Žymės

Klausymas 2

Alternatyvūs pavadinimai: Audishn 2, audance, audishn, audens, audishion, klausymas

Audition 2 internetu - tai naujas nemokamas internetinis žaidimas, kuriame žaidėjas turės eiti į naktinius klubus ir barus, dalyvauja naktiniuose šokius ir vakarones.

Online žaidimai Audition 2 yra muzikinis projektas, kurio simbolis ne tik šokti, bet ir atlikti įvairias šokio gudrybių.

Audition 2 žaidimas bus įdomus, žinoma, visi, kurie mėgsta šokti!

Kad galėtumėte žaisti Audition 2, nereikia sudėtinga Audition 2 registraciją internete: Online žaidimai, spauskite "Register" ir įveskite registracijos laukai

  • Žaidimų prisijungti
  • Elektroninio pašto adresas
  • Prisijungimas forume (bendrauti su kitais žaidėjais)
  • Nurodyti lytis, gimimo data
  • Nurodyti slaptažodį

Pirmyn, tada spustelėkite "Registruotis" mygtuką, tada eikite į atsisiuntimo puslapį žaidimo kliento Audition 2 online (Šis žaidimas reikalauja žaidimo kliento diegimas, veikimo stabilumą ir galimybes gameplay). Pripažįsta, kad kliento dydis - 2,5 GB.

Yra trys būdai, kaip atsisiųsti klientas:

1) standartinis metodas (rekomenduojama)

2) Loading archyvas

3) Parsisiųsti Torrent

Po įdiegimo, galite pradėti žaidimą. Tuo šis, registracija Audition 2 yra baigtas. Rekomenduojama visą aplanką su žaidimu įtraukti į išimčių sąrašą antivirusinė!

Minimalūs reikalavimai sistemai:

Procesorius: Pentium 4 1. 8 GHz

Atmintis: 1GB

Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForce FX5200 128MB / ATI Radeon 9800 128MB

Kietasis diskas: 3 GB laisvos vietos

Operacinė sistema: "Windows XP" SP3, "Windows 7

DirectX: DirectX 9 ". 0c

Garso plokštė suderinama su DirectX

Rekomenduojame:

Procesorius: Pentium 4 2. 6GHz

Atmintis: 1GB

Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForce 6600 128MB / ATI Radeon X-700 128MB

Kietasis diskas: 3 GB laisvos vietos

Operacinė sistema: "Windows XP" SP3, "Windows 7

DirectX: DirectX 9 ". 0c

Play online žaidimas Audition 2 pradėti kuriant savo charakterį: pasirinkti charakterio tipą ir pritaikyti savo išvaizdą. Po to, pasirinkite serverį ir kanalą. Yra 3 serveris: Impulsinis, Sakura ir šokoladas. Pasirinkus bet kurį iš serverių, paspauskite "Enter".

Būdamas žaidimų miestas parduotuvėje galite nusipirkti savo charakterį drabužių ir aksesuarų, ir rūbinėje, charakteris gali pabandyti ką pirko. Jūs galite pakeisti savo plaukų stilių ar spalvą charakterio odą, vyksta į studijos stiliaus. Online žaidimai Audishn 2 turi savo žaidimo valiuta yra DEN ir talpyklos.

Online žaidimai Audishn 2 turi savo akademiją, kurioje žaidėjas gali išmokti valdyti žaidimą, ir pagrindiniai režimai šokį. Be to, galite pasirinkti žaidimo globėją.

Audition 2 internetinis žaidimas yra daug ne tik parduotuvės ir šokių aikštelė, taip pat yra vietų, kur galite tiesiog kalbėtis su kitais žaidėjais ir žaisti mini-žaidimus (dėl kai kurių žaidimų pergalę, galite gauti gerą atlygį).

Dėl kiekvieno režimo aprašymas bus užtrukti ilgą laiką, todėl, juos apibūdinti šį trumpą apžvalgą neįmanoma. Jei šis žaidimas sukėlė susidomėjimą, ir negali laukti, kad žaisti šį žaidimą Audishn 2 internete, eiti į registracijos į žaidimą Audition 2, ir žengti pirmą žingsnį link savo svajonės šokti. Šis žaidimas yra gana didelis funkcinės ir malonią atmosferą, kad nebus nuobodu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more