Žymės

Castlevania: Lords of Shadow

Alternatyvūs pavadinimai: Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow pc - puikus projektas, žanras, kuris apibūdinamas kaip Slasher. Žaidimo kūrėjas išgarsintas įmonės MercurySteam ir projekto laida buvo atliekamas ne mažiau garsaus Konami. Kaip garsaus žaidimų dizaineris Hideo Kojima taip pat dalyvavo šio šedevro kūrimą, abejonių - žaidimas tikrai yra kažkas verta pamatyti. Prieš tai žaidimas buvo prieinama tik PlayStation ir X-BOX, bet ne taip seniai, žaidėjai visame pasaulyje švenčiama šį reikšmingą įvykį - buvo išleistas Castlevania: Lords of Shadow PC versija.

Šis žaidimas yra atgimimo projekto Castelvania, žinomas savo laiku visų pasaulio kampelių, kuri akimirką daugiau nei 27 metų natūra! Kūrėjai sugebėjo padaryti stebuklą - geras žaidimas RPG, pagamintas 2D, jie galėjo padaryti tobula slasher, kuris jau pritraukė milijonus žaidėjų visame pasaulyje dėmesį ir pelnė rave Apžvalgos iš kritikų gana.

Tęsdami Castlevania: Lords of Shadow peržiūrą, reikėtų pažymėti, kad, kaip ir ankstesniais projektais, veiksmas prasideda čia pirmųjų dienų viduramžiais. Nuo pat pradžių žaidimo priminė žinoma istorija kaitaliojimasis kraujo karas tarp Belmonto klano ir legendinis Drakula. Žaidimo veikėjas - Gabriel Belmont. Kaip parodyta Castlevania: Lords of Shadow sklypas, Gabrielius valdo ne tik noras atsikratyti tamsių jėgų vampyrų žemę sunaikinti Drakula padaryti savo asmeninius motyvus. Pasak legendos, jis buvo atsakingas už Drakula Lady Belmont mirties, o dabar Gabriel trokšta atkeršyti už savo mirtį, lydymosi viltį grįžti iš numirusių mylimasis.

Daugelis žaidėjai vieningai pareikšti, kad Castlevania: Lords of Shadow žaisti yra įdomi tuo, kad puikiai išvystyta sistema išlaikyti glaudžius ir tolimas kovas. Šis ženklas ir žaidimo kūrėjai aspektas, tad kovoja vienas iš pagrindinių akcentų atnaujintą projektą.

Atskirai keletą žodžių norėčiau pasakyti apie puikiai subalansuotas gameplay projektą. Dėka pažangių misijų ir kokybiškai atlikti triukų žaidimas tampa tiesiog įspūdingi veiksmo. Prieš žaidimo laukia daugybė kovų su vadovais ir viršininkų (ir šiandien jų nei daugiau, nei mažiau, nei apie dvidešimt). Kai jums pavyks Castlevania: Lords of Shadow parsisiųsti, jums teks susitikti su milžinišką ledo titanai ir neįtikėtinai dydžio vampyrai, Undead ir orkai - vienu žodžiu, tiesiog neturi laiko nuobodžiauti!

Ir, žinoma, kaip ir bet kuris kitas žaidimas šio žanro, jūs turite sukurti savo charakterį ir pagerinti savo gesinimo įgūdžių ir apsaugą, pagerinti ginklus ir sukurti savo unikalų strategijas kare.

Siekiant įsitikinti, kad aukščiau teisingumą, jūs galite pamatyti Castlevania: Lords of Shadow vaizdo priekaba, tada jūs norite išbandyti save šiame žaidime!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more