keičiasi su uniformų ir ginklų. Pikantiškas ir sunkumą žaidimas sklypo suteikia užsieniečiams istoriją, dėl kurios, griežtai kalbant, ir pradėti visus pagrindinius klausimus - blogis užsieniečių įkvėpti savo agresyvią proto vadinamųjų gladiatorių. Dėl šios nesenos praeities polinkius prarasti sąžinę ir garbę, tampa visiškai nekontroliuojamos žudymo mašinos.

Iš bet montuojamas į pelenų į pelenus video, galite suprasti, ką jūsų personažas turės išlaisvinti visus pasaulio gyventojus iš monstrų invazija. Jums bus atsisakyta užkrėstos teritorijos arenose, kur jis bus būtina sunaikinti visus be išimties gladiatorius vilkolakiais, sunaikinti "blogai" smegenys kritimo iš savo aukų po pralaimėjimo.

Šis projektas yra ideali tiems, kurie mėgsta žaidimus, kaip Dūmos arba Postel - paprasta kontrolė ir Crazy veiksmų padės perduoti savo laisvalaikį.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more