Žymės

Juoda Veidrodis 2

Alternatyvūs pavadinimai: Juoda Veidrodis 2, juodas veidrodis 2

Procesorius: "Pentium 4/Athlon XP 1. 5 GHz

RAM: 512 MB

Video: 256 MB atminties

Diske: 6 GB

Juodas Veidrodis 2 - antroji dalis iš populiariausių žaidimų klasikinis nuotykių žanro, kurį sukūrė mažą Vokietijos komanda Cranberry gamyba. Tęsinys žaidimo neatskleidžia mums visas paslaptis paslėptas pirmasis žaidimas, bet pasakykite mums visiškai naują gyvenimo istoriją nuo Gordons prakeikimas, gaila savininkų tamsus ir paslaptingas dvaro. Juoda Veidrodis 2 žaidimas saugomi neperduodamą niūrią atmosferą ir aplinką jo pirmtakas.

Sklypo

Jeigu pirmoje dalyje žaidimo kūrėjai pasukiokite aplink visą istoriją tuo pačiu vardu ir dvarų nuo pradžios mesti žaidėjas įkarštyje, paslaptingas, mistiškas ir bauginantis, autoriai nusprendė tęsti šiek tiek į kitą pusę, kol žaidėjas palaipsniui atskleidžiant sklypo posūkiais. Black veidrodį 2 viskas prasideda per nekenksmingas prieš mus yra mažas ir labai gražus miestas, kur, atrodo, didžiausias nepatogumas yra piktas vyriausiasis veikėjas. Ir niekas iš pat pradžių buvome nepasakė apie lavonų kalnai ar baisi prakeikimas, tik išsiskleidęs saugikliu, kuris turėtų būti ištaisytas, eikite į rūsį. Rimtas posūkiai pradžioje nebus, mes susiduriame reguliariai vaikinas, Darren Michaels bus vaikščioti per gana mieste, susipažinti su jo vienodai gražių žmonių ir košmarišką šeimos Gordons mes susitikti tik dėl Pożółkły nuotraukas. Bet tai šiuo metu, vienu metu žaidime Juoda Veidrodis 2, viskas apversta aukštyn kojom ir įvykiai pradeda rutuliotis su bauginantis greitis. Čia tragiškai vyriausiasis herojus ligoninėje praleidžia savo motiną, ir paslaptingas nepažįstamasis, kurį mes susitikome kalėjime ir vietos policijos nuovadoje ar papasakoti baisi ir bauginantis. Žingsnis po žingsnio Juodosios veidrodis 2, žaidimas tik neseniai mums atrodė šviesos ir saulės, perdėti, apimanti visas baimės ir bendro įtarimų rūkas.

Gameplay

Žaidimo planas, kaip ir daugelis žaidimai šio žanro, yra sumažinama iki sprendžiant nepaliaujamas paslaptis, ardymas galvosūkiai ir rasti atsakymus į klausimus, pop-up, kaip istorija progresuoja. Svarbiausia Juodosios veidrodis 2, be abejo, istorija, jis turėtų padaryti grotuvas praleisti laiko stebėjimo intonacijas dialoguose, žiūrėti vaizdo įrašus ir prisiminimus apie žaidimo simbolius. Kaip netrukus galės pilnai suprasti visus vingius ir istoriją, visi techninės pusės žaidimo patys tolti į foną ir sprendimas bus kitą dėlionė yra ne tik dar sunku galvosūkiai, bet būdas sužinoti, kas kitas mums pasiūlyti žaidimą Black Mirror 2.

Nuotykiai 2. 0

Juoda veidrodis 2, žaidimas alsuoja klasika, kaip ir visus šios konkrečios žaidimo žanro nariams ir didelių naujovių, kad ieškojimas yra ne kaip įprasta. Kiekvienas, kuris kada nors grojo Quest, gali pamatyti loginį neatitikimą juda sprendžiant daugumą galvosūkius, kai paprasto vandens rinkinys tampa sudėtinga grandinė veiksmų su paieškos kibirai, gerai pritaikytos prie išspręsti šią problemą labai gerai, kai tai būtų daug lengviau gauti vandens netoli atviro vandens ar fontanas. Čia yra loginiai incidentai jei yra, tai ne taip akivaizdu, ir visa žaidimo nėra daug įtakos. Be to, visi pagrindai būdingi žaidimų sutaupytų beveik savo originalia forma žanro - spynos ir seifai, rinkti naudingų dalykų, tada konvertuoti juos į darbo vienetų, remontas sugadintas, visa tai bus gausiai čia.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more