Žymės

Avataros: Amžius of Chaos

Alternatyvūs pavadinimai: Avataros, Avataras

Avataros Žaidimo apžvalga: Amžius of Chaos.

Pasaulio Avataros Amžius Chaos internete yra klasikinis fantazija Vaidmenų su visomis žaidimo funkcijomis. Laikotarpis chaoso žaidimas duos jums įdomių questus, įdomių turnyrų, mini žaidimus ir galvosūkius, kurie reikalauja loginio mąstymo. Tai nemokamas naršyklinis žaidimas yra Multiplayer, nes ji yra neribota prieiga prie sistemos reikalavimai per dideli. Kad galėtumėte žaisti Avataros Amžius of Chaos reikės interneto ryšį, sistema "Microsoft Windows" 98SE/Me/2000/XP, Pentium 300 MHz, 128 MB RAM ir vaizdo korta suderinama su DirectX. Tapkite šalis Žaidimų Pagalba Avataros: Amžius Chaos registracija internetu. Žaidimo Klientas nereikia atsisiųsti. Prisijunkite žaidimo Avataros Amžius of Chaos reikia atlikti šiuos veiksmus:

1) Įvadas žaidimo personažo vardu;

2) Įrašykite slaptažodį ir pakartotinai įvežant į kitą eilutę;

3) E-paštas (elektroninis paštas);

4) Atkreipkite dėmesį savo tikrąją gimimo datą;

5) Pastaba grindis;

6) iš pavaizduotų figūrų atitinkamoje srityje įvedimas;

7) sutartyje su vartotoju priėmimas;

8) patvirtinimas, kad laikomasi žaidimo įstatymus;

9) Paspaudus Registruotis.

Registruotis Avataros: Amžius of Chaos praėjo, ir buvote uždarų erdvių pasaulyje. Tai buveinių buvę dievai, dabar Avatara, vieta tapo paskutinis tvirtovė miršta visatoje. Jūs įvedėte žaidimą kaip savo sukurti unikalų charakterį. Vėliau žaidimas Avataros: Amžius of Chaos lankosi suteikia galimybę persikūnyti į aukštesnį forma. Galima kiekvienos rasės didžiausias formos. Pavyzdžiui, elfas gali atgimti į angelo ar vampyras, demonas ar Efreet džino ir pan.

Paimkime arčiau pažvelgti viduje žaidimo rasės. Iš viso 7

- Žmonės,

- Elfai;

- Orkai;

- Gnomai;

- Troliai;

- Dana;

- Demonai.

Žmonės žaidimas yra labiausiai paplitusi lenktynes. Apribojimai jiems nežinoma. Šis universalus rasė turi didelį plėtros potencialą. Be žmonių lengva išmokti.

Elfai - didinga būtybių lieknas įstaigų, turinčių neeilinį manevringumą. Gamta tikslumas leidžia atstovai šiose lenktynėse yra laikomi geriausiais lankininkai. Tačiau kryptis ir Dubin naudoti juos yra ribotas.

Orkai - neįtikėtinai stiprūs kariai, dėl kurių kovos menas yra įgimtas kokybė. Didžiuotis būtybių sumaniai naudoti savo jėgą ir apribojimą, lankai ir magija proto naudojimo ne juos sustabdyti.

Gnomai - Piedmont lenktynių meistrų, kurie garsėja stiprumas šarvai. Prieiga prie lankai ir magija šviesos jiems yra ribotas, tačiau iš ginklų poilsio jie turi labai gudriai.

Troliai įspūdį su savo milžinišką dydį. Legendarily atkaklus būtybių su ypač įgūdžių - gijimą. Kalbant apie ginklų, ietimis, kalavijais, lankai ir visų magiškų trolių riboto naudojimo.

Dana prigimties našta tamsiosios magijos ir vampyrizmo. Visi į Avataros pasaulio gyventojai gydyti juos skeptiškai, galima net pasakyti, su dideliu neapykanta. Šie uvorotlivye žmonės naudoja skirtingų tipų ginklų. Tik jiems tik klubai.

Sukeltos gaisro elementas ugnies demonai turi odą ir tiek fizinį, tiek magišką žalą jų sumažėja. Lankai, arbaletai, magija ir šviesos priežasties šiose lenktynėse yra ribotas, tačiau atrodo, kad jie nesivargina apie tai.

Avataros: Amžius of Chaos gali žaisti, įgyti patirties ir plėtoti įgūdžius atgimimo tikslais. Ši galimybė yra pasiekiama po sėkmingo užginčyti užduočių serijos ir yra laikoma didžiausia garbė.

Kolektyviniai veiksmai internetinis žaidimas taip pat nėra paskutinis. Prisijungti klanas - tai reiškia, kad būtum iš žaidėjų bendruomenės nariu, su kuriuo ji yra lengviau atlikti, kai ilgų kelionių naštą ir laimėti kruvinus mūšius.

Kitas žaidimo bruožas yra religijų buvimas. Avataros Amžius Chaos online žaidimas leidžia visiems, kurie nori išbandyti save kaip dievą. Organizuoti savo religiją, turi surinkti pasekėjų iš realių žaidėjų. Daugiau jie turi daugiau galingas dievas.

Pagrindas žaidimo - dinamišką realiu laiku kovoti. Bet jums nebus praleisti visą savo gyvenimą tik šia veikla. Galų gale, jums reikia galvoti daugiau apie uždarbio būdas. Yra dviejų tipų valiuta: sidabro (žaidimas valiuta) ir aukso (kartu su internetinių žaidimų nekilnojamojo). Užsidirbti žaidybinių pinigų gali būti įdėti į kelio bandymas, dalyvaujant turnyruose ir kovose, pritraukti naujų žaidėjų į žaidimą, iššifruoti Scrolls ir daro amatus. Nurodykite karjerą yra Jūsų! Nuspręsti, kas yra jūsų siela. Žaidimas siūlo septynis variantus:

- Pėdsekys (gerai išmanantis atvirą kraštovaizdį, tokiu būdu veiksmingai rinkti ingredientai potions ir eliksyrai)

- Žudikas (samdinių, kuris slepiasi šešėlyje ir išpuolių nužudyti)

- Healer (gali atkurti savo sveikatą ir padėti sąjungininkams)

- Raganius (sugebėti atsispirti magija, kuri specialiai kelia savo kūno pokyčiai)

- Samdinių (būdas užsidirbti pinigų - magija ir kardas)

- Medžiotojas (specializuojasi retų rūšių gaudyti monstras)

- Raider (ieško lobis).

Play Game Avataros Amžius Chaos Online yra būtina, juda per lygius. Beje, kai lygis taip pat gauti pajamų. Su kiekvienu nauju lygiu knistis giliau į žaidimo. Įdomus žaidimas įvykiai užfiksuoti net išrankiausių žaidėjai.

Pradėti žaisti žaidimą internetu Avataros Amžius of Chaos ir galėtų patikrinti šio projekto keistumas. Būkite tikri, kad neturi būti nuvilti! Gali sėkmės jums atlikti pačius ambicingus planus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more