Žymės

Kanaanas internete Įvesti

Alternatyvūs pavadinimai: Kanaanas naršo

Kanaanas internetu - ryškus flash nemokamas naršyklinis žaidimas (MMORPG), kuris buvo sukurtas stiliaus "manga". Nepamirštamas nuotykis fantazijų pasaulyje žaidimas, jame liks gana įspūdingi, ir personažų madingi ir gražūs rūbai buvimas, prašome daug žaidėjų. Internetinis žaidimas internete Įvesti Sanaan nereikalauja kliento diegimą ir yra prieinama beveik bet kokia naršykle.

Čia yra reikalingi sistemos reikalavimai:

Procesorius: P4 2. 4 GHz arba "Pentium D;

RAM: 512MB arba 1GB;

Standžiajame diske: 200 MB arba 400Mb ar daugiau;

Vaizdo plokštė: GeForce 4 (64 MB ×) arba GeForce FX serijos arba panašus;

OS: Windows XP / Vista "" Windows XP "/ Vista"

Norėdami įvesti žaidimą, jūs turite Sanaan Online Registracija: į pagrindinį puslapį, spustelėkite "Registruotis" mygtuką puslapyje, kuris atsidaro registracijos formą, įveskite savo elektroninio pašto, vardą, slaptažodį ir kodą iš vaizdą. Tada sutartį su žaidimo įstatymų ir spauskite "Registruotis". Registracija Šiame žaidime internete Įvesti Sanaan baigtas.

Po registracijos internete Įvesti Sanaan į žaidimą į puslapį, kuriame norite sukurti savo žaidimo pobūdį: Pasirinkite simbolių vardą (arba slapyvardį), klasė (Warrior, Mage, Priest ar Hunter), lytis, charakterio ir išvaizdos (plaukų, veido) . Tada reikia paspausti mygtuką "Sukurti".

Dabar online žaidimas Sanaan atidaryti nuotykius ir pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai eiti žingsnis po žingsnio mokymosi pagrindinius žaidimo taisykles. Teikti paramą visais jūsų herojus Elf žingsnio, ir jei jums sekti savo patarimus, jūs galite pasiekti 5 lygis per kelias minutes, o nauda bus dovana sklypas ...

Visi šiame žaidime personažai nustatyti parametrus. Jie yra: Jėga, vikrumas, Dvasia, Protas ir tvirtumas. Be šių parametrų, simbolių vis dar turi aktyvias ir pasyvias įgūdžius ir talentus, kurie yra unikalus kiekvienai klasei. Kai talentai Sanaan internete Įvesti žaidimas leidžia jums atidaryti, tik pasiekęs tam tikrą žaidimo lygį, taip pat atlygį už užbaigti įvairias užduotis.

Ar atlikti užduotį per įvairių ieškojimų, bet ir kiti svečiai čia yra požemius, kur kovoti monstras. Kaip pergalę šiose kovose atlygį, atiteks patirties ir atsižvelgiant į unikalių dalykų. Taigi, žaisti internete Įvesti Sanaan nebus nuobodu!

Be to, jūs galite žaisti internete Sanaan su platų įvairių įrenginių, kad yra gerai apgalvotas ir kurios gali būti pagerintas, jei reikia. Jei tai nėra pakankamai, galite sukurti savo (nominali) šarvus.

Žaidimas internete Įvesti Sanaan disponuoja daugiau naminių gyvūnėlių, kuriems reikia skirti ypatingą dėmesį. Nepaisant jiems atrodo ir galios charakteristikos, laimikis ir sutramdyti bet įmanoma! Tačiau sugauti gyvūnas, turite gaudyklė ir sugauti misą kovoti su juo. Tačiau tai nėra vienintelis būdas gauti gyvūnas, jis taip pat gali būti gaunamas kaip vykdant užduotis ar tas pats kaip mūšio trofėjus atlygį.

Jų augintiniai prekybai ir prekybai su kitais žaidėjais. Įdomu tai, kad vienos rūšies gyvulių turi skirtingus gebėjimus ir savybes, todėl jie yra unikalūs. Gyvūnai gali suteikti didelę pagalbą mūšyje, ir tuo pačiu metu galite naudoti iš karto tris augintiniai: vienas bus pasirengę skubėti pulti, ginti antroji ir trečioji susijungė su jumis vienu vienetu, dalinsis savo savybes.

Žaisti žaidimą internete internete Įvesti Sanaan gali ne tik kovoti su kitais žaidėjais žaidime, bet ir susirasti naujų draugų, praleisti laiką bendrystę.

Mėgėjams diversifikuoti gameplay, yra santuokos funkcija, kur Jūs galite pasirinkti "draugas" išleisti, tai ritualas, ir už laiką, praleistą bendros santuokos, savo simbolių uždirbti jokių premijų.

Dėl realių pinigų į žaidimą parduotuvėje galite įsigyti keletą naudingų ir unikalių dalykų.

Apibendrinant šios peržiūros rezultatus, galime teigti, kad jei turite keturias klases simbolių ir jų vystymąsi keliais būdais, Kanaano internete žaisti bus labai įdomus ir jaudinantis. Taigi, kviečiame į šią fantazijos pasauliui, kad yra kupinas įdomus ir nenuspėjamas daug! Bet pirmiausia - prisijungti žaidime Sanaan internete Įvesti ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more