Žymės

„Call of Duty“: mobilusis

Alternatyvūs pavadinimai: CoD: mobilusis, „Call of Duty“, „Call of the Long“

„Call of Duty“: mobilus - kovok taip, lyg tai būtų tavo paskutinė diena

„Call of Duty: Mobile“ iš „Activision Publishing“ žaidimų pagaliau išleido savo mėgstamiausią internetinį šaudyklę mobiliojoje platformoje. Dėka jūsų kompiuteryje esančio „Android“ emuliatoriaus, galite paleisti jį savo kompiuteryje. Mobilusis žaidimas išlaikė visus veiksmus, kurie buvo būdingi legendinei žaidimų serijai. Jums nereikės nuobodžiauti, kaip ir kitų žanrų žaidimuose, nes tai internetinis šaulys. Galite kovoti kovotojų komandoje arba būti išmesti į salą ir bandyti išgyventi, jūs nuspręsite.

: CoD pagrindai: Mobile

Prie pirmo žaidimo įėjimo jie jums pasakys ir parodys pagrindus, susijusius su valdymu mūšyje. Kairėje pusėje jūs kontroliuojate kovotojo judesį, dešinėje - nukreipkite ir šaudykite. Yra du šaudymo tipai - automatinis ir rankinis. Kai nustatysite pirmąjį, automatiškai šaudysite, kai tik jūsų akivaizdoje bus priešas. Kai pasirenkate rankinį, tikslinės ir fotografuos. Pirmasis tipas, mažiau tikslingas, tačiau galite padaryti žalą priešui akimirksniu. Antrasis, tikslesnis, reikalauja įgūdžių žaidime, visi pažengusieji žaidėjai naudojasi šiais šaudymo būdais.

“ Apatiniame žaidimo ekrano centre taip pat rasite tris specialius įgūdžius. Iš pradžių tai yra raketinis oro smūgis, priešo sekimas ir drono naikintojas. Jie gali būti naudojami po tam tikro jūsų įvykdyto žudymo skaičiaus. Šie įgūdžiai suteiks jums pranašumų prieš jūsų varžovą dėl jūsų pergalės.

ko reikia norint laimėti? „Call of Duty: Mobile“ yra skirtingi mūšio žanrai. Šiuo atveju mes kalbame apie grupines kovas. Galite žaisti:

    Kiekvienas sau ir šaudyk viską, kas juda; Komanda ir komanda, kuri laimės pirmą taškų skaičių, laimės kelią; Surinkti taškus žemėlapyje ir juos laikyti, laimi komanda, surinkusi daugiausiai taškų; „
  • gama“ žaidimai prieš „botus“, tai yra, ne tikri žaidėjai, bet kompiuteriai bus naudingi treniruotėms.

Kalbant apie karališkąją kovą, taip, taip, tai yra „Call of Duty Mobile“, tada šis režimas bus beveik visko skonis. Galų gale, karališkasis mūšis yra būtent tas veiksmas, kurio ieškojote.

karališkasis mūšis - tai yra tada, kai skrendate per salą lėktuvu su kitais žaidėjais (iki 100 žmonių). Tai yra tada, kai esate išmestas į salą be nieko, ir jūs turite rasti įrangą, ginklus ir išgyventi. Tai yra, kai kortelė kiekvieną minutę susiaurėja, o už jos ribų jūs padarote žalą. Tai yra tada, kai lieki vienas su priešu. Kitaip tariant, karališkoji kova yra apie išgyvenimą ir miklumą. Čia reikia įsiklausyti į kiekvieną šurmulį, būti pasirengusiam dėl to, kad tave gali pulti iš bet kurio pastato ir kampo. Daug kas priklauso nuo sėkmės - nesvarbu, ar rasite trečiojo lygio įrangą, ar susidūrėte su raketomis, nukreipiančiomis į vietą, ar snaiperiniu šautuvu su naktiniu matymu. Karališkoje kovoje galite skristi sraigtasparniu ir važiuoti automobiliu arba senamadišku būdu ant savo dviejų kojų.

Call of Duty: Karališkasis mūšis - būdas, kurį milijonai žaidėjų mėgsta dėl savo nenuspėjamumo ir avantiūrizmo. Čia laimi ne tas, kuris surinko daugiausiai frakų, bet tas, kuris išgyveno ir išlieka paskutinis. Yra daugybė išgyvenimo strategijų, kurias pasirenkate jūs - patys!

simbolių apranga

Jūsų žaidimo stilius priklauso nuo personažo įrangos. Vienu metu galite turėti iki penkių skirtingų rinkinių. Tai reiškia, kad mūšio metu galite žaisti su penkiais skirtingais kovotojais. Pavyzdžiui, vienas iš jų bus snaiperis, kitas - kulkosvaidininkas, trečiasis - artimųjų naikintuvas su šautuvu, ketvirtasis - naudoja greitojo ugnies mašinas, penktasis - puolimo šautuvus. Išbandykite įvairius ginklus ir suderinkite savo žaidimo stilių.

Kaip atsisiųsti „Call of Duty: Mobile“ savo PC, galite naudoti „Android“ emuliatorių „Bluestacks“, kuris leidžia žaisti mobiliuosius žaidimus kompiuteryje. Norėdami pradėti nuo nuorodos, turėsite atsisiųsti ir įdiegti patį emuliatorių, o tik tada joje atsisiųsti ir įdiegti „Call of Duty“ žaidimą iš „Google Play“.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more