Žymės

Kovų didvyriai

Alternatyvūs pavadinimai: Kovų didvyriai

Battle Heroes - nemokamai internete naršyklė žaidimas. Herojai mūšis žaidimas, sukurtas sraigė žaidimas, ir investavo į jį visą jėgą ir siela kiekviena šalis. Čia galite įgyvendinti save kaip herojus, būdamas atstovas bet kokios rasės. Nenuostabu, žaidimas turi tokį pavadinimą. Apskritai, jums turėtų jaustis visi patys.

Prieš pradedant faktinį žaidimo, rekomenduojame ieškoti interneto Battle Heroes vaizdo ir peržiūrėti jį, ir, perskaitę kitą pateiktą apžvalgą. Tada galite pereiti svetainę ir nemokamai atsisiųsti Battle Heroes.

Štai kaip greitai persiunčia į grožinės literatūros pasaulį. Žaidimas Battle Heroes Jūs žaisti vardu lenktynėse, kad jūs pasirinkote pobūdžio. Ir čia jie sudarė tik keturios

• Žmonės,

• elfai;

• Barbara;

• Necromancers.

Žmonės - turi vidutinius parametrus, bet jie turi galinga kariuomenė išplėstas. Manoma, kad žmonės turi geriausias ir naudingų įgūdžių. Elaziya jų karalystė.

Elfai - lavino ir ataka greitis. turintiems tam tikrus ginklus, gali būti mokomi jų naudojimui. Yra valstybės Welling.

Barbara - atstovai fiziškai stipriausia rasė. Herojai turi didžiausią gyvybingumą ir pulti. Anksčiau žmonės buvo sąjungininkai. Dabar atskira valstybė.

Necromancers - atstovai Undead, didžiausi magai. Atstovai pigus ir turi dideles atsargas sveikatai ir puikiai išmano užpuolimo. Kiekvieną dieną reikia šviežią mėsą - pulti žmones.

Pasirinkus simbolį, nesvarbu, ką rasės jis priklauso, jums atnaujinus savo pasirinktą spyna. Ateityje tai jūsų namas, pilis ir svarbiausia vieta žaidime. Jūs turite apsaugoti pilį visomis priemonėmis. Kol laimės kitas tvirtoves ir puoselėti juos ir vis dar miega. Bet yra taip pat svarbiausias pastatas - Kapitolijus - Keldami savo lygį, jūs galite pagerinti kitus pastatus.

Taip pat iš pradžių jums bus perduoti tyrimo užduotys pradedantiesiems, kurie jau parodyti jums žaidimo prasmę. Ir rašyti yra daug patirties, rasite kai kurių probleminių uždavinių sprendimas, tikrai dėl žaidimo pradžios.

Per žaidimą, jūs taip pat rinkti svarbius keturių rūšių išteklių: medžio, geležies rūdos, sieros ir kristalai. Per žaidimą, jums bus rasti kai ant žemėlapio vietas su dideliais indėlių išteklius. Ir jie nuolat turėti.

Mūšiai vyksta palaipsniui, žingsnis po žingsnio. Taip pat yra automatinis režimas kovoja. Ji trunka apie 3 minutes - 4. Tačiau per tą laiką jūs galite padaryti savo verslą arba tiesiog pailsėti.

Žaisti Battle Heroes gana linksmas, ypač jei jūs nepamirškite pakviesti savo draugus. Ir kad žaidimas dar ryškesnis ir įdomesnis.

Grafika šiame žaidime, nors ir ne aukščiausios kokybės, bet sukelia tik teigiamas emocijas, norą ne žaisti. Garsas geras to visą vaizdą apie gameplay

Žaidimas Battle Heroes internete suteikia jums galimybę pasijusti didvyriu, pajusti jėgą, kurios jums yra pajėgi. Taigi, skubėti pasinerti į žaidimo Battle Heroes pasaulyje.

Laimingas tu žaidi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more