Žymės

Kovų šlovės 2

Alternatyvūs pavadinimai: Mūšis dėl šlovės 2

Jei traukia ir žavi pasaulinį karą, jei jūsų realiame gyvenime jūs niekada dalyvauti didelio masto mūšiai (ir nori), interneto žaidimai Kovų šlovės 2 atvers prieš jus pasaulinį karą su savo privalumus ir trūkumus.

Žaisti Kovų šlovės 2 internete, jums reikės kompiuterio, kuri atitinka šiuos reikalavimus sistemai: Pentium 4 2. 0 GHz; RAM 512 MB Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForceFX 5700 ar ATI Radeon 9600, apie 9 GB laisvos vietos standžiajame diske, ir interneto ryšys. Sutinku reikalavimai yra maži.

Registruotis Kovų šlovės 2 yra labai paprasta. Eikite į "Quick Start" meniu, atsisiųsti ir įdiegti kliento ir pleistras (specialias programas, kurios padės jums išvengti visų klaidų rūšių). Tada sukurkite savo paskyrą - galvoti iš žaidimo pavadinimą ir įveskite jį į atitinkamą langelį žemiau, įveskite slaptažodį ir elektroninio pašto adresą. Siekiant registruoti žaidimo kovose šlovės 2 buvo baigtas, eikite į savo pašto dėžutę ir sekite nuorodą. Kovų šlovės 2 registraciją internete buvo sėkmingas ir dabar galite pradėti žaidimą. Pradėti klientui, įveskite paskyros pavadinimą (arba vardą) ir slaptažodį, sukurkite naują charakterį ir pradėti mėgautis žaidimu.

Žaidimas Kovų šlovės 2 Online pateksite į trimatę mūšio, kuriame jūsų tikslas yra pagrindinis pasaulyje - tai užgrobimas į užsitęsusios konfrontacijos tarp šalių teritorijoje, nes labai didelis išteklių masę į žaidimą ateina tik iš okupuotų teritorijų. Advantage Kovų šlovės 2 internete yra socialinis komponentas žaidimą. Ką tai reiškia? Į žaidimą jūs galite tapti viena iš penkių rasių, kurios turi unikalių savybių ir profesijas narys. Lenktynės yra toli vienas nuo kito ir nuolat kariauja, todėl per labai stiprus rasės santykiai.

Smagu žaisti online kovose šlovės 2, jūs galite padidinti savo rasės reitingą didinant atstovų skaičių ir okupuotose teritorijose plėtrą. Išbandyti savo vadovavimo įgūdžius - kaip savo rasės sėkmė priklauso nuo jos vadovų, kurie jums taps sėkmės. Bet kas yra lyderis, be padėjėjų - galite paskirti po tris padėjėjus (Archons), kurie atliks savo užsakymus.

Kovų šlovės 2 online žaidimas yra pagrindiniai objektai mieste, kuris sudarė trejų kontroliuojama mobiliojo Outpost rinkti mokesčius iš teritorijų. Per žaidimą, jums bus apgulti miestą, tačiau nepamirškite sunaikinti pagrindinį miesto vėliava, jums reikia taip pat pašalinti antrines vėliavas, esančių mieste. Paimkite miestas yra ne taip paprasta, - bet jūsų sugebėjimą taktinis mąstymas padės jums.

Kaip sėkmingai ir lengvai žaisti Kovų šlovės 2, kaip laimėti - Atsakymas paprastas: surinkti kuo daugiau eksponatų, kai jos yra didelis kiekis senovės jėgų, kurios padės padidinti savo greitį lenktynėse, fizinę ir magišką galią ir apsaugą, tikslumas ir vikrumas, ir dar daugiau. Svarbu prisiminti, daugiau turite artefaktus, galingesnis jų poveikis. Daiktai nepraranda.

Galite sukurti gildijos ir fiksuoti tvirtovę, atrasti papildomų gebėjimų ir įgūdžių. Su savo arsenalą tvirtovė, galite sukurti sąjungas su kitais savininkais tvirtovės įvairovė.

Kovų šlovės 2 yra lengva žaisti ir įdomus. Visapusiški kovų ir sieges, skirtingų rasių su daugiafunkcinių simbolių duos jums neįprastai ryškias emocijas ir pojūčius.

Žaidimas Kova dėl šlovės 2 užima labai smagu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more