Žymės

Cabal online

Alternatyvūs pavadinimai: Cabal online

Cabal online - yra įdomus multiplayer žaidimas iš Korėjos kūrėjas ESTsoft, kuris unikaliai domina žaidėjų savo ekscentriškumo. Pagrindinis "koziris" žaidimas yra unikalus stiliaus žaisti su savo įdomų procesą.

Prieš žaisti Cabal Online, reikia patikrinti, ar pateikti reikiami kompiuterinės sistemos reikalavimai žaidimą. Kūrėjai turi atitikti šiuos minimalius reikalavimus:

- Operacinė sistema: Windows 2000/XP;

- Procesorius: "Pentium 3800 MHz

- Video: GeForce 2 Serija 512 MB arba panašiems dirbiniams;

- Suderinamas su Direct X 9. 0 garso;

- 2 GB laisvos vietos kietajame diske.

Sekantis privalomas procesas yra registruoti žaidime Cabal Online. Norėdami tai padaryti, ant žaidimo oficialioje svetainėje norėdami pasirinkti skyrių Registruotis Cabal Online, kur užpildyti pagrindinius duomenis apie vartotoją. Įveskite Toliau reikia:

- E-mail

- Vartotojo vardas žaidime,

- Slaptažodžio;

- Grindys;

- Perskaitykite ir sutikite su Vartotoju.

Ir paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti prieš jūs žaidžiate žaidimą internete Cabal - tai atsisiųsti ir įdiegti žaidimo klientą. Jūs galite jį atsisiųsti nemokamai tiesiogiai iš oficialios svetainės. Po atsisiųsti, turite paleisti Cabal_Setup. exe, įdiegti žaidimą. Tada naudodamas savo vartotojo vardą ir slaptažodį reikia patekti į žaidimą. Šiuo Cabal Online registracija užsidaro ir jūs esate pasirengę už įdomų žaidimo procesą.

Cabal Online žaidimai prasideda simbolių pasirinkti. Žaidėjas pasirinkti šukuosena, veido ir plaukų spalva jūsų charakterio tipą. Play Cabal online, gali būti viena iš šešių klasių:

- Assain;

- Raganius;

- Magas;

- Kariai;

- Arrows;

- Defender ".

Kiekviena klasė turi savo privalumų ir trūkumų, todėl iš pradžių reikia šiek tiek laiko išmokti pagrindinius charakterio galimybes.

Cabal Online žaidimai, kad turi unikalią sistemą įgūdžius. Kiekvienas personažas turi keturių rūšių įgūdžių:

- Magija;

- Specialusis;

- Fizinė;

Pasyvus.

Kiekvienas įgūdis gali būti sukurta. Naudojimo įgūdžių paskirstymo punktai, kurie tada reikia investuoti į bet įgūdžių vystymąsi. Nauji gebėjimai reikia rasti knygų, kad jūs galite nusipirkti. Pradžioje žaidimas Cabal online yra tik trys kortelės, bet kaip charakterio jie taps vis daugiau ir daugiau.

Padėkite į Cabal Online žaidimo prijaukinti augintinio, kad bus nuolat lydi charakterį. Pasirinkus augintinį yra gana platus, todėl kiekvienas gali rasti tinkamą mate.

Žaidimas išsiskiria savo kovos sistema, kuri dirbo labai gerai. Sudaryti galimybę naudotis Kombi išpuolių. Jie tampa prieinama po to, trisdešimtą lygio charakterio vystymąsi. Norėdami naudoti šiuos išpuolius, turite turėti kiekis dvasią, kuri yra uždirbtus kovoti, mokymas, šokių ir tt ir tt Simbolis turi 5000 taškų dvasią ir Combo naudoja per 450 įgūdžių. Yra trys lygiai combo: blogas, geras, puikus. Norint pasiekti maksimalų poveikio jėga, reikia laiko paspauskite simbolių eilutės eilės priekyje. Per 11 iš eilės sėkmingų combo, tai bus žinoma visiems žaidėjams intrigų. Tačiau kiekvieną paskesnį Combo sumažintas laiką, kurio metu turėtų kristi linija.

Bet žaidimo veikėjas gali būti vadinamas dvikova, kuri trunka 3 minutes. Dvikovos nugalėtojas gauna reputaciją. Kai simbolis pasiekia lygį 52, jūs turite pasirinkti frakcijai, kuriai Ribojasi. Reikšmingų skirtumų tarp grupių nėra. Kai žaidėjas pasiekia lygį 95, tai galima dalyvauti nacionalinėje mūšių, kurie vyksta kas 5 valandas, ir trunka valandą. Dėl dalyvavimo mūšyje, visi žaidėjai gaus garbės taškų, kuriuos galite įsigyti įrangą.

Žaidimas taip pat turi Chaos Arena, kai reikia išlaikyti tam tikrą laiką. Tuo pačiu metu ji gali dalyvauti tik 7 žmonės.

Visa žaidimo įranga gali būti pagerinta, ir ginklas gali būti aštrus. Kiekvienas dalykas yra rodiklis, kad pasakoja apie gerinti dalykų lygį.

Taigi, žaidimas Cabal yra vienas iš geriausių žaidimus, kurie turi keletą įdomių funkcijų, kurios apima: unikalų stilių, atmosferos muzikos ir įdomus žaidimo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more