Žymės

BioShock

Alternatyvūs pavadinimai: BioShock

Žaidimas BioShock - projektas 2K Boston , kuris yra pirmojo asmens šaudyklė su RPG elementais. Vartotojai turi grįžti į fantastikos pasaulį ir pasinerti į patrauklių nuotykius. Sklypas pasakoja apie momentinio ir ne mažiau sparčiai rudenį neeilinio povandeninį miestą Rapture vystymosi istoriją. Jo kūrėjas norėjo surinkti pagal savo banerio unikalių asmenybių, talentingiausių žmonių, kurie nusipelno gyventi laisvoje visuomenėje. Pagal planą ambicingas milijonierius Andrew Ryan ir šis unikalus buveinių vyrų genijus turėjo būti naujo tipo visuomenės pažodžiui. Ryan tikėjo, kad nekompetentingi žmonės neturi tokiu nuostabią kampe vandenyno dugno vietą. Ir kaip iš pradžių viskas vyko pagal planą, Nutty verslininkas sugebėjo sukurti norimą idilė. Tačiau labai greitai pirmieji problemų atsirado. Nėra nieko keista, kad ideali visuomenėje, niekas, atrodo, virti valgį, vykdyti remonto darbų, valymo ir rūpintis kitų namų ūkio poreikiams tenkinti. Ši situacija sukėlė prie juodosios rinkos atsiradimą. Draudimas nuo sąlyčio su išoriniu pasauliu padaryti tik pablogina situaciją. Čia taip pat įsikišo bylą, kuri atvedė prie galutinio žlugimo utopija. Discovery medžiagos, vadinamos Adomo tampa mirtina akimirka. Gaminama medžiaga, moliuskai, kaip išmoko vokiečių genetikas Brigid Tenenbaum, gali suteikti žmonėms antžmogiškas jėgas. Noras turėti šios medžiagos sukelia padalinti visuomenę. Dabar net miesto kūrėjas atsisakė idėjos remti žaizdą prieš įstatymus. Godumas padebesiais protą, nes preparato sudėtyje yra vertingos medžiagos, gamyba atneša puikių pelną! Ką visa tai nuves? Sužinokite apie tai ir galės kištis į tai, kas vyksta, kiekvienas, kuris išsprendė parsisiųsti BioShock.

Vykdyk savo vaizdo monitorius BioShock, jums pasirodys žaidimo pasaulyje Jack, kuris yra tik maitintojo keleivinio lėktuvo katastrofoje. Džekas netyčia patenka į povandeninį pasaulį ir čia ryšį su juo ateina vyras, vardu atlasas - atsparumo lyderis. Atlas vadovams tiems, kurie išdrįso kovoti prieš Ryan galia ir dabar jis yra pasiruošęs padėti Džekas priprasti prie šio pasaulio, laukia dėkingumo naujokas dalyvavimo šias operacijas atliktų atkeršyti Naglių priimančiosios miesto ženklu. Džekas sužino neįtikėtiną istoriją apie Adomo ir medžiagos, kaip Frank Fontaine įsteigta įmonė, užsiimanti genetinių modifikacijų serijos vadinamas plėtrai "plazmidės." Naudoti šias medžiagas turi nepataisomų pasekmių gyventojų. Ne tik, kad šie produktai yra pirmiau Adomas, kad jie vis dar nenugalimas priežastis priklausomybė. Daugiau narkotikų poreikis didėja kiekvieną dieną ir tada baigimo Brigid Tenenbaum sužinojau vieną sultingas detales. Jeigu jūs įtraukėte moliuskas žmogaus organizme, jis pradeda gaminti 10-20 kartų daugiau vertingos medžiagos. Ir kaip reikia už tokią operaciją kūno skurstantys, bejėgiai našlaičiai Frank Fontaine padarė Kompiuteriai vėžiagyvių, kurie tapo implantuoti į pilvo ertmę mergaičių. Išmokęs visa tai, Džekas turi pasirinkti: padėti atkurti seselė žmonijai arba žudyti juos, todėl gavybos Adomo gaila. Nuo šio sprendimo galiausiai priklausys nuo baigiant žaidimą.

Žinoma, jūs turite kyla logiškas klausimas, kaip BioShock žaisti? Taigi, žodžių apie gameplay pora. Jūs būsite kaip Džekas keliauja į vietas, ir tada atremti priešišką gyventojų. Kada visa istorija Adomo daugelis kaimiečių apačioje Atlanto mutavo. Būtent šie mutantai turi kovoti pagrindinis veikėjas. Be to, žaidimas apima rinkti bioshoke ginklų rinkiniai ir plazmides. Be skirtų išteklių išgyventi tiesiog neįmanoma. Per žaidimo turite galimybę pagerinti savo charakterį. Tie, kurie BioShock pc parsisiųsti, turėtumėte žinoti dar vieną dalyką. Žaidimas apima tris sudėtingumo lygius, ty, lengva, vidutinio ir sunku. Jie skiriasi tuo, kad padidina herojaus pažeidžiamumą, o oponentai stiprėja. Taigi ji moka būti pasirengę tam tikrais sunkumais. Bet kaip įdomu eiti per visus bandymus ir pasiekti norimą! Kadangi jūs pasirinkote atsisiųsti BioShock, nedvejodami akimirką ilgiau. Apgailestauju šis pasirinkimas nėra būtinas, nes žaidimas atneš įdomių pramogų ir turtingas emocijų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more