Žymės

Asteriksas ir draugai

Alternatyvūs pavadinimai: Asteriksas ir draugai

Žaidimas Asterix & Friends - tai įdomus žaidimas apie patrauklių kelionės iš Asterix ir jo draugais. Asteriksas ir draugai lankosi suteiks jums daug teigiamų įspūdžių savo mėgstamų žaidimų aikštelė davė herojai šioje istorijoje.

Žaidimas Asterix & Friends registracija nekelia jokių sunkumų, žinoma, jei esate įgudęs anglų kalba. Norėdami užsiregistruoti internetu, jums reikės:

1. Įveskite oficiali svetainė žaidimą.

2. Užpildykite pagrindiniame puslapyje svetainę būtiną informaciją apie save.

3. Parašyk savo elektroninio pašto adresą. Šis laukas yra privalomas užpildyti.

4. Įveskite slaptažodį specialiai jūsų sąskaitą.

5. Norėdami patvirtinti slaptažodį, kurį reikia įvesti jį dar kartą.

6. Tada toliau jums bus pranešta apie žaidimą. Jei jus domina ką nors, įdėti ženklą šalia tų daiktų.

7. Tada paspauskite mygtuką « Žaiskite nemokamai dabar » .

Antrasis būdas prisijungti prie šio žaidimo - tai užsiregistruoti per "Facebook".

Žaidimų Asteriksas ir draugai yra internetinis žaidimas, todėl ypač galingas asmeninio kompiuterio nustatymai Šiame žaidime nereikia. Nes jūs, svarbiausias dalykas - tai yra nerimauti didelės spartos interneto.

Play Asterix & Friends Jums bus kurti savo kaimą su savo kolega Galai Asterix, Obeliksas, Dogmatiksu ir kitų žinomų personažų, ką nori.

Į Asterix & Friends jums žaisti prieš galingos Romos.

Į Asterix & Friends Online galėsite susirasti draugų, bendrauti su jais forume apie įvairias strategijas, Galijos dievų ir daug kitų dalykų.

Statant namus, pamatysite, kad yra įvairių elementų, pavyzdžiui, gyvenamųjų pastatų statyba turi mažus lizdus ir gamybos turėtumėte naudoti tik didelius lizdus.

Į žaidimą išteklių svarba gali greitai pasikeisti, pirmiausia jums reikės medienos, akmens, maisto, ir tada staiga gali prireikti ir kitų išteklių.

Žaidimas Asterix & Friends Jums pasiūlyti net medžioti. Jūs medžioti šernus su skanėstu.

Siekiant sužinoti, kaip gauti norimą svetainę, tik reikia perkelti žymeklį.

Kadangi Galai nepatinka miegoti po atviru dangumi, turėsite "laukti" statyti namus jiems.

Kai Galai gali būti karinis, ir jei jums sukurti jiems namus ir statyti ietį ar kitą ginklą, jie gali net pulti romėnus.

Kova romėnus nėra taip paprasta. Jie rimtai suvokti savo pasipriešinimą. Kai jie sužino, kad jūs nenorite jų laikytis, tiesiog atsiųskite savo teritorijoje legioną. Jums reikės priprasti prie romėnai bus savo kieme, kur jie bus įsteigti specialų patrulį teritorijoje.

Jūs turėsite unikalią galimybę mokyti savo kaimiečių, kad jie tampa stipresnis.

Asteriksas ir ses Amis - tai kompiuterinis žaidimas, kad bus jums priminti savo vaikystės, ir praleisti laiką ieško TV mėgstamus animaciją Asterix ir Obelix.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more