Žymės

Ištremtas

Alternatyvūs pavadinimai:

Banished ekonominė strategija su miesto kūrimo simuliatoriaus elementais. Žaidimas pasižymi gera tikroviška grafika ir aukštos kokybės balso vaidyba.

Playing Banished bus įdomus visų pirma tiems, kurie mėgsta miestų kūrimo simuliatorius, tačiau kitiems gali patikti šis žaidimas.

Jūsų užduotis žaidime yra padėti naujakurių grupei išgyventi. Norėdami tai padaryti, pasirinkite tinkamą vietą gyvenvietei įkurti. Svarbu, kad šalia būtų išteklių šaltiniai.

Žaidimas labiau orientuotas į socialinės sferos plėtrą, o ne į technologinę pažangą. Reikia pasirūpinti, kad visi gyventojai būtų laimingi ir daugėtų gyventojų.

Tikslams pasiekti jums reikės:

  • Apdorojimo laukai
  • Gerinti gyvenimo sąlygas, laiku statyti naujus namus
  • Sandėliuoti malkas šildymui
  • Prekyba
  • Gaukite žuvį ir rinkite vaisius

Žaidimo žiemos labai atšiaurios. Žiemos periodui geriau pradėti ruoštis pavasarį, kitaip galite nespėti sukaupti visko, ko reikia.

Pastatę prekybos postą, galėsite parduoti perteklinius produktus ir nusipirkti išteklių, kurių jums neužteks.

Jūsų laukai ne visais metais duoda vienodą derlių. Tam įtakos turi oro veiksniai. Kai kuriais metais gauni gausų derlių ir viskas klostosi gerai. Tačiau kartais vos spėji patenkinti gyventojų poreikius.

Gyventojų skaičiaus augimas tiesiogiai priklauso nuo to, kaip gerai šiuo metu gyvena žmonės. Ar užtenka gyvenamojo ploto, maisto ir drabužių.

Be to, žaidime visi gyventojai turi polinkį į tam tikras profesijas. Tarp jaunesnių kartų daugiau ūkininkų arba, priešingai, medkirčių ar žvejų. Į tai reikės atsižvelgti. Tokiomis sąlygomis bus labai sunku sukurti subalansuotą gamybą.

Būtent pusiausvyra visame kame yra kelias į sėkmę šiame žaidime. Balansuoti labai sunku. Pakanka neapgalvotai išleisti išteklius ne tam, kas būtina, ir artimiausiais metais jūsų gyvenvietei išgyventi bus labai sunku. Todėl šiame žaidime reikia labai gerai apgalvoti kiekvieną žingsnį.

Nenusiminkite, jei kaimas keletą metų iš eilės nepadarė jokios pažangos. Kaip ir kasdieniame gyvenime, čia ne visada viskas vyksta pagal planą ir nieko negalima padaryti. Tik reikia stengtis neklysti ir laukti palankesnių laikų plėtrai ir tobulėjimui.

Žaidime negalėsite paversti kaimo moderniu miestu net ir praėjus daug laiko. Kūrėjai nesuvokė technologinės pažangos galimybės. Gyvenvietė šiame žaidime vystosi kiek kitaip, didėja kaimo dydis ir gyventojų skaičius. Galbūt būsimuose atnaujinimuose bus galima plėtoti technologijas ir tobulinti pastatus.

Banished atsisiųsti nemokamai PC, deja, neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ platformoje arba oficialioje kūrėjų svetainėje.

Pradėkite žaidimą dabar, be jūsų naujakurių laukia neišvengiama mirtis, padėsite jiems išgyventi atšiauriame pasaulyje ir pagerinti savo gyvenimą.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more