Žymės

Atlyginimas Hounds naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Atlyginimas Hounds naršo

Atlyginimas Hounds Online žaidimai priklauso fantastinis multiplayer vaidmenų žaidimų klasės. Veiksmai žaidimas vyksta tolimoje ateityje. Taigi, 24 amžiaus, kruvinas pasaulinio karo 3, vyksta pasaulyje su branduolinių ginklų, padarė teritorijos dalis negyvenamosios, ir kur buvo galima gyventi - dėl socialinės žlugimo slenksčio. Nuo karo žmonėms Bounty Hounds Online gavo savo branduolinę programą, kuri, keista, galėjome išgelbėti žmoniją: Suteikti žmonėms galimybę išvykti Žemę ir keliauti tarp ieškodamas vietoje atkurti gyvenimo žvaigždės. Per šias keliones jie susitiks su kitų protingų gyvybės formų.

Pažiūrėkime, ką mes turime žaisti, ką sistema reikalavimai iškelia jį prieš mus? Kad galėtumėte žaisti Bounty skalikų Online sklandžiai turime kompiuterį su operacine sistema "Windows XP" / Vista "/ 7" Intel Core 2 Duo 2. 6GHz, 2GB RAM ir vaizdo plokštė Nvidia 9600 GT (512MB), arba Radeon HD 3600.

Jei mūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus žaidime, galite pradėti: Atlyginimas Hounds Registracija internetu užtrunka tik keletą minučių laiko. Nepaisant to, kad rusų kalba dar nebuvo pateikta kūrėjai, mes patikrinti be jokių problemų. Į kairėje pusėje pagrindiniame puslapyje oficiali svetainė ekrane, mes turime įvesti savo registracijos duomenis. Prisijunkite žaidimo Atlyginimas Hounds Online klausia mums sugalvoti vartotojo vardą (Žaidėjo vardas), generuoti (Password) ir patvirtinkite slaptažodį (Patvirtinti slaptažodį), pridėti E-mail (El. paštas), taip pat susipažinti su žaidimo ir privataus politika Svetainės taisyklės - įdėti "varnele". Iš kairės į atsisiųsti programą įdiegti žaidimą į savo kompiuterį naudojant prie lauko profilio (Parsisiųsdinti dabar) apačioje žalią mygtuką, ją įdiegti į savo kompiuterį-Grobis Hounds Online registracija baigta, ir mes galime pasinerti į įdomių, patrauklių ir kartais bauginantis pasaulyje ateityje.

Užregistravę Atlyginimas skalikų Online žaidimai kviečia pasirinkti simbolių klasės penkių

Trooper - gerai sugeba ginklą ir galite paspausti tikslą nuo bet kokiu atstumu. Veikėjo išvaizdą: apelsinų akinius ir lengvas pilkos spalvos su geltonais akcentais.

Biografija inžinierius sukuria kitokį žaidimą pavojingų spąstų, iš kurio pabėgti priešo sunku. Nešioti geltonus akinius ir rudos spalvos su mėlynos spalvos akcentais forma.

Mokslininkas - melee kovotojas, lengvai tvarko cheminių ginklų. Į mūšio nėra nuspėjamas. Užsidėti kaukę ir mėlyna mėlyna uniformą.

Agentas priklauso šnipų klasės, kuris siekia sugauti priešą užklupti. Yra su įvairių šiuolaikinių prietaisų užpuolimo krūva. Apsirengęs pilkos uniformos.

Artilerija - artilerijos, nori kovoti ne ilgo nuotolio ir profesionaliai su ginklais. Nešioti geltonus akinius ir pilka-mėlyna svertinį formą su geltonais akcentais.

Žaidimų Atlyginimas Hounds internete leidžia kiekvienam žaidimo charakterį gauti gyvūnas, kuris gali būti patobulintas žaidimas, padidinti savo patirtį ir įgūdžius, taip pat įdėti ją formuoti. Gyvūnai bus labai naudinga Bounty skalikų pasaulyje internete.

Play žaidimą Atlyginimas Hounds internete bus ypač įdomu gerbėjai žaidimus: žaidimas suteikia jums galimybę atlikti grupių kovų prieš kitus vartotojų grupių prieš bosas ir daugiašalių mini žaidimų su kitais žaidėjais.

Žaidimas yra labai įdomus ir jaudinantis, ne grafiko aukščio, o iš tikrųjų kūrėjai bandė rimtai. Tai pakankamai sėdėti čia bėgiojimas Atlyginimas Hounds internete žaisti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more