Žymės

Avataro žvaigždė

Alternatyvūs pavadinimai: „Avatar“ žvaigždė

Avatar Star yra trečiojo asmens šaudyklės stiliaus kompiuterinis žaidimas. Šis žaidimas yra multiplayer žaidimas su anime stiliaus grafika.

Informacija „Avatar Star“ registracija yra paprasta ir aiški visiems vartotojams, reikalinga ši informacija:

 • Jūsų vardas. Kai kuriais atvejais vardas, pavardė ir pavardė
 • Jūsų gimimo metai
 • El. Pašto adresas
 • Playword for game
 • Turi šalis, kurioje jūs gyvenate

Parsisiųskite Avatar Star iš oficialios svetainės, taip pat iš svetainių, kurios suteikia prieigą prie šios funkcijos. Jums reikės paspausti mygtuką „Atsisiųsti žaidimą“ arba „Atsisiųsti žaidimą“ (kiekviena svetainė pateikiama kitaip). Tada pamatysite plaukiojančią langą, kuriame reikia spustelėti „Išsaugoti failą“. Įkeliant failą įdiekite jį.

В Avatar Star internete yra trys įdomios klasės:

 1. Guardian (Medic) - ši klasė skirta kitų simbolių gijimui.
 2. Gunner (sunkusis pėstininkas) yra stipriausia klasė, kuri tinkamai tvarko ginklus.
 3. Assassin (snaiperis) - ši klasė yra tiksli. Jie gali nužudyti bet kokiu atstumu, todėl jie turi būti saugūs.

B Avataras Žvaigždė su įvairiais brangakmeniais galite pagerinti personažų įgūdžius. Jų gebėjimai iš to padidės. Jei prijungsite monotoniškus akmenis, galite padidinti jų efektyvumą, kuris yra labai naudingas jūsų charakteriui. Čia yra trys klasikiniai žaidimo režimai:

 1. Kalno karalius - šis būdas yra populiariausias.
 2. Domination - čia turite parodyti visus savo gebėjimus dominuoti žaidime.
 3. Komandos desmatch yra komandų režimas.

Avatar Star internete suteikė daug galimybių kiekvienam simboliui. Jūs galėsite pakeisti savo kostiumus, nes žaidime yra tiek daug. Taip pat ne mažiau įvairių ginklų.

Avatar Star yra visiškai nemokama. Žaidime yra speciali vidinė žaidimų parduotuvė, kurioje galite nusipirkti įvairius reikiamus žaidimo objektus virtualiems pinigams.

Avatar Star yra naujas įdomus žaidimas, kuriame yra daug įdomių specialiųjų efektų, simbolių ir nuostabių nuotykių. Užsiregistruokite su draugais, atsisiųskite žaidimą ir pradėkite nardyti į šį įdomų anime simbolių pasaulį. Įėję į šį pasaulį, jūs, be abejo, nesigailėsite praleisto laiko.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more