Žymės

BS - Kraujo ir siela (Kraujas ir Siela)

Alternatyvūs pavadinimai: Kraujo ir siela, siela ir kraujas, siela ir jūros ištvirkavimas

Online žaidimai BS (Kraujo ir siela) - MMORPG apokaliptinių temos. Dangus ir pragaras susirinks labai opozicija, tie patys žmonės yra atsidūręs tarp dviejų gaisrų. BS internetinis žaidimas - tai įspūdingų kovų Guild Wars ir turnyrai, ir taikos metu - užimtumas mėgstamiausia verslas, ekonominis vystymasis ir ... meilės. Bet kol mes papasakoti apie lyrinio pusėje BS internete, galime nurodyti techninius aspektus. Taigi, minimalūs sistemos reikalavimai kompiuterį: Operacinė sistema - Windows XP 32/64bit XP SP3, Microsoft Windows Vista 32 bitų Microsoft Windows 7 32/64 bit; Procesorius - Pentium 4 2. 0 GHz arba lygiavertis; RAM nuo 512MB; grafikos plokštę, kuri palaiko DirectX 9c (atminties nuo 256Mb).

Prisijunkite žaidimo BS galima keliais būdais: galima prisijungti kaip socialinio tinklo "VKontakte" vartotojas arba jūs galite sukurti sąskaitą žaidimo platformos GameNet. Dėl pastarojo, jums reikės paspausti ant žaidimo svetainėje "žaisti nemokamai" ir užpildykite formą - įveskite pašto abonementą ir slaptažodį adresą ir priimti vartotojo sutikimą. Taigi, jūsų BS registracija internetu yra baigtas.

Na, patikrinti BS atsilieka? Tada sveiki atvykę į patrauklių pasaulis Žaidimai «Kraujo ir Soul». Prieš pradėdami žaisti BS jums reikės pasirinkti serverį. BS internetinis žaidimas, kuris veikia keliuose serveriuose - Theos ir Elysium ir naujesnių serverių Tario ir absoliutai.

Sekantis užsiima sukurti charakterį. Jūs paprašė keturių klasių herojai:

• Warriors - Dievo pasiuntinius Karo VOLANT, yra pagal šventų gyvūnų apsaugos;

• Strėlės - elegantiškas ir apt šaudymo tvarinių, kurie globojo deivė Dibonu;

• Magai - dievas teisingumas Agenona Studentai supažindintas su visatos paslapčių srautų naudojimas magija;

• Bardai - įkvėpė Muse Arisfeey muzikantai, kad jų muzika gali atgaivinti, išgydyti ar sunaikinti.

Kiekviena klasė savo ginklus, jų savybės, įgūdžiai ir trys filialai plėtrai: kariai Master Paladinas, šaulys Vaiduoklis-Ranger, Mage Perkūnas Priest Bard apaštalas "Guardian". Be šių simbolių, iš kurių galite pasirinkti labiausiai gražus sau, jums bus išleisti už asistento - Elf (tai taip pat galima pasirinkti). Ji bus plėtojama su savo požymio elemento, kurį išsirenka jam. Kaip jie auga, jūsų elfas atneš patirties taškų. Svarbiausia nepamiršti, kad "mes esame atsakingi už tuos, kurie prijaukinti" - žiūrėti jį, pašarų, rūpintis ir jūs taip pat gauti iš jo naudos.

Be pasiekimus savo klasėje žaisti žaidimas internete LST verta tam, kad vėliau 20 lygių, galėtų prisijungti prie "Dievų bendrovė" tobish tapti dievu. Bet dieviškasis kilnumas uždirbti - atlikti užduočių serija (jų pavadinimas čia įžanginį), kuri leidžia Jums užsidirbti taškų ir žvaigždutės tikėjimą. Pakankamais kiekiais ir jie gali būti keičiamasi tam, kad būtų dievas naudą.

Žaisti žaidimą internetu BS taip įdomu, kad kiekvienas naujas lygis (na, kažkur apie jų keliolika) jūsų herojus atveria naujas galimybes. Po 20, tampate dievas, o po 50. galite gauti antrą pusę, bet tik tiek, ir oficialiai - čia susituokti yra gera tradicija. Sukurti šeimą praeiti specialius "Šeima" questus, gauna atlygį, ir dar daugiau - pranešti savo atskiro pokalbio.

Bet kaip bet įdomus žaisti BS link charakterio vystymąsi, nepamirškite apie pagrindinį misiją - apsaugoti save, savo šeimą, gildijos, ir tt ir tt Kova dėl pasaulio jūs sukūrėte, tiems, kurie netoli ir brangūs buvo jums pasaulio «Kraujo ir Soul».

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more