Žymės

Mūšis Immortals

Alternatyvūs pavadinimai: Mūšis Immortals

Mūšis Immortals Online - nemokama multiplayer online Vaidmenų žaidimas iš bendrovės Perfect World Pekino. Reikia pasakyti, kad šis tudiya jau seniai įsitvirtino kaip puikus komandos kūrėjams ir dizeynerov gaminti padoraus žaidimų produktų pramonės, ir žaidimas Mūšis Immortals yra ne išimtis. Mūšis Immortals online žaidimas yra vyresnis brolis garsiojo Perfect World.

Prisijunkite žaidimo Mūšis Immortals nebus užimti daug laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti - užpildyti kelis laukelius sąskaitos vardą, slaptažodį lokalės parametrus ir patvirtinti registraciją elektroniniu paštu, kurį gausite patvirtinimo laišką ir nuorodą atsisiųsti klientas. Taigi registracija Mūšis Immortals yra baigtas. Mūšis Immortals online žaidimas, stebina mus savo grožiu iš pirmo žvilgsnio.

Kaip simbolį prasideda žaidimas su simbolių kūrimo langą, ir iš šio taško aišku, kad dizaineriai dirbo sunkiai rašiklį padaryti vaizdo žaidimų Mūšis Immortals live, turtingas ir malonus akiai. Ir reikėtų pažymėti, kad jie tai tikrai gerai. Iš viso šiuo metu žaidime yra penkios klasės - Berserk, išrinktoji Slayer, Mage ir Heretic. Įdomus žaidimas sūpynės visi mano prieinamumą gimimo datą herojaus, priklausomai nuo to, kur jis bus pridėta nustatyti zodiako ženklas, kažkaip paveikia žaidimui charakteristikos pobūdžio. Žaisti žaidimą Mūšis Immortals yra taip pat įdomus, nes jis sukelia mums žingsnis po žingsnio per istoriją, o ne prarasti milžinišką erdves žaidimas pasaulyje.

Atraskite prasideda Immortals pasaulis, yra logiška, danguje. Štai kur mes gauti mūsų pirmuosius nurodymus, nemirtingą statusą ir grįžti į žemę. Jau ant žemės, mes atsiduriame stovyklos naujokams, kurie gauna savo pirmąjį darbą, kad turi būti padaryta, siekiant pagerinti ir gauti šiek tiek pinigų ir dalykų, kad jums reikia į žaidimą. Deja, darbas nešviečia su originalumu, visi tą patį "eiti atnešti" taip "žudyti monstrus n", bet grafinis komponentas, įgyvendino viršuje, puikus pasirodymas herojus, šarvai ir ginklai, ir nuostabų piešimo įgūdžiai herojus privers Jus pamiršti, kad užduotys yra gana monotoniškas. Žaisti žaidimą internete mūšis Immortals neturite vieni.

Žaidimų maloniai patenkintas savo sistemos augintiniai. Čia kiekvienas veikėjas gali padaryti gyvūnas, įsigyti, rasti platų žaidimo pasaulį ar tik kai prijaukinti monstras. Tačiau jo tikslas yra ne tik įtikti savo šeimininkui akis, čia pitotsy tikraisiais žaidimų padėjėjai, paruoštas bet kuriuo metu paimti ginklą ir kovoti petys į petį su jumis, taip pat rengiant ir pasisemti patirties. Jei jūs nusprendžiate žaisti Mūšis Immortals, tada jums patinka savo inžinerijos komponentas.

Iš tiesų, verta pažymėti, kokybiškai išvystyta gamybos sistemą ir pagerinti padėtį, kad objektas gali turėti tam tikrą amatininkas, turinčių teisę lygio įgūdžių ir visus būtinus išteklius, bet patobulinimai kovos elementų žaidimą - nemerjanno. Nuo banalios galandimas, įsigyti specialių Scrolls ar akmenis, kurie gali padidinti puolimo galia savo kalaviją arba apsaugos Savo šarvų lygį.

Žaidimas kreipsimės į visų MMORPG gerbėjų ir suteikti daug valandų malonaus pramoga! Į Immortals Mūšis Kiekvienas gali žaisti, atsisiųsti žaidimo klientą, prašome užsiregistruoti ir įrodyti, kad esate vertas tapti maitintojo Immortals Mūšis!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more