Žymės

Assassins Creed 2

Alternatyvūs pavadinimai: Assassins Creed 2

Žinoma, nėra tokio žaidėjas, kuris nėra girdėjęs apie tokį super veiksmo filmas, kaip ir žaidimo Assassin Creed 2. Šis pripažinto projekto tęsinys. Antrojo žaidimo dalis kūrėjas išlieka kompanija "Ubisoft", ir ji turėtų būti pažymėta, kad kūrėjai sugebėjo sukurti stebuklą vėl atleidžia ne mažiau įdomus ir jaudinantis žaidimas. Jei teko susidurti su pirmąja dalimi Assassin, tuomet jūs žinote apie visus projekto dorybes. Nuopelnas žaidimas yra tikrai daug: cool grafika, puikus gameplay, puiki istorija. Štai kodėl daugelis žaidėjų visame pasaulyje yra crazy apie šį projektą ir mėgsta žaisti Assassin Creed 2.

Antroji dalis padės visus šio nuotykių veiksmo perdavimą gerbėjai jau susipažino kartu ir visoje Vidurio Rytuose ir Italijoje. Aplink - renesanso ir Kryžiaus žygiai. Naujojo žaidimo veikėjas - jaunuolis, Ezio Auditore da Firenze - kilęs iš turtingo Florencijos aristokratų šeimoje. Ezio tėvas ir broliai išdavė šeimos draugas ir pakartas kaip mokesčių rezultatas. Iš Assassins Creed 2 PC veikėjas, yra įsiutę, žuvo išdaviką ir priversti slapstytis su savo motina ir sesuo iš savo pusbroliu. Ezio yra pasirengusi atkeršyti visiems šeimos nariams, kurie buvo zameshena išdavystė, ir jis nesiruošia trauktis.

Assassins Creed 2 parsisiųsti padėti herojus susitikti su daug puikių individų metu. Pavyzdžiui, Ezio susipažinti su visų keturių narių Medici, matydamas, Leonardo da Vinci ir Niccolò Machiavelli, ir tarp blogiausių priešų Man bus niekas kitas, kaip Francesco de 'Pazzi, Girolamo Savonarola Rodrigo Borgia ir kitų, mažiau žinomų žmonių Renesanso. Ezio ištirs Venecijos kanalus ir susipažinti su visų pagrindinių interesų valdančiųjų šeimų laiko.

Skaityti visas projekto naudą gali būti pažvelgė į Assassins Creed 2 vaizdo priekaba. Iš video, galite matyti, kad naujoje žaidimo versijoje bus ne tik išlaiko visas pagrindines charakteristikas žaidimo, mėgstamus žaidėjų pirmoje dalyje, bet tai taip pat pridėti visiškai naujų funkcijų, kurios tikrai kreipsimės į žaidėjų. Pavyzdžiui, naujas žaidimas Assassins Creed 2 veikėjas dovanoti sugebėjimus nardyti ir plaukti, ir įsitraukimo procesas bus sustiprintas galimybę ištraukti ginklų iš priešo rankų.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės parsisiųsti Assassin Creed 2 jūsų kompiuteryje. Projektas puikiai perteikia visą didybę ir prašmatnus aprašytą erą. Žaidžia Antroje pripažinto projekto, jūs galite pajusti tikrą laisvę. Dinamika žaidimo tavęs nepaliksiu abejingi - kiekvieną atsiranda charakterio būdu, jūs galite gauti šias arba kitas galimybes.

Tačiau žaisti Assassins Creed 2 nemokamai ir negalės vairuoti su projektu turite įsigyti. Ir į priekį laukia kursą jaunų žudikų - jūsų herojus išmokti dalyvauti kovų ir judėti gatvėmis tyliai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more