Žymės

Verslo Tycoon internetu

Alternatyvūs pavadinimai: BT internetu

Verslo Tycoon internetu - nemokamai internetinis naršyklinis ekonominė strategija, kuri užkariavo milijonus žaidėjų visame pasaulyje. Taigi, kaip žaidimas yra naršyklės lange, žaidimas klientas neprivalo.

Registruotis Verslo Tycoon internetu leis jums mokytis ir jaustis sėkmingas verslininkas, mados ikona ir net įtakingas politikas. Galite pasirinkti filialą, samdyti darbuotojus kovoti su jų konkurentais, ir daugiau ...

Siekiant išlaikyti Business Tycoon Online registracijos, jums reikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir vardą (arba slapyvardį). Pritarus priimti žaidimo taisykles ir pasirinkti žaidimo serverį. Šiame registracijos galiojimas baigsis.

Dabar galite pradėti uždirbti savo įmonę. Pirmiausia jums reikia pasirinkti simbolių vardą, lytį ir veiklą, kuri jums bus dirbti.

Iš verslo magnatas Online žaidimai turi keturis veiklos sritis:

  • Pramogos
  • Mažmeninė
  • Maitinimo
  • Paslaugos

Tiesiog atkreipkite dėmesį į pramonės apibūdinimo, nes kiekvienas iš jų turi savo charakteristikas. Toliau, jums reikės pasirinkti pateikta asistentas (sekretorius) apie dešimties ir nustatyti, kas seksas yra.

Dabar mes galime plaukti tiesiai į patį žaidimą verslo magnatas internete ir pirmojo svogo darbą įgyvendinimą. Laikas nuo laiko savo sekretorę nuo duos jums įvairių patarimų apie žaidimą (jūsų pačių labui klausytis šio išmintingo patarėjo, kokie būtų jūsų verslui vystytis teisinga kryptimi, ir jums labiausiai malonus patirtį šiame žaidime).

Groti žaidimas Verslo Tycoon Online iš uždarosios akcinės bendrovės turite sukurti savo verslą tarptautinių korporacijų samdyti ir apmokyti darbuotojus. Vienas iš svarbiausių aspektų internetinis žaidimas verslo magnatas, suteikti daugiau galių savo darbuotojus, kurie atitinka tam tikrus kriterijus posts (20). Jei tinkamai paskirstytas pareigas, jūsų darbuotojai padės greitai padidinti įmonės efektyvumą.

Priklausomai nuo pasirinktos nupurtė, jums bus sukurti ir plėtoti parduotuvių ir gamyklų, gaminančių naftos žvalgyba ir gamyba įdiegti bokštai, pastatyti naftos perdirbimo. Norėdami sužinoti, kaip teisingai verslo, statyti parduotuves ir dangoraižius, perkant medžiagas ir bendrauti su žaidėjais, jūsų bus paprašyta 35 pirminės užduotys, kurias turės mokėti už patirties taškų ir pinigų. Groti Verslo Tycoon internetu, jums reikės kai kurių tikslai ir kasdien Quest. Statant jų institucijos turi atsižvelgti į potencialius konkurentus, jei jie yra arti iki daug, galite paleisti prarasti savo ekonominę pažangą riziką.

Kokį verslą be žiniasklaidos, tiesa? Taigi, šiame žaidime yra. Su žiniasklaidos pagalba jums vykdyti informavimo išpuolius prieš savo konkurentus, bet viskas priklausys nuo rezultatų ir savo įtaką lygiu. Tai yra įmanoma, kad jums prašyti žiniasklaida atsisakyti arba antkainį.

BT Online žaidimai padės jums sukurti savo verslumo įgūdžius ir suprasti, jei gali būti kietas verslininkas

Žaisti BT internete, jums bus suteikta galimybė sukurti ir valdyti gildijai, dalyvauti diskusijose ir mainų procesus. Jūs turėsite galimybę tapti iš "Auksinio VIP», kur jums bus gauti tam tikras premijas narys. Taip pat galite imtis pavaduotojas miesto tarybos postą ir turi teisę uždaryti konkurencijos institucijos taip pat užsiima daugiau ir Raiding. Ir daug daugiau ...

Apibendrinti peržiūros užbaigimo, mes galime pasakyti, kad verslo magnatas internete gali žaisti visi, kurie domisi kuriant verslą būdu. Yra daug galimybių žaidėjų. Ir tam, kad suprasti, kad visas šis procesas, reikia užsiregistruoti po žaidimą verslo magnatas internete, praeiti šį kelią savo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more