Žymės

Aljanso Valiant Arms

Alternatyvūs pavadinimai: Aljanso Valiant Arms, AVA

Aljansas Valiant Arms достаточноновыйММОшутер. Skiriamieji požymiai žaidimo - aukštos kokybės grafika ir detalus brėžinys. Esmė yra ta pati, ir ką kiti šauliai - Jūs dažnai gali paleisti greitai ir šaudyti žaidimas AVA duos jums galimybę. Žaidimo grafikos variklis palaiko padidinimą, kuris suteikia pažangias grafikos galimybes. Šis dinamiškas žaidimas nebus palikti jus abejingai, jei norite šauliai ir neatrodo, žaidimas, kur jums reikia ką nors ilgai ir apgalvotai.

Žaidimo siužetas daro prielaidą, kad jums prisijungti, kad pasaulyje vyraujančios mūšį. Be konkurencijos dėl dominavimo virš planetos ateiti dvi kariaujančios pusės, klanas, iš kurių jūs turite pradėti. Mūšio laukas tampa milžinas miesto Metropolis kur gatvėse atsiranda Epas mūšis.

Šaudmenys labai įvairi, taip pat kovų rūšies, kurioje galite dalyvauti. Dėl atsargūs ir Domu vaizdo detalė kova žaidimas atrodo įspūdingai, ir žiūrėti kovų įdomus ne tik dalyviams, bet ir gerbėjai. Žaidimas bus įdomus tiek pavieniams kariams ir komandos žaidėjas, dėl to, kad žaidime, kaip komandos kovų ir asmeninių užduočių žaidėjų. Pasirinkus reikiamą režimą, galite įvesti kolektyvinio kovų pasaulį, arba įvykdyti misiją vieni.

Simbolių Klasės AVA internete [ _7_] yra vadinamas snaiperis, užpuolimas arba vadovavimo komanda. Specialybė snaiperio suprantama pati ataka iš kovos meistras trumpais atstumais.

Ginklai žaidime gali ne tik uždirbti pinigus, bet ir įsigyti į žaidimą valiutą. Taip pat šiame žaidime jūs galite visiškai pakeisti šaudmenų. Žaidimas AllianceOfValiantArmsпредоставляет galimybė visiškai pakeisti ginklą žaidime: žaidėjai turimi Šaudykla, statinaitės ir kitų daiktų, reikalingų žaidimą. Šio ginklo bruožas yra tai, kad jis gali būti modifikuotas ir patogu padaryti patys.

Norėdami pradėti žaidimą, jūs galite taip pat greitai, kaip praėjo AVA Registruotis. Kai jūs išmoksite žaisti, bus prieinami jums premijų daug. Kadangi mes susiduriame su šaulys, pagrindinės premijos, galite gauti šaudymo priešų. Be to, žaisti, jums pumpuojamas charakteris įgyti naujų žinių ir įgūdžių, tada pavadinimas. Palaipsniui, per žaidimą, žaidimas A. A. Leidžia žaisti geriau: greičiau perkrovimo, tampa patogesnis atsižvelgiant mažėja grįžta. Kaip rezultatas, charakteris veikia greičiau ir geriau fotografuoti.

Jei norite žaisti AVA , šis žaidimas turi daug privalumų. Tai nemokama, todėl galima žaisti visus. Šaulys yra labai populiarus žaidimo versija, kad yra mylimas daugeliui vartotojų. Žaidimas vertas skirtos grafikos, yra įvairių rūšių kovos, ir bendras įvairių ginklų turi daugiau nei 70 vienetų. Be AVA žaisti yra profesionalūs žaidėjai šauliai ir pradedantiesiems ir kiekvienas gaus savo dalį malonumo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more