Žymės

Oligarchas

Alternatyvūs pavadinimai: Biz magnatas

žaidimų oligarcho („Biz Tycoon“) virtualiems verslininkams.

Kapitalo, pinigų rinkėjų, patyrusių ekonomistų, patyrusių verslininkų pasaulis tapo prieinamas visiems. Žaidimas „Oligarchas“ yra naršyklė pagrįsta ekonominė strategija, pristatoma pagrindinėmis pasaulio kalbomis, kad žaidėjai galėtų laisvai bendrauti, kurdami savo imperiją.

Žaidimo procesą lydi stilingi jauni žmonės, jie yra kompetentingi sekretoriai, jauni savo srities specialistai ir pasirengę tapti jūsų įmonės dalimi. Jūs žaisite Oligarchą, atlikdami:

  • Savo verslo kūrimas ir plėtra Darbuotojų įdarbinimas ir mokymas Verslo partnerių paieška
  • Konkurencija pasaulinėje rinkoje

ieškote vietos verslo rinkoje.

Nuo tada, kai pradėsite žaisti žaidimą „Oligarchas“, jau turėsite pradinį kapitalą. Tai iš tikrųjų puiku, nes be jo jums reikės ilgai praleisti stengiantis uždirbti deramą pinigų sumą, kad galėtumėte nusipirkti savo pirmąjį bloką. Tačiau iki to momento jūs turite prakaituoti įvairių prekių pirkimo ir pardavimo rinkoje, kad padidintumėte savo įmonės produktyvumą sėkminguose sandoriuose.

žaidėjų gali pasirinkti iš 9 krypčių, kuriose jiems įdomiau vystytis. Nors jau buvo sakoma, kad jūs turite pradinį kapitalą, jūsų padėtis yra nestabili ir trapi. Bendrovė neuždirba tiek daug, kad iškart siekia nusipirkti ką nors rimto. Norint pakelti verslą iki vidutinio lygio, o po to dar aukštesnio lygio, reikalinga visa eilė sėkmingų veiklų.

Pasinaudokite turimais finansų rinkos mechanizmais, pirkite ir parduokite, pasirašykite sutartis, samdykite geriausius specialistus, apmokykite savo, stebėkite akcijų kainų pokyčius, gaminkite pigiau ir parduodate daugiau. Prekybos mechanizmas yra gana sudėtingas, tačiau jei galite prie jo prisitaikyti, sukurti savo efektyvų planą ir įveikti konkurenciją, tapsite lyderiu.

Kiekvienas mažas dalykas yra svarbus.

Net didžiausias verslas yra trapus dalykas, kuriam reikia nuolatinio dėmesio. Nuolat turite galvoti apie dešimtis galimų įvykio scenarijų, tūkstantį nenumatytų avarijų, surasti tinkamus iš milijonų, ieškoti būdų, kaip išeiti iš krizės ir sudėtingų situacijų, ir atlikti daugybę skirtingų dalykų vienu metu.

jūsų pavaldinių reikia valdyti, tačiau jei išaugsite kompetentingi vadovai, galintys priimti atsakingus sprendimus, tai jus labai palengvins ir padės priartėti prie tikslo. Galite pakeisti darbuotojų atlyginimų lygį priklausomai nuo jų sėkmės.

Oligarcho treniruoklyje registracija bus finansinio brendimo pradžia, o jei sunkiai mokysiesi, gali išmokti naudingų pamokų. Žaidime daugiausia dėmesio skiriama lėšų kaupimui, tačiau maloniai praskleidžiama statant miesto struktūras, kurių yra 18, tokių kaip ligoninės, automobilių stovėjimo aikštelės, vandens parkas, lenktynių trasa, golfo aikštynas.

Kiekvienas pastatas padidins jūsų pelningą žemę, pritrauks naujų vartotojų ir suteiks daugiau naudos. Tačiau didžiausią pelną iš „iPlayer Oligarch“ gauna parduotuvės, o joms turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Pasirinkite tinkamą savo verslo vietą ir nepamirškite apie žiniasklaidą, kuri jums reklamuosis.

išlaikius lygį, jūs gaunate naujas privilegijas. Po penktojo būsite apdovanoti naujomis užduotimis, naudingomis premijomis ir galimybe organizuoti savo gildiją. Po aštuntosios galite užsiimti investicijomis, plėtodami prekių tiekimo maršrutus 36 skirtingomis kryptimis. Jei esate pasirengęs paversti verslo ryklį, pasveikinkite žaidimą „Tycoon“, kuriame laimėjo daug žaidėjų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more