Žymės

Didžiojo ūkio istorija

Alternatyvūs pavadinimai:

Big Farm Story yra įdomus ūkininkavimo žaidimas. Žaidimas turi neįprastai gražią animacinio filmo stiliaus grafiką. Puikiai parinkta muzika, visi personažai gerai įgarsinti. Žaidime jūs turite ūkininkauti.

Pradėję žaisti Big Farm Story, atliksite trumpą pamokėlę, kurioje, vadovaujami senelio, išmoksite sėti morkas, prižiūrėti lysves ir nuimti derlių. Tolesni veiksmai vyks praėjus daugeliui metų po šio epizodo.

Prieš tęsdami turėsite galimybę pasirinkti pagrindinio veikėjo lytį, išvaizdą ir vardą. Baigę šiuos formalumus, vėl keliaujate į jau pažįstamą ūkį. Atvykę į vietą pamatysite, kad per vietovę praūžė uraganas ir atnešė daug sunaikinimo. Išgirdęs pagalbos šauksmus randi prie įvairių šiukšlių įklimpusį žmogų. Atidžiai apsižvalgę, suraskite tinkamą šaką, kad jį išlaisvintumėte. Pasirodo, tai tavo vaikystės draugas ir jis čia buvo tam, kad duotų raktą nuo namo, kurį tau davė senelis. Artėja naktis, todėl geriau nedvejokite, paimkite raktą ir eikite miegoti. Deja, namas yra apgadintas uragano, tačiau jį galima gana greitai suremontuoti. Pagaliau eik miegoti ir taip baigiasi tavo atvykimo į ūkį diena.

Kitą dieną turėsite daug reikalų:

  • Išvalykite aplink ūkį kilusio uragano šiukšles.
  • Apdorokite ir pasodinkite lysves su morkomis, iš anksto įsigydami sėklų vietinėje parduotuvėje. Patirtis, įgyta pačioje pirmojoje mokymo scenoje, jums labai padės.
  • Sutaisykite šulinį.
  • Padekoruokite savo miegamąjį namuose dekoro elementais, gautais atliekant užduotis.

Visuose šiuose reikaluose ir ne tik tau padės draugas nuo vaikystės. Jame bus nurodyta, kokia tvarka atlikti užduotis. Jo pagalba vėl ir vėl pravers. Sunku būtų pačiam išsiaiškinti visas žaidimo subtilybes.

Vėliau žaidime rasite daug daugiau įdomių užsiėmimų:

  1. Turite turėti keletą mielų augintinių, kad jums nebūtų nuobodu
  2. Žuvis iš netoliese esančios prieplaukos
  3. Statykite dirbtuves ir mažas gamyklas
  4. Patobulinti namus ir padaryti juos patogesnius keisdami baldus ir vidaus apdailą

Parduokite ūkyje pagamintas prekes vietinei parduotuvei, o tai labai patogu, nes nereikia gabenti produktų toli.

Laikui bėgant, ūkiui vystantis, sutiksite daug naujų žmonių. Kiekvienas iš jų padės padaryti ūkį dar geresnį ir suteiks įvairių užduočių.

kūrėjų padarė viską, kad jums nereikėtų nuobodžiauti. Dažnai išleidžiami atnaujinimai ir į žaidimą pridedamas naujas turinys.

Žaidimas sužavi, todėl žaidžiant geriau karts nuo karto pasižiūrėti į laikrodį. Personažai labai mieli, o užduotys – linksmos.

Big Farm Story atsisiųsti nemokamai į PC, deja, neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ portale arba oficialioje svetainėje.

Pradėkite žaisti dabar ir pailsėkite nuo kasdienių rūpesčių malonioje kompanijoje, mėgaudamiesi šiuo nuostabiu žaidimu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more