Žymės

Battlefield 2

Alternatyvūs pavadinimai: Battlefield 2, Battlefield 2, BF BF

Žaidimas Battlefield 2 yra įspūdingi taktinio tinklo žaidimas. Šis žaidimas taip pat palaiko Vaidmenų žaidimas ir strategijos elementus.

Battlefield 2 žaidimą, galite jį atsisiųsti iš oficialios svetainės žaidimo, jei turite visas aštuoniolika metų. Parsisiųsti BF2 galite tik tada, kai iš anksto pateikti savo prašymą.

Jūs galite pamatyti Battlefield 2 video, kuriame jūs esate visiškai susipažinę su visomis žaidimo funkcijomis: gameplay, klasių žaidime ir kitų žaidimų savybių.

Battlefield 2 žaidimas jūs galite žaisti šiuos užsiėmimus žaidime:

1. Saboteur. Ši klasė yra lengva. Jis specializuojasi daugiausia ardomąją veiklą priešo užnugaryje, pavyzdžiui, strateginių objektų sprogimas. Šiuo tikslu, penkis universalius kontroliuojami mokesčiai. Šie mokesčiai gali būti panaudota prieš šarvuočių.

2. Snaiperis. Taip pat labai lengva klasė. Šios klasės tikslas yra priešo pėstininkus naikinimas ne dideliais atstumais.

3. Assault. Ši klasė yra sunkus. Assault yra labai gerai tinka atlikti kovų su priešo pėstininkus į atstumus įvairovė.

4. Palaikymas. Ši klasė yra sunkus. Jo pagrindinis tikslas yra padengti sąjungininkes iš sunkiųjų ugnies kulkosvaidžiai, taip pat juos aprūpinti šaudmenimis.

5. Būdai. Ši klasė yra viena iš plaučių. Technikai specializuojasi remonto įrangą (į tiesioginio kontakto) ir statiniai (tiltai ir strateginiai objektai).

6. Medikas. Lengvas klasė gydytojai. Ši klasė gali išgydyti sužeistus karius.

7. Metikas. Ši klasė reiškia sunkus tipo. Grenade permetimo mašinos, apskritai, sunaikinti priešų tankus į ilgo nuotolio.

In-Game Battlefield 2 ginklai turi absoliučiai visas klasė

1. Diversantas: nutildė pistoletas, peilis, trumpa-karabinas, rankinių granatų ir sprogmenų.

2. Snaiperis: snaiperio šautuvas, peilis, pistoletas su duslintuvu, granatas ir minas.

3. Assault: Šautuvas su granata paleidimo, pistoletą, peiliu ir dūmų granata.

4. Pagalba: kulkosvaidis, pistoletas, universalus peilis ir granatos. Be to, ši klasė turi beveik begalinį kiekį šaudmenų skirtingų tipų ginklų.

5. Technikas: karabinai, peilis, unikalus ginklas, rankinių granatų ir prieštankines minas. Technikas turi raktą, kuriuo galima sušvelninti kasyklų ir remonto įrangą.

6. Medikas: Šautuvas, pistoletas, peilis, rankinių granatų. Medikas turi pirmosios pagalbos vaistinėlę. Jis pakelia savo herojaus sveikatos lygį ir padeda kitus simbolius. Be to, ji turi defibriliatorius. Šis prietaisas padeda miršta sąjungininkus, tačiau su ja galite nužudyti priešų.

7. Metikas: prieštankines raketų sistemą, taip pat ginklą, Automatas ir peilį.

In-game Battlefield 2 pc galite keisti ginklus tam tikrų kovinių grupių.

BF2 žaidimas turi labai daug transporto priemonių

1) sraigtasparniai.

2) naikintuvai-bombonešiai.

3) kovotojai.

4) Šarvuoti.

5) transporto sraigtasparniai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more