Žymės

Bumz, Bumz, Bums

Alternatyvūs pavadinimai: Bumz

Jei laikote save iš legendinių žaidimų kirmėlės gerbėjas, bet šis žaidimas jums atsibodo - taigi nauja naršyklinis žaidimas animaciją Bumz, ko jums reikia. Jauskitės kaip mažai komiksų pobūdžio ir sunaikinti savo priešų. Žaidimo kūrėjai nuolat juokingas Žaidimo formatas - juokingų garsų ir frazių daug jums sukurti gerą nuotaiką visai dienai.

Prisijungti žaidime Bumz turi tam tikrų ypatumų. Jei norite naudoti papildomų funkcijų, tada jums tikrai reikia turėti apie svetainę paštu pašto dėžutę. ru, bet ir kitas galiojantis paštas yra gerai. Pasirinkite profilį:

• įeiti į atitinkamą lauką savo elektroninio pašto adresą,

• sukurti slaptažodį,

• galvoja sau vardą forume

• įvesti apsaugos kodą iš paveikslėlio matė.

Kaip matote Bumz registracijos paprasta ir trunka tik kelias minutes. Ir kai Bumz Registracija internetu yra baigtas, jūs turite eiti į pagrindinį meniu ir eiti į mūšio pagal jos duomenis: įveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, ir dabar į priekį kovoje!

Kad žaisti online Bumz, jūsų kompiuteris turi atitikti sistemos reikalavimus

• Operacinė sistema Windows 2000/XP/2003/Vista/2008;

• 512 MB atmintis;

• 64 MB vaizdo plokštė;

• interneto prieigos

• nustatyti Adobe Flash Player.

Kaip žaisti Bumz! Dabar jums sukurti savo charakterį, pasirinkti simbolį seksas - žavinga mergina, kuri sužavės savo grožio varžovą arba kietas vyrukas, kad drąsiai kovoti su priešais. Online žaidimai Bumz labai paprasta naudoti: keturių rodyklių klavišus klaviatūroje jums kontroliuoti judėjimo kryptį ir tarpo kontrolės taikomi force ataka. 12 lygį, jūs galite sukurti savo gildijai ar dar prie esamo gildija, priimdami draugų pakvietimą.

Bumz internetinis žaidimas yra puikus ir gana tikroviškas specialiuosius efektus. Ginklas sistema patenkins net reikliausių žaidėjų - iš akmens amžiaus į sudėtingų lazerinių pistoletų ginklus. Bet tai ne riba. Kiekvienas ginklas taip pat gali būti pagerintas, eikite į "Arsenal". Be to, jūs galite parduoti ir keistis savo ginklą. Rafinuoti ir reikalauja žaidėjų, žaidimas suteikė Bumz internetine sistema, siekiant pagerinti ginklus ir įrangą. Norėdami tai padaryti, jūs turite pasirinkti vieną iš trijų brangakmenių:

• padidėjęs ataka

• padidinti apsaugos

• geresniems rezultatams

Ir įdėkite jį į savo ginklais, drabužiais, galvos apdangalai.

Be įprastų kasdienių užduočių, galite komanda su odnodumtsami ir eiti žygiai mūšį su daug ir siaubingas monstras. Apdovanojimas bus atitinkamai - neįsivaizduojamas turtus. Bet atminkite: Kuo didesnis tavo lygis, tuo stipresnis bus priešas, bet tuo pačiu metu, tuo daugiau vertingų bus apdovanojimai.

Jei apsipylė romantiškus jausmus, taip pat galite naudoti vestuves. Viskas ko jums reikia - yra pirkti sužadėtuvių žiedą ir pasiūlyti savo ranką ir širdį, kad priešingos lyties požymį. Kas gi galėjo pagalvoti, kad žaisti šį žaidima Bumz gali būti labai romantiškas. Po santuokos ceremonijos, kuri vyks šventyklos, pora gali novosochetavshayasya nuostabiai švęsti sujungiant dvi animacinių širdyse. Jei po tam tikro laiko jūs suprasite, kad tai buvo klaida, ir jūsų partneris yra ne asmuo, su kuriuo norite susieti savo gyvenimą, galite pateikti prašymą dėl santuokos nutraukimo ir vėl ieškoti draugas ar gyvenimo partnerį.

Į Bumz žaisti lengva ir įdomu. Patirkite šio žaidimo grožį ir mėgautis, nes jūs atrasite daug įdomių daug galimybių žaidime.

Online žaidimai Bumz įdomi ir spalvinga. Groti Bumz kiekvienas gali!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more