Žymės

Avalon herojai

Alternatyvūs pavadinimai: Avalon herojai

Avalon herojai internetu - nemokama multiplayer vaidmenų žaisti realaus laiko strategija su klientu. Derinti RTS ir RPG žanrų projektą pasirodė, bet ačiū Neta platybės alaplaya. Žaidimo pasaulyje tikitės karšto daug renginių. Jūs turite kovoti su kitais žaidėjais, taip pat legendinis monstras. Sistemos įdomių sieges, Epas mūšis grupė, vienas ant vieno akistata - visi šie vizitinės kortelės įdomus žaidimai. Jums bus stovėti prieš užduotį - pumpuoti savo charakterį, daryti viską, kas įmanoma, kad jis išgarsėjo nenugalimas karys, rinkti pinigus pirkti galingus artefaktus padaryti savo ženklą į burtininkų pasaulio istorijoje. Nuo Avalon herojai žaisti su žemesnės klasės, jūs netrukus manote, kad galite būti daugiau nei dalis samdomų karių. Siekdami aukščiausios klasės vadinamos Imperatoriškoji Royal Guard - natūralus, ir jums bus tikrai pasiekti norimą, jei jūs tapsite pastangos. Pademonstruoti gerai wishers jo drąsą ir strateginio galvoje pavydo!

Įsiskverbti į spalvinga vietose bus nepretenzingas žaidimas Avalon herojai registraciją. Po sukurti paskyrą galite atsisiųsti klientas. Reikia užpildyti tokią formą, kuri apima šias sritis: vartotojo vardą, slaptažodį, pakartokite slaptažodį, slapyvardis, elektroninio pašto adresą, patvirtinkite elektroninio pašto adresą, gimimo data, lytis, šalis. Tada iš išplečiamojo sąrašo pasirinkti kur sužinojote apie žaidimą. Pasibaigus registracijos pabaigos, pažymėkite langelį, kad patvirtintumėte, kad jie nėra prieš dialogą su administracija ir priimu produkto naudojimo sąlygas.

Na, ką reikalavimai sistemai? Jūs, žinoma, norite žinoti, jei ji bus įdiegti Avalon herojai internete jūsų kompiuteryje. Čia yra parametrų, susijusių su išsiaiškina sąrašas: Windows 2000 / XP / Vista, procesorius P3 800 MHz; Vaizdo 3D 32 Mb; DirectX 9 "suderinama. 0 C, RAM 512 Mb; 1 GB laisvos vietos standžiajame diske.

Suimkite žaisti Avalon herojai, jums rasti sau į siautėjo karo viduryje. Dvi kariaujančios pusės Oriens ir Aeonia nenorėtų pripažinti viena kitos. Jūs galite prisijungti prie vieno iš jų ir tiesiogiai nedalyvautų visose kovose pasikartojimui. Šiame žaidime yra geras pasirinkimas režimais, todėl jūs galės rasti labiausiai patraukli jums asmeniškai. Apsvarstykite galimus būdus, siekdama:

- Mūšis (Battle Mode) - mūšis režimas daugelio vienu metu žaidžiančių žaidėjų. Šis mūšis grupuotes vienas prieš kitą.

- Arena (Arena režimas) - kovoja žemėlapis arenose, dalyvauti nebūtų atgrasomos realūs herojai.

- Adventure (Nuotykis režimas) - režimas, kai žaidėjas grupė 8 žmonės kariauti prieš bauginančias bosus karo, naudojant taktinius sumetimus kiekvienam dalyviui.

- Fojė - režimas, kuriuo galite vaikščioti aplink miestą ir susipažįsta su kitais žaidėjais pasiūlymus.

- Aikštė (Plaza režimas) - sukurtas taikaus vietą atokvėpis. Būtent čia, kad sukuria naują gildija, atnaujinta įranga ir laikas pakalbėti draugų.

Reikėtų pasakyti, kad kiekvienas režimas turi savo taktikos dalis. Ir kaip visų rūšių ji skiriasi, turite nuolat ieškoti strateginių sprendimų. Taigi, jeigu bus porazmyatsya smegenys!

Žaidimų Avalon herojai leidžia lipti į žvaigždes, tampa drąsus herojus ir įrodyti savo pranašumą. Jūsų dispozicijoje bus viskas, ko jums reikia - daiktai, brangiųjų daiktų, speciali įranga, koviniai kostiumai. Svarbiausia, kad bandyti gauti visa tai naudojama. Geras ginklas, drąsus širdies ir patikimi sąjungininkai - tai raktas į pergalę! Nepraleiskite galimybę greitai ir smagu praleisti savo laiką. Gražūs sklypas paliks niekas abejingi - rasite malonių patirčių daug! Mėgaukitės žaidimu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more