Žymės

Bananų karai

Alternatyvūs pavadinimai: Bananų karai

Bananų karai (Bananų karai internete) - įdomus internetinis žaidimas stiliaus "voynushki."

Jei norite tapti bananų respublikoje, bananų karas internetinis žaidimas diktatorius - Jums! Galite būti drąsus juosta samdinių ir banditai dalyvauti įdomių kovų ir įdomių misijų ir įvairių turnyrų.

Šis internetinis žaidimas bananų karai nereikalauja išankstinio diegimo, jūs galite žaisti bet kuriame kompiuteryje, kur jūs turite prieigą prie interneto. Tai neužima daug vietos, todėl žaidimas Bananų karai galite žaisti net ant lėtesnių mašinų. Norėdami pradėti žaisti, jums reikia tik užsiregistruoti žaidimų Bananų karai.

Prisijungti Bananų karai yra toks: ant žaidimo svetainėje, pagal registracijos prašome įvesti savo vartotojo vardą (slapyvardį) - pavadinimą, kuriuo bus vadinamas žaidimą, pasirinkti savo lytį. Tada įveskite e-mail (el. pašto adresas, kuriuo gausite registracijos patvirtinimą), pasirinkite šalį, kurioje jūs gyvenate pavadinimą, įveskite slaptažodį du kartus ir spauskite "Sign Up". Dabar galite pradėti žaisti žaidimą internete Bananų karai.

Pasibaigus žaidimo pradžioje jums gauti savo rankas ant samdinių būrys ir turės eiti per "mokyklos jaunųjų diktatorius" - tai yra, atlikti kelis paprastus uždavinius, kurie padės jums pradėti žaidimą.

Siekiant nustatyti, kas iš žaidėjų aušintuvo, jums reikės dalyvauti turnyruose.

Sekantis žaidimas - reikia gerai papildo esamą būrys ir eiti į mūšį su kitais žaidėjais grupėje ir gauti pergalę, pinigų ir kažką naudingo. Pinigai gali būti panaudotas didinti energijos vienetą, naujų vienetų (ty samdyti naujų darbuotojų, kad pirkti naujus automobilius (visureigių, cisternos)) įsigijimo, papildyti savo mini - tai elementai, kurie sustiprina kovinius pajėgumus vieneto, (gali būti ne daugiau nei tris per GĮ). Tada, po priėmimo technika ir konservuota kovotojai gali vėl stoti į kovą ir žaisti Bananų karai.

Yra vienas bruožas - Bananų karai internetinis žaidimas nenumato grotuvas daryti įtaką mūšio eigą, todėl jūs nukreipti savo rinktinę į mūšį, ir kad jūsų dalyvavimas baigiasi, jūsų vienetų padaryti kovą su priešų vienetų. Taigi, šiame žaidime laimėti tas, kuris yra geriau pasirengę, greitesnis ir staigesnis pagerino savo kovinius vienetus, taip pat tiems, kurie mokėsi priešo armiją.

Žaidimą stebi Pergalių ir nuostolių bei užsidirbti reputaciją, galite pereiti į kitą lygį. Norėdami pereiti į kiekvieną naują lygmenį jums vėl bus paprašyta atlikti įdomių užduočių įvairovė. Tai gali užtrukti keletą bando juos vykdyti. Tačiau kiekvienas lygis padidina jūsų galimybes ir priartėti prie pagrindinio tikslo.

Su kiekvienu nauju lygiu padidina kovinius pajėgumus savo komanda, yra naujų tipų vienetų, turinčios didesnį našumą, didinti jų skaičių.

Bananų karai internetinis žaidimas, kur mūšiai skirtingų lygmenų skiriasi kiek kovotojai dalyvaus šioje kovoje ir kiek kartų galima nuimti savo būrys mūšio lauke. Pavyzdžiui, pirmojo lygio, vienetą sudaro 5 vienetai, ir jie gali nusileisti į mūšio tik vieną kartą, o ne lygiais aukščiau, dešimtys vienetų, ir jūs galite palikti juos išjungti kelis kartus. Beje, silpnos ir stiprios komandos žaidime nesusikerta, ty prieš savo komanda visada stovės jūsų priešininko pajėgas.

Jūs galite žaisti internete Bananų karai ir mėgautis maloniu akių grafika, humoro žaidimo stilių, įdomių ir patrauklių darbo vietų turnyruose daug.

Jei norite smagiai laisvo laiko, tada šis žaidimas yra skirtas Jums! Paprasta, intuityvi valdymo žaidimas, galimybė žaisti bet kuriame kompiuteryje su interneto prieiga (reikalingas tik vienkartinis registracijos Bananų karai, kurie trunka tik kelias minutes), leidžia jums žaisti ir bendrauti su kitais žaidėjais.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more