Žymės

Miestai: Skylines

Alternatyvūs pavadinimai:

Cities: Skylines yra vienas iš nedaugelio sėkmingų miesto statybos modelių. Žaidimas turi gerą grafiką, tuo tarpu niekas nesulėtėja ir neužšąla. Muzikos pasirinkimas tokiems žaidimams nėra pagrindinis dalykas, čia kiekvienas gali pasirinkti, su kokia muzika žaisti.

Pačioje žaidimo pradžioje jums bus skirtas statyti tik mažas dviejų kartų dviejų kilometrų sklypas. Tačiau laikui bėgant ši erdvė didės, kol pastatysite visavertį miestą su priemiesčiais.

Žaidime jūsų laukia daug dalykų:

  • Statykite pastatus
  • Ryšių vedimas
  • Pastatykite parkus
  • Nustatyti mokesčius
  • Sukurkite kelius ir sankryžas
  • Nustatykite įstatymus, kurie padarys gyvenimą patogesnį gyventojams.

Gali pasirodyti lengva žaisti „Cities: Skylines“, bet taip nėra. Be reikalingų pastatų statybos, reikia plėtoti ir kitą infrastruktūrą. Mums reikia gerų kelių. Kuo daugiau gyventojų jūsų mieste, tuo šis parametras bus svarbesnis. Taip pat teks galvoti, kaip sukurti patogius transporto mazgus ir kuriose srityse reikėtų apriboti krovininio transporto judėjimą. Priešingu atveju jūsų miestą nuolat varžys kamščiai.

Vandens gerinimo įrenginiai, vandentiekis ir kanalizacija yra nepamainomi šiuolaikiniame pasaulyje, pasirūpinkite jų statyba.

Visi šiuolaikiniai miestai aprūpinti elektra, be jos čia neapsieisime.

Turime pagalvoti apie kraštovaizdžio sutvarkymą, kad tai padarytume, įrengti pakankamai parkų ir aikščių.

Visi šie projektai pareikalaus daug pinigų, todėl reikia nustatyti mokesčius. Patogumui teritoriją galite suskirstyti į rajonus, sugalvoti jiems pavadinimus. Priklausomai nuo žemės vertės, priskirkite skirtingas mokesčių sumas.

Pasirūpinti priešgaisrine sauga yra labai svarbu, ypač dideliuose didmiesčiuose. Parengti atitinkamus teisės aktus. Įpareigoti gyventojus visas patalpas aprūpinti gaisro detektoriais. Uždraudus rūkyti viešose vietose taip pat padės gesinti gaisrus, o be to – gyvenimą patogesnį savo sveikata besirūpinantiems ir dūmais kvėpuoti nenorintiems žmonėms.

Kiekvienam miestui reikia sąvartynų ir perdirbimo gamyklų. Šios vietos geriausiai įrengtos priemiesčio zonose.

Nepaisant rūpesčio aplinkai, baldų statyba ir gamyba neapsieina be medienos. Statyti miško ruošos įmones miesto pakraštyje.

Maisto tiekimui reikės ūkių, kuo didesnis miestas, tuo daugiau jų reikės aprūpinti maistu visus gyventojus.

Žaidime nėra kelių žaidėjų, tačiau tokiuose žaidimuose jo nereikia. Galite mėgautis žaidimu kurdami naujas sritis ir niekas jūsų neatitrauks nuo šios veiklos.

Tam tikru etapu galite padaryti pertrauką nuo planavimo ir statybų ir tiesiog stebėti išmatuotą savo miesto gyvenimą. Galite duoti vardą bet kuriam kaimo gyventojui ir pamatyti, kaip jiems sekasi. Galite pavadinti bet kurį pastatą ar net gyvūną.

Cities: Skylines atsisiųsti nemokamai į PC, deja, jis neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ žaidimų portale arba oficialioje svetainėje.

Žaidimas pasirodė sėkmingas visais atžvilgiais, jei jums patinka šie simuliatoriai, būtinai turėtumėte jį žaisti! Įdiekite žaidimą dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more