Žymės

Battlestar Galactica internete

Alternatyvūs pavadinimai: Batlstar Galactica internete

Šiame galaktika, yra dvi rasės pasirinkti žaidėjas - žmonėms ir Cylons (robotai). Erdvėlaivius atnaujinimo, žaidėjas gali sukurti stiprią kariuomenę fiksuoti ir sunaikinti priešą. Su kiekvieną užpildytą misiją atverti neatrastų paslapčių visatos, ir komanda stiprėja ir gauti naujų įgūdžių ir galimybių išpuolių.

Didžiulis pliusas yra 3D grafika, todėl kova įspūdingas ir spalvingas.

Kitas vaikas, padaryta naršyklinis žaidimas, kurio tema mokslinės fantastikos žanro ne tik suteršta savo įvaizdį, bet ir pranoko daug fantastinis žaidimai šio žanro lūkesčius. Mes išdidžiai pristatyti jums puikus žaidimas tiems, kurie nėra svetimas mitai: Battlestar Galactica Online.

Manau, kad daugelis žmonių žino, kad garsi bendrovė kūrėjas Bigpoint laikoma nekilnojamojo Maestro online kompiuterinių žaidimų, ir net daugiau - internetinis naršyklinis Vaidmenų žaislai. Jos kitas vaikas, pagamintas naršyklinis žaidimas žanro remiantis mokslinės fantastikos tema ne tik suteršta savo įvaizdį, bet ir pranoko daug fantastinis žaidimai šio žanro lūkesčius. Mes išdidžiai pristatyti jums puikus žaidimas tiems, kurie nėra svetimas mitai: Battlestar Galactica Online.

Iškart maloniai malonu, kad nors internetinis žaidimas Battlestar Galactica Online ir naršyklės, bet grafika tai yra ne prastesnės jo klientas vyresnieji broliai. Laimikis, kad per žaidimo kūrimui buvo naudojamas realus trimatis grafikos variklis, kad kiekvienas žaidėjas gali gauti tikrą malonumą iš žaidimo, o ne zamorachivayas sistemos reikalavimai. Beje, jei Battlestar Galactica Online galite žaisti net silpniausia kompiuterio, nes nėra minimalūs sistemos reikalavimai, kad persikelti žaidimą. Tik reikia turėti aktyvią interneto ryšį ir naršyklę.

Prisijunk į žaidimą Battlestar Galactica internete nebus jums labai ilgą laiką ir bus suprantama visiems. Viskas, ką jums reikia padaryti - įvesti savo žaidimo charakterį, leisti susipažinti su žaidimo ir elektroninio pašto adresą, į kurią jums bus pranešta, kad Battlestar Galactica internete registracija baigta slaptažodį pavadinimą.

Apskritai, verta paminėti, kad serija pati apie Battlestar Galactica likimas - tai kultas, maistas jo ypatingą atmosferą, kuri bus pasinerti į žaidimą Battlestar Galactica Online žaidimai internete. Ir sukurti žaidimą proceso kūrėjai praleisti pakankamai laiko tiesiog sukurti tokią atmosferą pati, kaip ir daugelis žanro gerbėjai sako, kad Battlestar Galactica Online žaidimai internete - tai tarsi realus serijos animacinis tiesiai į jūsų kompiuterį. Ir verta pažymėti, kad ne vieną erdvę mūšio, smurtinių susirėmimų ir klastingai intrigos gausu šioje serijoje, bet ir jo filosofinis komponentas, subtiliai austi į siužetą. Mes turime unikalią galimybę pažvelgti į tai, ką mes galime būti ateityje ir kodėl tai atsitiko būtent taip, o ne kitaip.

Tiesą sakant, pagrindiniai oponentai žmonijos Battlestar Galactica Online - Cylons, Androids, su dideliais protinius ir fizinius gebėjimus. Nedaug žmonių žino, bet kai jie padėjėjai net žmonėms, bet sukilo ir užsidegė prieš jų kūrėjų karą. Ir dabar, praėjus beveik pusei amžiaus nuo pirmojo karo Silonskoy robotai nusprendė, kad nurašymas, siųsti savo karines pajėgas kiekvienas iš dvylikos kolonijų, bet Battlestar Galactica pavyko pabėgti nuo apgulties žiedą ir diagramos kursą ir jau pamiršti visiems ir abejotina patronuojančios planetos egzistavimą su keistu pavadinimu "Earth". Čia yra tokia komplikacija atitinka mums žaidimą.

Pradedant žaisti, galite pasirinkti, kaip jų rasės ar rasės ar žmonių Cylon lenktynėse. Viskas priklauso nuo jūsų. Po to, jūs gausite pasirinkimo laukelis yra jūsų charakterį išvaizda. Turiu pasakyti, kad ši žaidimo dalis kūrėjai mokėjo ne daug laiko, bet nesijaudinkite, nes daugelyje žaidimą, jūs kontroliuojate laivą ir jūsų mentee bus viduje. Nors jūs turite periodiškai atlikti ir Battlestar Galactica Online internete jūsų herojus.

Quest ir misijas būtų įgyvendinamos visų pirma pagirti džiugina ne tik mokytis ir tiesiškumo, bet ir interaktyvumas įvairių Quest, prisotinimo dinaminių scenų ir labai malonus atlygis už jų vykdymą. Žaisti online žaidimas Battlestar Galactica Online tapti netaikytina gražiau.

Taigi, apibendrinant tai, kas išdėstyta, reikia pažymėti, kad jei jūs tikrai trokšta nuotykių ir nori būti erdvės tarp daugybės skaičių planetų ir žvaigždžių - saugiai pradėti žaisti Battlestar Galactica Online ir įrodyti visiems, kad esate labiausiai ši erdvė herojus, kuris gali išgelbėti visą visatą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more