Žymės

Battlefield: Bad Company 2

Alternatyvūs pavadinimai: Battlefield: Bad Company 2 Battlefield Bad Company, battlfild

Žaidimas Battlefield : Bad Įmonės 2 - pirmojo asmens šaudyklė, kuri yra devintas žaidimas serijos Battlefield . Tai nieko, kaip p ryamoy Tęsinys paskelbtos 2008 " [ _20_] Battlefield: Bad Company ». Leidėjas projekto - Electronic Arts . Ir dirbo vaikų EA Digital Illusions CE vystymąsi. Funkcijos, kurios pritraukia daug vartotojų aukštos kokybės grafika, variklio Nušalimas, kuri suteikia griauna aplinką, įvairių žaidimo režimų, įdomus sklypas, dinamiškų kovų ir gebėjimas taikyti taktiką. Vienas turi tik Parsisiųsti Battlefield : Bad Įmonės 2 kaip nedelsiant nuvežti į teritorija karo. Jūs dalyvaus konflikto Jungtinės Valstijos ir Rusija. Šie įvykiai yra išgalvoti, bet tai neturi tapti mene įspūdingas. Stovi geriau suprasti, kas vyksta. Rusija, nepaisant pralaimėjimo patyrė pagaliau pavyko surasti padorų kontrataką. Rytų Europa, šiaurinė dalis Kinijos ir Japonijos netrukus atsiduria gailestingumo Rusijos kariuomenė . Rusija po Kubos ir Šiaurės Meksikoje areštuoti. Dabar ir Pietų Amerikos šalyse pradeda dirbti su šia didžiule jėga. Rusijos mokslininkai pradėjo kurti galingus ginklus, su kuriais užkariauti JAV tikėtis. Tačiau keturios beviltiška vaikinai iš Amerikos pėstininkų ne visos išlaidos nusprendė užkirsti kelią savo tėvynės konfiskavimo. Taigi viskas prasidėjo. Ir dalyvauti šiame konfrontacijos, turite Bad Įmonės 2 parsisiųsti.

Kai ant jūsų monitoriaus atgyja video Battlefield : Bad Įmonės 2, jūs bus pamiršti, ką nuobodulio. Jūs esate laukia neįtikėtinai nuotykius ir šilčiausias mūšį. Galėsite pasirinkti tinkamiausią būdą ir veikti.

Turėtų pradėti žaisti Battlefield : Bad Įmonės 2 , ir jūs galite ieškoti drąsių simbolių. Taigi tai Seržantas Preston Marlowe - snaiperis šaulys, kuris yra pagrindinis veikėjas. Nuo BRAVO-2 vadas vaidmuo priklauso seržantas Samuel ("Serge" Radford). Privati ​​Terrance "Saldi" Svitvoteris laikomas puikus ekspertas komunikacijos ir technologija. O taip pat yra dėl sprogmenų ekspertas, pionierius - Asmeninis George Gordon Haggard (Jr). Tai galantiškas įmonė yra pajėgi daug dalykų! Žaidimo jūs darote per tai įsitikinkite.

Kaip klasių Bad Įmonės 2 žaidimas siūlo tokias galimybes: pirmyn, medikas, inžinierius, skautas. Žinoma, kiekvienas turi savo ypatingą paskirtį. Atitinkamai ir ginklai Battlefield : Bad Įmonės 2 priklauso misc. Multiplayer, ji yra padalyta tarp klasių ir atidaro kaip siurbimo. Visiems ginklai yra pistoletai, lygiavamzdžiai šautuvai, Thompson Automatas, autoloading šautuvai (išskyrus snaiperis) ir automatinio šautuvo G3. Lyginant su vieno žaidėjo žaidimas yra šiek tiek kitoks. Šiuo atveju prieigą prie visų tipų ginklų iš multiplayer, bet ne pirmosios pagalbos rinkinys, defibriliatorių, dėžutės šaudmenų ir įtvirtinant priemones. Prieiga prie naujų ginklų, tada atidaryti kelias bendroves. Iš esmės kraujavimas atsiranda dėl to, kad jums taškus. Ir uždirbti taškų už visus veiksmus, kurie galėtų turėti įtakos mūšio eigą. Palaipsniui jūs einate iš vieno lygio į kitą. Ir todėl, pavadinimas (yra 50). Kiekvienas žingsnis - naujos galimybės! Taigi, pirmyn! Sėkmės jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more