Žymės

BattleKnight

Alternatyvūs pavadinimai: BattleKnight

BattleKnight internete - yra naršyklė Vaidmenų žaidimas (MMORPG), su istorine istoriją, kuri pasakoja apie riteriai ir pilių istorija, kilnus Paladin ir negailestingai plėšikai ...

Online žaidimai BattleKnight nereikalauja kliento diegimą ir žaidimus galima beveik su bet kokia naršykle. Viskas ko jums reikia, kad pradėti žaidimą, tai registracija BattleKnight: pagrindiniame puslapyje, registracijos formą, pasirinkti (jei esate pradedantysis) "Aš esu naujas čia" ir įveskite pavadinimą lauko, e-mail, slaptažodį. Kitas, pasirinkite serverį ir priimti laikomasi žaidimo taisyklių. Po to, paspauskite ant "Play" ir šį žaidimą Registruotis BattleKnight baigtas.

Ėjimas į žaidimą, Pelėda (NPK) siūlo atlikti mokymo kursą per kelias Quest kurio įgyvendinimui bus suteikta kai kuriuos žaidimo valiuta forma atlygiai ir kai kuriuos dalykus. BattleKnight žaidimas internete turi in-game valiuta - sidabro ir rubinais.

Tuo pirminio lygio žaidime, jūsų charakteris gauna titulą - praktikantas.

Atidarius meniu skirtuką "charakterį", pasirinkti savo charakterį avatarą. Čia galite matyti savybes:

Galia - stipresnis nei herojus, daugiau žalos gali padaryti,

Protingumas / Sudėjimas - didesnę figūrą herojus, tuo daugiau savo gyvenimo taškų ir greičiau susigrąžinti;

Luck - lygis sėkmės herojus, įtakos gebėjimui gauti kritinę streiką, taip pat, kad iškovotas sidabro skaičių

Menas ataka - didesnis ginklas įgūdžių herojus, daugiau jis turės galimybę pataikyti į priešą;

Menas Gynybos - geriau pobūdis turi būti valdoma su savo skydu, tuo mažiau žalos, kurią ji gaus.

Be šių savybių, vis dar yra

  • Gyvybės taškai
  • Reputacija
  • Žala
  • Šarvai
  • Hit tikimybė ir apsauga

Play žaidimą internete gali BattleKnight atsižvelgiant darbą kaip robotai, pavyzdžiui, apsaugos vartai, lauko darbams, išdavystės. Čia tik planuojama veiksmų herojus, tiesiogiai dalyvauja jas nebus priimami. Vykdymo laikas nuo 1 iki 8 valandų. Mokėjimai - sidabro ir sąmoningumo karmos.

Priklausomai nuo herojaus lygį galės pasirinkti ginklus ir šarvus, potions ir runas, kurias galima įsigyti su pelnė sidabro monetų iš pirklių, kalvių ir alchemikas rinkoje. Dostignuv10 lygį, jūs galite nusipirkti arklį.

Žaisti žaidimą internetu BattleKnight galite puola plėšikai, padeda geri žmonės, arba atvirkščiai, į šonus su plėšikų. Priklausomai nuo šio pasirinkimo, karma herojus tampa teigiamas arba neigiamas

Pajėgų šviesa (teigiamas) karma : Apsaugos protėviai Šviesos Galia regeneraciją, Angel Wings, skydas Mystic, Mystic citadelė.

Tamsiai pajėgos (neigiama) karma : Tamsiai Force, Prakeikimas, Shadow of Darkness, ateityje rūgšties Creek mirties šarvus su šuoliai.

Kiekvienas žaidėjas šiame žaidime, kad gauna savo turto, kuris gali būti patobulintas atsižvelgiant į finansines galimybes. Už realius pinigus galite įsigyti aukščiausios kokybės sąskaitą, kuri suteikia daug privalumų ir daug galimybių žaidime.

Siekiant įgyti patirties, naujų įgūdžių ir žaisti pinigus (sidabro ir rubinais), herojus turi atlikti įvairias užduotis ir dalyvauti mūšiuose su kitais žaidėjais.

BattleKnight internetinis žaidimas turnyras yra arena, kurioje galite pasirinkti mėgstamą rūšį kovos:

  • King turnyras
  • Dvikova
  • Kvietimas
  • Turnyras
  • Joust

Žaidimas imeet12 misijas, ir kiekviena misija turi kelias vietas. Yra grupės misijos, kurių galite imtis smuklėje.

Play BattleKnight galima įsigyti pačioje parduotuvėje, arba Palydovinė Skakun

Palydovinė - Šuo, Squire Kitty;

Laikikliai - Black Horse White vienaragis, Juoda vienaragis, Juoda karo Bear.

Į BattleKnight gali žaisti vieningai Ordino teikti paramą žaidimą tarp žaidėjų. Tarp dalyvių Susirašinėjimas, ten yra funkcija "Pranešimai".

Šis žaidimas yra laikomas vienu iš savo žanro geriausia, yra daug įdomių funkcijų ir ji vis dar gali būti ilga istorija, todėl geriau žaisti. BattleKnight registracija atvers jums duris į šio istorinio pasaulyje!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more