Žymės

Skerdynės

Alternatyvūs pavadinimai: Skerdynės

Carnage internete - tai nemokama online Vaidmenų žaidimas (MMORPG), kur viduramžių gausus aistros, kai visi kovos ir intrigos daugiausia pasitaiko tarp žmonių, o ne tarp žinučių.

Online žaidimai pjautynės nereikalauja kliento diegimą ir galima žaisti su bet kokia naršykle.

Norėdami pradėti gameplay reikia tik Carnage registracijos internetu: Yra 2 būdai, kaip užsiregistruoti.

Pirma, viena iš siūlomų socialinių tinklų (VKontakte, Facebook, pašto naudodami abonementą. ru, Twitter, Klasiokai)

Antra, tiesiogiai iš paspaudę ant "Registruotis" mygtuką, lange, kuris atsidaro svetainę, pasirinkite lytį ir viena iš penkių miestų (LU, MORION, Sarkel Anchor, Aurora). Kitas, įveskite norimą vardą ir slaptažodį, ir tada įkalama į atitinkamą lauko kodą (koordinatės) ir Atsidariusiame lange jums bus pasiūlyta priimti susitarimą priima įstatymus žaidimą ir mokymo kovos su mediniais karių. Na, tai viskas, Prisijunk į žaidimą pjautynės baigtas.

Nors šiame žaidime, galite pasirinkti jūsų charakterio paveikslą, kurio žaidimo pasirinkimas yra gana didelis ir įvairus. Be to, vyrų ir moterų atvaizdų, yra pavadinimai, kuriuos galite įsigyti už Sestercii (vienas iš žaidimo valiuta, kurią galima įsigyti už realius pinigus). Pjautynės internetinis žaidimas išskyrus Sestercija turi daugiau florinų, tai yra dar vienas žaidimas valiuta.

Žaidimų personažas turi keletą svarbių savybių: stiprumo, vikrumas, ištvermę ir gyvybingumą. Priklausomai nuo to, kokios nuotraukos bus atrenkami, bus prieinami įvairių ginklų ir šaudmenų įvairovė. Štai keletas iš jų: Šalmai, fist, šarvai, kelnės, pečiai, pirštinės, skydeliai, diržai, batai, peiliai, klubai, kardai, kirviai ir daugiau. Be ginklų šiame žaidime vis dar yra įvairių stebuklingų eliksyrų.

Dėl tam tikrų įgūdžių, charakteris gali užsiimti žvejybos, amatų ir alchemija.

Žaisti Carnage internete galite gauti tam tikrą profesiją pagal specialią licenciją. Galima, pavyzdžiui licenciją profesija:

Samdinių - labiausiai pavojingas ir reikalavo prekybą;

Merchant - tai profesija leidžia pirkti ribotus prekių didmeninė ir gaminti kai dėl finansinių sandorių palankiausiomis sąlygomis;

Kunigas - pagrindinės pareigos profesijai, elgesio vestuvių ceremonijas šventykloje;

Mentor - profesijos užduotis, mokyti pradedantiesiems žaidimo, ne taip bičiulių pasaulyje;

Daktaras - tai profesija leidžia užsiimti gijimą.

Pjautynės internetinis žaidimas rasti įvairių vietų, per kurias, kaip žaisti žaidimą internetu skerdynės bus labai įdomu.

Žaidimas turi tokius pastatus ir struktūras aukcione (prekybai), mainai (prekybos standartinius elementus, kurie yra parduodami parduotuvėje), remonto dirbtuvių (galima nustatyti, ką dėvėti), šventykla (maldos vieta ir laikymas ceremonijos), Rotušė (ten, kur yra registracija klanai) ir ligoninės (galite pagerinti savo sveikatą).

Be to, žaidimas yra lochu, kurioje pavojų ir paslaptingas būtybes daug. Ir tai nuotykis bus dar įdomiau, be to, ten galima rasti keistą atradimą. Norint pasiekti maksimalų sėkmės Požemiuose, jums reikia komandą ten (bent 5 žmonės).

Ir daug ieškojimų buvimas, bus pridėti dar daugiau spalvų į gameplay Carnage.

Dabar kovas:

Iš pirmojo lygio bus galima komandos kovoja - jis kovoja su kelių sąjungininkų ir priešų, o nuo antro lygio, galite dalyvauti chaotiškas mūšis - jis kovoja su neriboto dalyvių skaičiaus. Grupė sąjungininkų ir priešininkų platinami automatiškai.

Mūšiai gali būti arba tradicinių arba kruvinas. Į kruviną mūšį, jei pergalės, galite gauti kelis kartus daugiau patirties nei įprasta, bet ne nuostolių, yra didelė tikimybė susižeisti.

Ketvirtą lygmeniu, žr Addiction (Path of Light arba tamsos).

Yra keturi narkomanijos: šviesos, įsakymas, chaosas ir tamsa.

Kiekvienas narkomanijos esmės skirtingos savybės, charakteris ir gebėjimų, pateikti sudėtingą sistemos elgseną ir santykius. Ne ... gerų ir blogų polinkių, nėra gera ar bloga, polinkius - kas yra neatsiejama nuo viso komplekto emocijų, aistros, aktų supratimo. Yra tik skirtingi būdai, kaip pasiekti tiesą ir įgyti patirties, kiekvienas žmogus turi teisę ieškoti, rasti ir kovoti.

Play pjautynės gali būti dalis vieno iš klanų. Galite pasirinkti Gildija ir frakciją ir forumo buvimas suteikia galimybę aptarti, įvairias temas.

Apskritai, žaidimas vertas dėmesio. Norėčiau priminti jums pradėti žaisti Carnage, reikia tik Registruotis pjautynės. Mėgaukitės žaidimu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more