Žymės

Blocky ferma

Alternatyvūs pavadinimai: „Blocks Farm“, „Minecraft Farm“
„Blocky“ fermos žaidimas „Tycoon“, 8 bitų stilius,

Žaisk žaidimą „Blocky Farm“ („Minecraft Farm“) patiks romantikams, mėgstantiems gryną orą ir žemės ūkį. Kas gali būti gražiau nei skanių ir ekologiškų daržovių, vaisių ir uogų auginimas savo žemėje. Iš tvarto pasigirsta karvių šūksniai ir gaidžio šauksmas. Jie laukia, kol savininkas ateis juos pamaitinti ir surinkti dovanų.

Šiame žaidime jūs galite pastatyti ne tik nedidelį ūkį, bet ir pastatyti tikrą kaimą, kuris duoda gerų pajamų, pasirašyti sutartis, eiti į rajono centrą reikalingiems produktams įsigyti ir įstoti į ūkininkų sąjungą. Žaidėjai turi daug galimybių realizuoti save kaip sėkmingą verslininką, pradedant nuo mažo lauko, praplečiant nuosavybės teises ir statant:

  • Keli ūkiai;
  • užsiima kirtimu ir miškininkyste; Sukurti produktų perdirbimo iš laukų gamybą;
  • Atidaryti parduotuvių tinklą ir dar daugiau.

Game Blocky Farm“ („Minecraft Farm“) yra įdomi ekonominė strategija, kurioje vartotojai gali išbandyti save verslininko vaidmenyje. Teisingas išteklių paskirstymas ir ekonominis valdymas padarys žaidėją turtingu verslininku, turinčiu didelę įtaką tokioje visuomenėje kaip jis, bet mažiau sėkmingais žaidėjais. Žaidime yra daug galimybių užsiauginti žaliavų savo svetainėje, perdirbti jas gamyklose, vykti į miestą ir parduoti gatavą produkciją rinkoje, patys nustatant kainą.

Norint pradėti žaisti žaidimą, būtina „Blocky Farm“ registracija. Jį perduoti nereikia daug laiko, formoje reikia užpildyti tik tris eilutes. Sugalvokite vardą, kuriuo kiti vartotojai pamatys grotuvą, galbūt jis taps plačiai žinomas visame virtualiame pasaulyje. Įveskite el. Pašto adresą ir sukurkite slaptažodį, pagal kurį sistema atsimins jūsų herojų. Prisijungę žaidėjai galės patekti į savo kaimą iš bet kurio kompiuterio, visi laimėjimai ir pasisekimai bus išsaugoti.

Žaidimo ypatybės Blocky Farm

Pirmą kartą, atėjęs į atvirus žemės ūkio paskirties plotus, naujokus pasitiks padėjėjas, jie taps gana protinga kiaulė. Šis veikėjas pasakys žaidėjui apie pagrindines funkcijas ir žaidimo meniu. Jis pasiūlys nusipirkti pirmąjį lauką ir padės rasti autobusų stotelę, vykstančią į artimiausią miestą. Ten tas pats šernas supažindins žaidėją su sėklų pardavėju ir paaiškins, kaip pirkti. Maža treniruotė greitai pasibaigs, o žaidėjas pats liks viršininku.

progresuodamas per „iPlayer Blocky Farm“ („Minecraft Farm“) lygius, žaidėjas atvers naujas galimybes, pavyzdžiui, antrame lygyje jūs jau galite pastatyti namą, tada imtis galvijų veisimo ir galiausiai pradėti statyti gamybos įrenginius. Pirmiausia bus gaminamas majonezas, vėliau verslininkas gamins įvairius produktus iš kailinių gyvūnų pieno, mėsos ir vilnos. Atidarę medienos ruošą, galite dar labiau išplėsti gaminių asortimentą ir pasirūpinti statybinių medžiagų, konteinerių ar suvenyrų gamyba. Autoriai įsitikino, kad žaidėjų užduočių gausu. Užpildę užduotis vartotojai gaus patirties žvaigždutes, tai padės pereiti į kitus lygius ir gauti piniginį atlygį. Atlikdami specialias užduotis, galėsite gauti retų gyvūnų ir unikalių dekoro elementų.

“ žaidimą „Blocky Farm“ įdomiau žaisti su draugais, galite su jais susivienyti gildijose, sudaryti prekybos sutartis ar paprašyti pagalbos, jei atėjo sunkūs laikai. Meniu turi mygtuką su pašto dėžute, su jo pagalba grotuvai gali siųsti pranešimus vieni kitiems ir gauti naujienas iš kūrėjų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more