Žymės

Projektas

Alternatyvūs pavadinimai: Online žaidimai projektas

2009 Įmonės Omerta internete ir "Gandras" buvo išleistas tokios didelės auditorijos orientuotą projektą, kaip internetinių žaidimų projekto pasaulyje. Ir tai publika ir žiūrovai nuolat užsakęs apriboti turinį ir pagrindinis privalumas projekto nėra, - pažangi kovos sistema, kuri gali patenkinti labiausiai "naršyklės" žaidėjų poreikius.

Prieš pradedant žingsnis Registracija projektas žaidime , įsitikinkite, kad turite:

1) Kompiuteris su interneto prieiga;

2) 1 GB RAM

3) monitorius su 1024x768 rezoliucija;

4) "Adobe Flash Player (bent jau 9. 0) ir naršyklė palaiko.

Jei esate didžiuojuosi savininkas visų pirma, galite saugiai pereiti į oficiali svetainė žaidimą, į puslapį Registracija projektas . Privalomi laukai čia yra taip:

· Jūsų nekilnojamojo e-mail; [_11_ ]

· Nick - žaidimo pavadinimas;

· Slaptažodis;

· Piešimas patvirtinimo kodą.

Perskaičius ir priėmimas Vartotojo susitarimas pateikdamas varnele tuščias mažai langų etape registracija projektas visiškai užbaigtas. Kitas jums reikia sukurti veikėją, bet jei norite - ir "sveiki" iš trijų. Šiuo atveju po sistemos premijų:

→ dėl I herojus sukūrimo remiasi 1000 monetų;

→ II - 200,

→ trečiųjų - Iš viso 100 sidabrinių.

Visi jūsų (ir tik savo) simboliai gali turėti unikalią išvaizdą, geras žaidimas išteklių (įvairovės galimų išorinių kriterijus) leidžia ne taupyti ant išvaizda.

Augti ir vystytis draft internete jūsų herojus gali sukurti per patirtį gautų mūšyje, užduotis ir tt kiekis Daug NPC padės žaisti internete projektas , suteikti jums su tais pačiais užduotis ir misijas. Taip, dėka savo puikių sąsaja projektas žaisti bus lengva ir patogu: išsiaiškinti visas detales, jums reikia ne daugiau kaip 20 - 30 minučių. Be to, kad žaisti internete projektas visa tai buvo dar lengviau, čia yra nuostabus dalykas kaip žemėlapį rodančią buvimo vietą, bet ir pačią charakterio ir kitų objektų, kiek reikia (Rotušė, remonto, mažmeninės prekybos parduotuvėse ir tt

Jūs, be abejo, turi būti nustatyta, ką ginklas norėtumėte prisijungti prie mūšį, nors tai bus sunku: vietos įvairių ginklų stebina: daugiau nei 300 rūšių šaulių, paremtą tiek biologinių ir energetikos technologijų srityje. Norėdami susiaurinti pasirinkimų nedaug, projektas Online žaidimai online suteikia galimybę gauti vieną iš šių specializacijų:

1) snaiperis - sugeba fotografuoti ilgais atstumais. Su didelio kalibro šautuvo tikslumo pagalba paveikia labiausiai apsiginti nuo priešo kūno, o likusius už atsakomąją sunaikinimo.

2) užpuolimas - kariai melee.

3) Shooter - universalus kovotojas, galintis sunaikinti priešų ir arti ir toli.

Taigi, jei norite projektas žaisti online tinkamai, būtina studijuoti tam tikrus kovinius įgūdžius, atverti naujus horizontus įvairių fotografavimo ir karinės taktikos apskritai.

Trumpai apie sklypą: projektas internete internetinis žaidimas grindžiamas dviem romanų C. Lukyanenko, paženklinti "Juodraštis" ir "švarios kopiją." Tai puikus derinys pasaulių, Jungtinė vieno visatos vadinamas Veer. Išgyventi čia nelengva, bet labai įdomu. Jei norite išbandyti save ir pro aprašytus įvykius geriausiai parduodamų knygų asmeniškai, prisijungti prie mūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more