Žymės

„Battlefield hardline“

Alternatyvūs pavadinimai: „Battlefield hardline“

Battlefield Hardline žaidimas: nusikalstamumo trileris.

„Battlefield Hardline“ žaidimas buvo paruoštas išleidimui 20. 03 2015 m. „Visceral“ ir „DICE“, tapę dvylikta mūšio lauke. Ir leidėjas „Electronic Arts“ pasirūpino, kad be „Battlefield Hardline“ atsisiuntimo į kompiuterį galimybė būtų prieinama kitoms platformoms:

  • One Xbox
  • 360Xbox
  • PlayStation 3
  • PlayStation 4
Kartais žaislo išėjimas buvo atidėtas, tačiau kūrėjai tai paaiškino norėdami pagaliau išspręsti trūkumus, kad žaidėjai būtų patogūs žaidimo erdvėje. Toks uolumas yra pagirtinas, ir jis turi teigiamą poveikį reitingui. Galiausiai, pagrindiniai beta testai buvo palikti, ir gerbėjai laukė galutinio produkto, paruošto naudojimui.

Galima atlikti

misijų!

Kriminalinė taika ir teisė, nes neatsiejami broliai visada yra arti. Bet kiekvienas turi savo vaidmenį, o ne iš pasirinkto kelio. Jei atsisiunčiate „Battlefield Hardline“, jūs būsite išmesti į nusikalstamų susidūrimų, kurie yra labiau panašūs į visapusišką karą, o ne į vietinį mastą, aplinką.

policininkų kovoja su banditais, bet jie vis dėlto sugeba paversti plėšrūnų planus į realybę. Jūs laukiate apiplėšimo, užpuolimo prieš kolektorius, šaudymo, įkaitų gelbėjimo. Veiksmai panašūs į akrobatinius skaičius, kai reikia perkelti virvę tarp dangoraižių ir perkelti į priešingą pusę kartu su maišeliu, užpildytu pinigų. Kitą kartą parodyti roko alpinistų talentus, laipioti stačias sienas, arba šaudyti „katę“, kad pasiektumėte virvės aukštį.

Bet kuri jūsų tarnybos pusė tampa neprofesionaliu gangsteriu ar lojaliu policininku, tačiau bet kuriuo atveju komandos veiksmai visada yra efektyvesni, todėl surinkite įgulą iš žaidėjų. Įvykiai vystosi atvirose erdvėse ir uždarose vietose, o jei jūs gerai naudojatės aplinka, tai taps jūsų sąjungininku, kad pasiektumėte tikslą.

Vykdomi visada atrodo įspūdingi, ar jie būtų išmontuoti automobilio salone, atidaromi banko skliautai arba šaudomi laboratorijoje. Jūs galite naudoti bet kokius elementus, kad pasiektumėte tikslus, rastumėte nestandartinius sprendimus, kaip įveikti situaciją, naudoti turimus ginklus, kurie pateikiami perteklius. Jūsų dispozicijoje yra apsvaiginimo šautuvai, šautuvai, kitokio spektro granatos, plaktukai, šautuvai, šautuvai, pistoletai, peiliai ir net švino vamzdžiai.

Norint perkelti į „Battlefield Hardline“ kompiuterį, naudokite pikapus, motociklus, šarvuotus personalo vežėjus ir sraigtasparnius, ir mini programas (pirmosios pagalbos rinkiniai, kamufliažas, lynai ir kabliai, žibintuvėliai, palydoviniai telefonai, spąstai ir dujų kaukės) tik palengvins užduotį.

Kai prasideda juodos spalvos ir baltos spalvos, kai veiksmai viršija įstatymą, tai, kaip elgtis teisingai, ne visada yra atsakymas akivaizdus, ​​tačiau sprendimai turi būti priimami greitai ir radikaliai, kad neprarastumėte galvos pradžios. Verta praleisti akimirką, o priešas tikrai pasinaudos tuo.

Norėdami įsigyti „Battlefield Hardline“, pasirinkite standartinį, išskirtinį arba aukščiausios kokybės leidimą. Pagrindinis žaidimas, prisidedantis prie papildymų, išplės jūsų žaidimų patirtį. „Battelfield Hardline“ rinkiniuose gausite naujų, įvairiausių ginklų, įrangos ir priedų prie pagrindinių kortelių.

Sistemos reikalavimai

  • Operacinė sistema: Vista SP1 / 7/8
  • RAM: 4 GB RAM
  • procesorius: „Intel Core i3 / i5 2“. 4GHz arba Athlon II / Phenom II 2. 8 GHz
  • Garso plokštė: suderinama su „DirectX 9“. 0 device
  • Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForce GTX 260 arba ATI Radeon HD 5770
  • vietos standžiajame diske: 37 GB laisvos vietos
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more