Žymės

Battlefield Heroes

Alternatyvūs pavadinimai: BFH

Battlefield Heroes Online - tikrai neįprastas žaislai internete atstovas karo. Jei jūs tikitės iš tokio žaidimo pilna rimtumo, realiomis grafika, mąstantis istoriją remiantis realių istorinių įvykių ir tikslios rungtynės ginklus ir uniformas pusių - jūs atėjote į tą adresą.

Dalyvaukite žaidimas Battlefield Heroes yra pirmasis ir labai svarbus žingsnis epochos kovų ir aktyvių karinių identitetų pasaulyje. Registruotis Battlefield Heroes nebus jums daug laiko, jums reikia pasirinkti tik kai ateities žaidimų slapyvardį, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį ir sutinku su licencinės sutarties sąlygomis.

Kai Battlefield Heroes registracija lieka nuošalyje, ateina kitas svarbus žingsnis - pasirinkite savo charakterį, tuo labiau, kad galite iš karto pasirinkti iš trijų galimų klasių, neskaičiuojant galimybę tinkinti jo paties herojaus išvaizdą skonis ir laisvė. Pirmasis galimas simbolių klasė - šaudyklė. Šaulys ginkluoti pistoletais, kulkosvaidžiais ir granatomis, veikia greitai ir yra pati pagrindinė tipas ir subalansuotas savybes. Kitas klasė - Sunkusis kovos yra baisi jėga mūšio lauke, turi mokėti už šią judėjimo greitį, nes tokie sunkūs ginklai, ne visi bus perkelti į vietą, jau nekalbant apie visiškai išnaudoti. Galiausiai, žaidimas siūlo internete Battlefield Heroes yra trečiojo tipo personažai - Commandos. Greita ir slaptos unikalią galimybę trumpam išnyksta ir ginkluotas su snaiperio šautuvu ir peiliu, vien Commando gali susidoroti su atstumo ir daug priešų. Bet už tą įgūdžių natūra, jūs turite mokėti sveikatos nerimtas - pagauti akių šaulių ar šauliai už bet Commando yra mirtinas gedimas.

Kaip jau buvo minėta, online game Battlefield Heroes turi plačias galimybes už tinkinti savo charakterį išvaizdą. Norite, galite dėvėti uniformas ir atrodo kaip tikras karys, ir nori - verslo kostiumas arba šortai su spalvotu marškinėlius. Visa tai yra absoliučiai jokios įtakos žaidimo poveikį ir neteikia papildomos naudos, kad kažkas, bet tuo pačiu metu daro žaidimą pramoga dar linksmas ir šviesus.

Norintys žaisti žaidimą internetu Battlefield Heroes gaus visą žaidimo specialaus žaidimo valiuta - Valor Points. Gauk įmanoma beveik bet žaidimų pasiekimas, ar nužudyti priešą, fiksuoti vėliava medžiojamųjų gyvūnų rūšies ar sėkmingai užbaigti užduotį. Naudojant Valor Points, galite įsigyti naujų ginklų ar specialius pleistrus, atkurti sveikatą.

Kaip matote, žaisti internete Battlefield Heroes nuostabiai įdomus ir sudėtingas, ypač jei jūs darote jį į draugų kompanija. Spalvingi vaizdai simbolių, ryškus grafikos, žaidimas yra ne originalus aštrumo rimtos kovos ir viso įdomus pasiteisina ir žaisti Battlefield Heroes šiandien nori tūkstančiai žaidėjų visame pasaulyje. Pabandykite ir jūs žaisti arenoje, ar du tai paprastas ir priklausomybę žaidimą internete, ypač žaisti Battlefield Heroes reikia tik interneto ryšį ir naršyklę.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more