Žymės

Mūrinis Force

Alternatyvūs pavadinimai: Mūrinis Force

Brick-ForceOnline yra nuostabi daugelio žaidėjų šaudyklė su realia 3D Infernum grafika. Gebėjimas kurti tūkstančius kortelių, padaryti pasaulius kaip matote savo svajonėse, kovoti ar bendradarbiauti su kitais žaidėjais, išspręsti pačias sunkiausias iš pirmo žvilgsnio problemas, pasirinkti tinkamiausią tarp daugelio rūšių ir tiesiog mėgautis daugiafunkciniu projekto įgyvendinimu. žaidimą. Kortelių rinkimas, gausite vertų atlygį, ir tai, jūs sutinkate, yra dvigubai gražus, o ne tik mėgautis statybos procesu. Galų gale, jūs turėsite paskatą dirbti! Sėkmė gali būti kiekvienas, kuris duos mažai pastangų. Tiesiog išbandykite nusivylimą!

Įdiekite klientą kompiuteryje Jūs galite iš karto, kai tik bus baigtas plytų pajėgų registravimas. Sąskaitos kūrimo procesas užima daug laiko. Įveskite el. Pašto adresą (pakartoti), slaptažodį (pakartoti) ir slapyvardį. Naudotojo sutartis ir numatytosios naujienos prenumerata. Kitas svarbus dalykas yra kompiuterio atitiktis žaidimo sistemos reikalavimams. Jei norite, kad „Brick-Force“ žaisti be jokių problemų, palyginkite kompiuterio konfigūraciją su šiuo sąrašu: „Windows XP / Windows Vista / Windows 7“ operacinė sistema; Pentium IV 1,8 GHz procesorius; 128 MB vaizdo plokštė; laisvos vietos, kurioje yra 2 GB ir 1 GB RAM. Turime pripažinti, kad sistemos reikalavimai yra gana geri.

Dabar esate teisėtas „Brick-Force“ vartotojas internete ir būtų malonu ištirti visas jo savybes. Pradėkime nuo to, kad pirmiausia esate čia, kad sukurtumėte žemėlapius. Tai gali būti padaryta atskirai arba bendromis pastangomis. Dirbdami su draugais, galite įkvėpti juos savo entuziazmu! Parodykite savo kūrybiškumą, sugalvokite nuostabiausius dizainus, nes tai yra pati galimybė parodyti save visame šlovėje! Galite žaisti „Brick-Force“ naudodami daugelį režimų. Įrašykite juos pakaitomis:

- „TeamDeathmatch“: žaidėjai yra suskirstyti į dvi komandas (iki 8 žmonių) ir stengiasi pasiekti tikslą prieš pasibaigiant laikui.

- Deathmatch: žaidimas sau. Jums reikia nužudyti daugiau oponentų.

- Nusilpimas: mūšis tarp dviejų komandų, kurių metu turite neutralizuoti priešo bombas ir uždėti savo teritoriją.

- Užfiksuokite vėliavą (CTF): pagrindinis vėliavos užfiksavimo tikslas, kuris turėtų būti priskirtas priešo bazei. Yra tam tikrų fiksavimo taškų, kuriuos galite peržiūrėti radaruose.

- Surinkimas ir sunaikinimas: pirma, jūs pats nustatote žemėlapio dydį, po kurio jūs užsiimate tokia įdomia veikla kaip surinkimas ir sunaikinimas. Antrajame etape galima išplėsti jau pastatytas bazes.

- Gynyba: klasikinės gynybos ir išpuoliai. Iš priešo turite ginti savo vertybes, bandydami jam padaryti daugiau žalos.

Iš išvardintų režimų jūsų artimieji tikrai bus rasti. Ką dar gali parodyti virtuali realybė? Žaidimas „Brick-Force“ leidžia jums atidaryti tūkstančius kortelių, naudoti tam tikrus režimus statybinius blokus ir platų plytų asortimentą, taip pat suteikia vartotojams galimybę savo nuožiūra išdėstyti pagrindinius interaktyvius elementus (bokštelius, paleidimo blokus, bombas). Taip pat galite apsilankyti žaidimų parduotuvėje, kad galėtumėte pirkti maloniai. Pavyzdžiui, jei jums reikia ginklo, pakanka lėšų įsigyti ir apsilankyti pardavimo vietoje. Ir jei reikia keisti drabužius, jūs vėl esate tame pačiame kelyje. O gal nusprendėte kažką nustebinti ir norite nusipirkti naudingą dalyką. Dovanos diapazone rasite viską toje pačioje parduotuvėje. Įsigytas inventorius suteiks daug naudos žaidimo metu.

Apibendrinkime, nesvarbu, kaip pradėsite žaisti, tai reiškia solo ar prisijungimo prie klano. Šiame žaidimų pasaulyje visada yra ką daryti. Turtingas, pilnas įvairovės, gerai apgalvotas žaidimas jau domisi daugeliu žaidėjų. Tiesiog pabandykite ir jūs tikrai prisijungsite prie jų gretas! Malonūs įspūdžiai!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more