Žymės

Astro Empires

Alternatyvūs pavadinimai: Astro Empires

Žaidimas Astro Empires yra masiškai multiplayer online žaidimas, kuris yra sukurtas mokslinės fantastikos žanro. Šiame žaidime jūs pateksite į neeilinį ir be galo gražus erdvėje.

Jūs turite sukurti savo erdvės taškas, galingas Erdvėlaivis, ir plėtoti įvairias technologijas ir sukurti kelias sąjungas. Ir svarbiausias dalykas žaidime tavęs laukia - šią erdvę mūšio!

Iš žaidimo Astro Empires registracija atliekama gana greitai ir buvo taip:

1) Jūs turite nurodyti savo elektroninio pašto adresą ir slapyvardį.

2) Nurodykite slaptažodį, ir šalį, kurioje jūs gyvenate.

Play žaidimą Astro Empires būsite ant bet kurios interneto naršyklės visatoje realiu laiku.

Turite prekybos su draugais ir kaimynais, imperijos gynybos, taip pat karo ir dalyvauti Epas mūšis.

Be Astro Empires naršyklinis žaidimas žaisti jums bus susipažinę su šių funkcijų žaidime:

1. Galingas unikalus visata.

2. Puikus gameplay.

3. Massive karai.

4. Ryškus bendruomenė žaidėjų.

5. Apdovanojimai už misijos.

6. Galimybė žaisti su bet kokia naršykle.

7. Mobili versija.

8. Nemokama žaidimas.

9. Be to, žaidimas klientas parsisiųsti nereikia.

Jūsų nuotykių žaidime Astro Empires prasideda su bazė įsikūrusi planetoje į neatrastų galaktiką. Norėdami būti puikus imperatorius jums reikia sukurti savo bazę kuriant skirtingas struktūras.

Kadangi mes kalbame apie šį žaidimą, jūsų faktinis statybos užtruks jums užbaigti statybą. Siekiant spręsti sudėtingų konstrukcijų statybos, jums reikės išmokti naujų technologijų.

Žaidimas turi nuostabų technologijos aptikti daug.

Žaidimas Astro Empires Online - tai didžiulė visata, su šimtais tūkstančių planetų. Padėsite skautas, kuris padės jums pasiekti kitus žaidėjus, kurie gali padėti jums žaidimą ar jus puls.

Kai jūs meistras savo bazę statybos, galite sukurti karo kampanijas siekiant padidinti savo pelną parką.

Jums bus suteikta galimybė kurti įvairių tipų laivų sukurti savo idealus parką: nuo mažų vienetų minios į milžinišką Armada laivų.

Gera idėja yra galimybė susidraugauti su kitais žaidėjais , ypač prisijungti prie gildijos , kad bus apsaugoti ir teikti išlikimą šiame nuostabios visatos Astro Empires .

Aljansų ir politika metu Žaidimas Astro Empires .

Jums dalyvauti masė karų žaidimas Astro Empires su tūkstančiais žaidėjų, , ir jūs turite kovoti neįtikėtinas Epas mūšis.

Registracija internetinis žaidimas Astro Empires nemokamai ir pakviesti savo draugus žaisti buvo daug įdomiau, ir, svarbiausia, jūsų draugai bus ten. Pasinerkite į šią erdvę su dideliais įvykiais, kovų ir draugė!

Sėkmės jums kosmoso mūšių naršyklės žaidimo Astro Empires!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more