Žymės

Assassin's Creed Odisėja

Alternatyvūs pavadinimai:

Assassins Creed Odyssey yra šiek tiek neįprastas šios serijos žaidimas, iš tikrųjų tai pirmasis tikras RPG cikle. Žaidimo grafika tradiciškai yra viršuje. Jie taip pat gerai atliko garso dizainą, muzika atitinka tai, kas vyksta šiuo metu ir leidžia sukurti tinkamą atmosferą.

Istorija prasideda mūšio scena, kai karalius Leonidas sutriuškina persų armiją. Tada prieš žaisdami Assassins Creed Odyssey pasirinkite pagrindinio veikėjo lytį. Tai pirmas žaidimas iš serijos, kur egzistuoja toks sprendimas, bet tai jo nesugadina, kaip daugelis baiminosi, nors Animus legendoje yra nedidelis neatitikimas, tačiau tokią smulkmeną galima atleisti. Prieš jus – milžiniškas atviras pasaulis, kurį turi ištirti pagrindinis veikėjas. Tai padaryti nebus taip paprasta, skirtingai nei ankstesniuose linijos žaidimuose, čia turėsite skirti daug laiko kovinių įgūdžių ugdymui ir įrangos bei ginklų siurbimui, kitaip dažnai būsite nužudyti. Žaidime yra daug ginklų, nors ir nėra daugelio taip mėgstamų paslėptų peiliukų, tačiau jų ilgai netrūksite.

Galimas jūsų pasirinkimas:

  • Kardai
  • Itys
  • Durklai
  • Paktukai
  • Ašys
  • Kovos štabai

Ginklai gali priklausyti skirtingoms klasėms, būti patys paprasčiausi arba legendiniai. Ginklai gali būti tobulinami ir dekoruojami įvairiomis graviūromis.

Žaidimo žemėlapyje yra gana daug vandens, tai nėra atsitiktinumas. Navigacija ir mūšiai ant vandens suteikia žaidimui įvairovės. Jums reikės patobulinti savo laivą, paruošiant jį daugybei įlaipinimo ir susirėmimų jūroje, nes jau tada buvo graikų ugnis - to meto artilerija. Be to, pasirinkite komandą ir tobulinkite savo kovotojų įgūdžius.

Žaidžiate Peloponeso karo metu senovės Graikijos žemėse. Vienos ar kitos pusės kontroliuojamos teritorijos. Jūs vadovausitės principu „skaldyk ir valdyk“. Pirma, destabilizuokite regioną, vykdydami sabotažą. Vėliau bus galima dalyvauti bendrame mūšyje puolėjų ar gynėjų pusėje. Bet tam reikia gerai pasiruošti, smūgiai pasipils iš visų pusių, o jei ilgai to nedarei, neatsilaikysi.

Galite gauti papildomų užduočių iš skelbimų lentų. Patikrinkite juos dažnai, beveik visada yra kažkas naujo. Kai kurios iš šių užduočių yra gana paprastos, tačiau yra ir kitų, kurios veda prie gana įdomių užduočių.

Kovos sistema žaidime yra labai pažangi. Kiekvienam ginklo tipui yra keletas technikų ir kovos technikų, kurias geriausia suprasti kuo greičiau.

Priešo intelektas buvo patobulintas, palyginti su ankstesniais serijos žaidimais. Užpuldami, pavyzdžiui, tam tikrą valdovą lanku, sargybiniai stengsis jį uždengti apsupdami iš visų pusių. Taip pat nebus galima pasislėpti ir laukti aliarmo, priešai ir toliau tavęs ieškos žemėlapyje. Žaisti dėl tokių naujovių daug įdomiau.

Kampanija yra įdomesnė nei ankstesnėse dalyse. Dialogai yra emocingesni. Jūsų priimti sprendimai turi tiesioginės įtakos tam, kas nutiks toliau.

Assassins Creed Odyssey atsisiųsti nemokamai į PC, deja, neveiks. Tačiau žaidimą galima įsigyti „Steam“ žaidimų aikštelėje arba oficialioje svetainėje, kur išpardavimai ir nuolaidos yra gana dažni.

Pradėkite žaisti dabar! Žaidimas tikrai vertas dėmesio!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more