Žymės

Ašmenys ir burtai

Alternatyvūs pavadinimai:

Blade and Sorcery yra žaidimas, kurį galite žaisti, jei turite virtualios realybės šalmą ir esate vyresni nei 16 metų. Grafika žaidime yra puiki, nors apie tai sunku vertinti įprasta prasme, nes jis yra didelis ir yra galimybė žaisti tik turint atitinkamą įrangą. Muzikinė aranžuotė puikiai papildo kiekvienos vietos atmosferą.

Prieš žaisdami Blade and Sorcery susikurkite avatarą, pasirinkite savo lytį ir išvaizdą.

Jūsų užduotis šiame žaidime yra sunaikinti priešus virtualiame pasaulyje naudojant visą arsenalą įvairių ginklų.

 • Kardai
 • Durklai
 • Ašys
 • klubai
 • klubai
 • Paktukai
 • Lankai
 • Berdyshi
 • Itys
 • Darbuotojai
 • Skydai

Įvairių tipų egzotiškų ginklų nuo žudikų tipo peilių iki šviesos kardų.

Kelių rūšių magija.

Tai nėra pats išsamiausias visų žaidime esančių arsenalo sąrašas. Be to, galite kovoti plikomis rankomis ar net panaudoti jį kaip klubą savo varžovams.

Yra sunkumo pasirinkimas, sunkiausiame režime yra daug priešų ir jie puola iš visų pusių.

Galima sakyti, kad tai pažangi arena, kurioje esi gladiatorius ir kovoji su miniomis priešininkų. Kovų metu nuovargis kaupiasi, nes visus judesius tenka daryti pačiam, o ne tik spausti mygtukus. Jūs netgi galite imituoti improvizuotus objektus, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte baldų ir aplinkinių žmonių.

Magic gali būti naudojamas smogti priešams arba ginklus galima pakrauti magija, kad būtų padaryta papildoma žala. Galima vienu metu panaudoti kelias magijos rūšis, pavyzdžiui, dešine ranka mesti ugnies kamuolius, o kaire ranka smogti priešams elektra.

Žaidimas netinka vaikams ar jautriems žmonėms, nes jame yra gana žiaurių scenų su galūnių amputavimu ir galvos nukirtimu.

Prieš mūšį pasirenkate vietą, kurios žaidime yra gana daug, ir paleidžiate bangą pagal serijos numerį. Su kiekviena kita banga sunkumas didės. Mūšio metu galite papildyti gyvybės taškus gerdami specialų gėrimą iš kolbos. Pasirinkite ginklą arba pasiimkite jį ant stovo prieš pat mūšį. Galima naudoti iš priešų paimtus ginklus. Yra daugybė variantų, net sugauta rodyklė šiame žaidime padės sunaikinti užpuolikus.

Priešai pasirodo tiesiogine prasme iš visų pusių. Kartais matai jų artėjimą, o kartais atsuki nugarą į kitą pusę ir jau spyri į nugarą. Šauliai kelia didelį pavojų, kai jų vienu metu yra keli, tokiais atvejais gerai gintis padeda skydai.

Bet kokį ginklą, net ir dviejų rankų ginklą, galima laikyti viena ranka, tačiau tokiu atveju virtualiame pasaulyje jūsų atakos vyksta labai lėtai, o priešai gali lengvai jų išvengti arba atmušti.

Jei nepasisekė ir muštynių metu numetėte ginklą arba jį išmetėte, nenusiminkite. Galite lengvai grąžinti jį į savo rankas su minties galia. Priešų kūnai taip pat turi galimybę būti pakelti ir mesti kaip sviediniai tokiu pačiu būdu.

Atsisiųskite Blade and Sorcery nemokamai į PC, deja, neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ prekyvietėje arba oficialioje kūrėjų svetainėje.

Norite pabėgti nuo nuobodžios rutinos supjaustydami priešus į gabalus, šis žaidimas yra tai, ko jums reikia! Tačiau pasirūpinkite, kad iš anksto įsigytumėte virtualios realybės šalmą, kitaip niekas neveiks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more