Žymės

Kovos

Alternatyvūs pavadinimai: Kovos

Online žaidimai mūšis - nemokamas naršyklinis žaidimas, kuris yra prieinamas daugelyje socialinių tinklų. Pavyzdžiui, galite įvesti per "Facebook" ar VKontakte. Iki šiol įvertinimas žaidimai Vkontakte žaidimas užima 20 vietą ir aplankyti kiekvieną dieną daugiau nei 50 tūkst žaidėjai. 3D shooter lankosi kovų su funky robotai vaidina. Jūs turite rinkti, tvarkyti ir remontas, jei reikia, džiaugtis savo pergalėmis. Šis projektas primena Multiplayer seniai žinomas žaidimas Quake3. Ir jei jums teko žaisti paskutinis, jūs suprasite, ką turiu galvoje. Linksmas animacinių filmų grafika ir specialieji efektai puikiai malonus skatina pakelia nuotaiką ir jaudinantis ginklą sugriežtintos gana greitai. Pradedant žaisti mūšio, jūs netrukus suprantame, kad jie negali atitrūkti.

Žinoma, jums reikės užsiregistruoti žaidimo mūšių, kurio metu jūs leiskite jūsų vardas, elektroninio pašto adresas, sukurkite slaptažodį ir įveskite savo vartotojo vardą. Kurdami sąskaitą, turite pažymėti langelį jus prisimins, ir susitarti su interneto mūšio sąlygomis. Registracija kovų atliks įdomų žaidimą savo patogiu laiku praktiškai iš bet kurio kompiuterio minimalių parametrų:

  • Operacinė sistema "Windows
  • 2GHz
  • 2GB RAM
  • Ne mažiau kaip 13gb laisvos vietos standžiajame diske
  • Vaizdo plokštės
  • Internetas
  • Naujausia versija Unity Web Player

Tada, prisijungti prie savo puslapio, jūs galite lengvai atsisiųsti žaidimą.

Kortų žaidimai yra teminius vaikų kambarys ir erdvė, kur atėjo mūsų mielas robotus. Jūs galite pereiti į skirtingas vietas, ty žaisti žemėlapiai su funky pavadinimų, kaip antai "langelyje", "Miestas ant stalo", "Pit", "Dvi tvirtovės", "Platforma 17", "Platforma NULIS» , ir kt.

Žaisti online kovas, jūs galite vieno žaidėjo režimu arba komandoje kartu su savo geriausiu draugu. Išbandyti savo jėgas, pavyzdžiui, "Capture saldainiai", "King of the Mountain" arba "komandą į komandą." Per ištrauka jūs renkate patirtį (vymerivaetsya procentų) ir uždirbti kabės (in-game valiuta). Su naujojoje atnaujintoje klipų dabar įkrauti net už tai, kad taikote kasdien lanko įdomų žaidimą. Be to, žaidimas siūlo tokias mūšiai būdų uždirbti klipų skaičius: pakviesti draugus į žaidimą, didinant žaidimo lygį, pirkti balsus.

Robotai žaidimą sudaro dalių, kurių kiekvienas turi savo funkciją. Taigi manipuliatoriaus skirta atakuoti kojas suteikti greitį, galvos padidina derinimo dešinį pelės mygtuką laipsnį, šarvai yra skirtas apsaugoti ir akumuliatorius - tai yra labiausiai reikalingas gyvybinės energijos. Galite sukurti unikalų robotą ir nuolat tobulinti savo gebėjimus.

Kaip ginklų, Batla žaidimas siūlo naudoti šiuos automatinis, ginklų, raketų, plazma, elektromagnetines, lazerių tipai. Galimos granatos patenka į Bobby, dūmų ir apsvaiginti. Nepamirškite apie tokį šarvų įvairovė ir reikalingą įrangą. Netolimoje ateityje, administracija žada atnaujinimus kaip flamethrowers ir min.

Pasiekti 4. lygį, galite jaustis laisvai prisijungti prie klano (50 spaustukus) arba sukurti savo (250 įrašus). Dabartinis reitingas klanų - puiki paskata stengtis suvienyti ir kaip jūs galite sėkmingai žaisti kovas. Stiprūs žaidėjai bus pirmose eilutėse eilės sąrašą, ir visai pelnytai didžiuojasi savo pasiekimais.

Visi šiame žaidime 20 lygiai. Užpildykite visus juos nuo pradžios iki pabaigos ir mėgautis nuostabų funkcijų žaidime, kad taip, galite tai aptarti su savo draugais apie forumą. Jūs tiesiog laukia už teigiamą patirtį! Belieka palinkėti jums rasti bendrą kalbą su robotų! Sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more