Žymės

"Big Farm":"Mobile Harvest"

Alternatyvūs pavadinimai: Didysis Ūkis

"Big Farm":"Mobile Harvest"sukuria sėkmingą ūkį.

Daugelis žmonių puoselėja savo žemės svajonę, tačiau ne visi gali realizuoti šias fantazijas. Jei esate artimas ūkininko darbui, mobilusis žaislas"Big Farm":"Mobile Harvest"iš kūrėjo Goodgame Studios, kaip ir jis. Įsivaizduokite, kaip prabudau pirmieji saulės spinduliai, o prieš atsiverdami akis mėgaukitės garsais, kurie ateina pas tave. Tai gana gervuotos jūrų kiaulytės, blauzdos ėriukai, gaudymo vištos, gaidžiai, o karvės reikalauja melžyti.

Jei namuose nėra kaimo, skubiai reikia"Big Farm":"Mobile Harvest"atsisiųskite, nes tai nemokama. Čia rasite naujų draugų, kurie mėgsta tavo žaidimą kaip tai. Žaidimo procesas taip pat yra nemokamas, bet jei norite pagreitinti kai kuriuos procesus, naudokitės žaidimų pirkimu. Bet jei jums jų nereikia, tiesiog juos išjunkite nustatymuose, o jums nereikės nerimauti dėl pasiūlymų mokėti už tam tikras prekes ar paslaugas. Kitas geras naujienas galite atsisiųsti"Big Farm: Mobile Harvest"savo kompiuteryje. Pliusai čia, kelios kartu su mobilia versija, galite kurti kompiuterį, palyginti versijas ir rezultatus, taip pat visada turėti prieigą prie mėgstamų pramogų.

Mes suvyniame rankoves ir eikime prie lovos.

Turėsite kaimynus, kurie, jei reikia, pasirengę padėti. Tačiau jiems kartais reikalinga pagalba, todėl būk geras kaimynas ir tau. Žaidėjai malonu sužinoti, kad čia žmonės ne tik smarkiai dirba savo ūkių gerovei, bet ir žino, kaip pailsėti. Jie organizuoja muges, švenčia atostogas, dovanoja vienas kitam ir išduoda užduotis. Aktyviai dalyvaujant kaimo gyventojų gyvenime, jūs tapsi didelės ir draugiškos šeimos dalimi.

"Big Farm":"Mobile Harvest"turi gana daug gražių funkcijų:

Laikas išbandyti save versle, sėjant pirmąsias sėklos žemėje.

 • Beautiful graphics
 • Palaipsniui plečiant zonas naujiems pastatams ar laukams
 • Pagalba aukštesniam lygiui dėl pažangos
 • Atsiranda naujų pastatų, kuriuos taip pat reikia patobulinti
 • Platus augalų ir gyvūnų kultūrų asortimentas
 • Galimybė gaminti produktus iš žaliavų
 • Pirkimasis prekybai rinkoje
 • Jie greitai subręs, patenkinti turtingu pasėliu. Viskas, ką gaminsite: daržoves ir vaisius, taip pat gyvulininkystės produktus, visa tai eina į jūsų sandėliuką, o iš ten yra platinimas, kuris yra parduodamas, tai kaip užduotis, kad gamyboje.

  Big Farm: Mobile Harvest žaidimas apima patirties kaupimą, sąskaitas ir premijas. Kiekvienas komponentas yra būtina žaidimo proceso dalis, užtikrinant sėkmingą plėtrą. Nesiekite padidinti kainos, siūlydami savo produktą į rinką. Atminkite, kad kiti žaidėjai parduoda panašius produktus ir, jei jų pasiūlymas atrodo pelningesnis, jums bus ignoruojama. Stenkitės laiku atlikti įvykius. Tai, kad atėjo laikas tai padaryti ar tą darbą, aš paskatinsiu piktogramas objektams, girdysiu arba reikia surinkti subrendusį derlių, norint valgyti naminius gyvūnėlius ar laikas nušluoti ėriukus, pamaitinti karves, rinkti kiaušinius iš vištų.

  Nepamirškite apie dekoracijas. Žaidime"Big Farm"esanti parduotuvė yra keletas mielių daiktų, kurie dekoruos jūsų turtą. Praleiskite tarp padėklo patogių pėsčiųjų takų iš akmens, augalų rožių krūmų, augalų gėlių lovos su gėlėmis, nustatyti žibintai ir pavėsinė, visi skonio dalykas. Kai manote, kad ūkis tikrai žydėjo, kvieskite svečius, kad jie galėtų įvertinti rezultatą. Jūs taip pat galite apsilankyti, galbūt sužinojęs ten įdomias idėjas sau.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more