Žymės

Kelias per chaosas: kūrėjai Pasaulių

Alternatyvūs pavadinimai: Chaosroad

Online žaidimai Kelių per Chaos - nemokamas naršyklinis žaidimas RPG fantasy žanro. Nuo savo veiklos pradžios 2005 metais, žaidimas pavyko sudominti plačią auditoriją ir tapo daugelio vartotojų. Ji turi viską, kad žaidėjai štai taip: simbolių plėtros ir imperijos jūsų skonio, scenos įdomių quest darbo vietų keliauja po pasaulį, profesijų, Epas mūšis, iš klanų kūrimą pasirinkimas. Ir visa tai nemokėdamas mėnesinį mokestį! Kelių per žaidimą Chaos Online turimą jei turite interneto ryšį ir jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus. Parsisiųsti žaidimą klientas neprivalo. Patekti į šį nuostabų pasaulį padės kelią per registracija internetu chaosas. Nemanykite, kad tai užtruks daug laiko. Prisijunkite žaidimo keliu per chaosas - tiesiog užpildyti registracijos formą. Gauni pagrindiniame puslapyje su charakterio žaisti ir pradėti kelią per chaosas. Atidžiai jį perskaityti, o taip pat išsiaiškinti charakterio savybes, kurios gali pagerinti visą žaidimą.
Norėdami žaisti žaidimą internetu Road per Chaos turėtų nuspręsti, su pasigardžiavimu. Gauk tendencija prisijungti prie klano, pirktos iš prekiautojų arba gauti už tam tikras paslaugas už atlygį. Apsvarstykite, ką rinktis siūlo kelią per chaosas internetinis žaidimas
1. Tamsiai polinkis - gerbėjai Great Dark linkę į vampyrizmo. Piešimas stiprybės iš garbinimo objektu, gali čiulpia savo aukos gyvybingumą.
2. Ryškus polinkis - linksmas tarnautojai ambicinga šviesa. Turėti gerą sveikatą, taip greitai atkurta po pažeidimo.
3. Apsaugos Untouchables - šio pasaulio gyventojai, skirtos stebėti, kaip laikomasi tam. Argus reikalaujant, kad visi laikytųsi įstatymų.
4. Neutralus tendencija - karių, esančių ant tarp tamsos ir šviesos krašto.
5. Atstumtųjų - pažeidėjams žaidimo, kuris yra prakeikimas taisykles. Jie negerbia kiti žaidėjai prie nuolatinių apgavysčių.
6. Dievai - slaptos didingi padarai, troškimai, kuriuos sunku suprasti.
7. Pardavėjai - amatininkai užsidirbti pinigų tiesiog iš nieko. Bet kuris žaidėjas gali suteikti viską, kad pastarasis sumoka dalį savo sielos.
Pagrindinis užsiėmimas žaidime - holdingo kovoja. PvP sistema yra gerai apgalvota kūrėjai. Kelias per chaosas interneto priemonėmis, dalyvaujančių šio tipo gesinimo, dvikovoje, sutartinių muštynes, mažų ir sienos dalis prie sienos. Dvikova - du žaidėjai dvikova dalyvauti kuriuo galima bet kuriame lygyje. Sutartiniai mūšiai iš esmės yra tie patys dvikovas, tik čia piniginiai statymai. Polių mažas - grupė kovos, kuriame serveris nustato savo ryšį su viena iš šalių. Tačiau mūšio sienos iki sienos jau galima rinktis, kurioje pusėje kovoti. Kovų laikomos įvairios įrangos. Inventorius žaidime yra šaudmenys, magija ingredientų, mikstūros ir kita.
Smagiai ir pailsėti nuo varginančių kovų pertraukos, jūs galite vaikščioti aplink motyvais. Aplankykite pastatus, kurie matys jūsų būdas. Po žaidimo keliais per Chaos Online jums, naudojant parduotuvės, rinka, paštas, bankas, kalve, šventyklą, mano. Parduotuvės ir turgūs, pavyzdžiui, galės įsigyti reikalingų dalykų. Į kalvę podremontiruete skaldytų šaudmenų. Su banko santaupas kaupti lėšas ir paštą į kitus rašmenis. Mano taip pat rinkti vertingų išteklių. Ir tai ne pilnas sąrašas pastatų, kurie ras įvairovės pasaulį, šį unikalų žaidimą!
Kelių per Chaos žaidimo tampa įdomesnis su didinamais. Jums reikia įgyti patirties. Tarp lygių yra up - iš sustojimo į kitą lygį natūra. Kiekvienas apom atlygį grynaisiais pinigais arba papildomų straipsnių forma. Skatinimo lygis atveria naujas galimybes. Ir kas iš pradžių buvo nepasiekiamas, tampa reali.
Dalyvis pasaulio perkrautas chaosas dabar ir įsitikinkite, kad jūs apgailestauju tiesiog neturi! Mėgaukitės žaidimu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more