Žymės

Berserk naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Berserk

Berserk Online žaidimai - Rusijos kompiuterio versija kortų žaidimas. Palaipsniui TCG Berserk internetinis reikalauja žaidėjams strateginio mąstymo ir vikrumas. Sumaniai atsekti fantazija kortelė bus stebinti savo vaizduotę ir žavi procesas visiškai išlaikyti savo dėmesį nuo pat pirmųjų minučių.

Berserk internete žaisti yra įmanoma, net su mažo galingumo kompiuterio. Nauda žaidimas apmokestinti Sistemos reikalavimai:
- Sistemos Windows 2000/XP/Vista;
- 256 MB RAM;
- Procesorius: Pentium 400 MHz, Intel Pentium 400, AMD Sempron;
- Interneto ryšys (žemų dažnių juostos pločio vartojimo).

Žaisti žaidimą internete Berserk galite, atsisiųsti žaidimo klientą ir išlaikė registracijos procesą. Prisijunkite žaidimo Berserk Online taip:
1) Įveskite el;
2) sugalvoti slaptažodį,
3) pristatė slapyvardį;
4) Nurodykite grindis;
5) Uždėkite varnelę, kad sutinkate su Licencijos susitarimo.

Po praėjo Berserk onlan registracijos, pradedant naujokas gauna iš 30 kortų kaladė. Berserk Online žaidimai yra padalyta į etapus (pats žaidimas). Dalyviai žaidžiamas pakaitomis. Žemėlapiai turi savybių, pavyzdžiui, vairavimo, plaukioja, veiksmo, ataka, gyvenimas.

Judėjimas - tai poslinkis žemėlapį į ląstelių, į kurias tradicinių mūšio. Judėjimo kryptį gali būti aukštyn, žemyn arba į dešinę ir į kairę. Įstrižainė judėjimas neįmanomas. Jūs taip pat negali pakeisti korteles vietose.
Skraidymas - funkcija žemėlapiai, kuri po atidarymo kelyje į antrinę zonoje. Jie nejuda, tačiau gali pulti visiems.
Veiksmo - naudoti šią kortelę per savo ruožtu. Dabar kortelė yra jau uždarytas ir nebus šio kurso metu.
Ataka padaro žaizdas esmės priešą, jei pastarasis neturi atitinkamą apsaugą.
Kiekviena kortelė turi tam tikrą skaičių gyvybių. Po jų naudojimo išeiti į kapines mūšio lauke.

Mūšio oponentai truks tol, kol ne visi žmonės žus vieną iš žaidėjų. Kai puola, jūs galite imtis nukentėjo, paskirti advokatą arba naudoti tą patį staigų veiksmą.

Berserk Online žaidimai reikalauja pasirūpinti korteles į tris eilutes mūšio lauke. 1 eilutė - yra kariai, skirti nepraleisti priešo gale, 2 eilutė formos silpni lankininkai ir padarai, kad gali streikuoti ir dėl plataus asortimento ir į 3-jų eilių dedami svyravo lankininkai ir vedliai. Battlefield, kur pagrindinis veiksmas žaidime, yra viena iš žaidimų zonos. Tačiau yra sričių, pavyzdžiui, panelės, papildomą sėdėjimo ir jau minėtą kapinėse. Denio yra korteles, kad jums dar nėra imtasi siekiant suformuoti tam tikro mūšio atšoka. Beje, reiškia vieną apsisukimą 15 kortelių, o likusi dalis lieka amžinai. Antrinėje srityje visureigiai ir plaukioja būtybių. Na, kapinės - pastogę negyvi kortelės.

Berserk Registracija internetu jums išduotas tik minimalų kortelę. Tačiau tik tik juos nuolat neįmanoma. Būdas pirkti naujas kortas - pirkti stiprintuvus (rinkinys, sudarytas iš 7-atsitiktinių korteles). Šiuo tikslu reikia žaidimo valiutą - oz. Oz galite nusipirkti nekilnojamojo naudojant Webmoney, žemėlapiai. Pinigai, banko kortelės ar kiti turimi metodai.
Play žaidimą Berserk internete yra įdomus su priešininku, kurio pajėgos yra apytiksliai lygios tavo. Norėdami tai padaryti, yra plati sistema lygio simbolių. Jūsų lygis didėja didinant dvikova įvertinimas. Kuo daugiau gerų žaidėjų jums nugalėti, didesnis įvertinimas. Tiesa žaidimo lygiu neturi įtakos. Taigi lygiava yra savo nuožiūra, nėra reikalo.

Jei esate lošimo vyras, žaidimo privalumai nekels savo dėmesį. Prisijungti įdomų pasaulį korteles ir dalyvauti keliose Quest, klano karų ir turnyrai įvairovė. Žaidimo buvimas apie 900 monstrai bus Jums maloni staigmena. Galų gale, kaip gerai, kai pasirinkimas yra neribotas! Pradėti žaidimą yra dabar ir prisiminti, kad raida pirmiausia priklauso apie save!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more