Žymės

Miestai XL

Alternatyvūs pavadinimai:

Miestų XL ekonominė strategija su miesto modeliavimo elementais. Žaidimas jau yra klasikinis su atitinkama grafika. Žaidime jūs turite kurti ir valdyti miestus visame pasaulyje.

Viskas prasideda nuo mažo kaimelio, kurį turite išplėtoti iki didžiulio metropolio.

Čia jums reikės:

  • Statyti gyvenamuosius namus
  • Plėtoti transporto infrastruktūrą
  • Sukurkite ir nustatykite gamybą gamyklose ir gamyklose
  • Pasirinkite tinkamas vietas naujoms gyvenvietėms
  • Kasyba

Čia yra labai supaprastintas užduočių, kurios jūsų laukia žaidime, sąrašas.

Žaidimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip miesto kūrimo simuliatorius. Bet užduotys jame daug platesnės nei miesto statyba. Sėkmingam vystymuisi turėsite nuolat papildyti savo išteklių atsargas, kurių kai kurių gali nebūti šalia jūsų gyvenvietės arba jų visai nebūti žemyne.

Kasybai reikia įkurti gyvenvietes nesvetingose vietose, pavyzdžiui, dykumos viduryje. Šioje agresyvioje aplinkoje būtina sudaryti tinkamas sąlygas tokių miestų žmonių gyvenimui.

Kiekvienas miestas yra pastatytas nuo nulio ir turi pereiti visą evoliucijos kelią nuo mažo kaimelio iki technologiškai pažangaus metropolio.

Playing Cities XL“ bus gana sudėtinga, nes reikia skirti pakankamai dėmesio kiekvienam miestui ir įsitikinti, kad jis puikiai subalansuotas, kad viskas veiktų taip, kaip turėtų.

Atkreipkite dėmesį į kelių projektavimą. Tai svarbiau, nei gali atrodyti. Net didžiausios gamybos įmonės negalės dirbti visu pajėgumu, jei kils sunkumų su logistika. Gyventojai taip pat neapsidžiaugs, jei miestą nuolat varžys kamščiai.

Miesto gyventojų vaidina svarbų vaidmenį žaidime. Sukurti pakankamai įstaigų, kuriose žmonės galėtų įgyti išsilavinimą. Sukurti pramogų centrus, kuriuose gyventojai galėtų atsipalaiduoti po darbo.

Žaidime yra kelių tipų namai. Kiekvienas miesto rajonas turi savo tipinį pastatą. Žmonės apsigyvena pagal išsilavinimą. Kuo daugiau išsilavinusių nuomininkų, tuo patogesnių sąlygų jiems reikės gyventi. Gana keistas sprendimas, bet, matyt, taip atrodė teisingiems kūrėjams.

Žaidimas gali jus užimti ilgą laiką. Žemės rutulys didelis, daug žemynų ir nebus lengva viską pastatyti.

Miestai vienas nuo kito per daug nesiskiria. Laikui bėgant galėsite pastebėti gerus sprendimus ir jais pasinaudoti ateityje, projektuodami naujas gyvenvietes.

Kūrėjai pasirūpino tais, kurie nori patys atlikti žaidimo modifikacijas. Yra patogus įmontuotas redaktorius, kuris leis įgyvendinti beveik bet kokias idėjas.

Žinoma, internete galite rasti daug paruoštų bendruomenės sukurtų modifikacijų. Kai kurios iš šių modifikacijų gali atrodyti daug įdomesnės nei pats žaidimas.

Cities XL atsisiųsti nemokamai į PC, deja, neveiks. Žaidimą galite įsigyti „Steam“ platformoje arba ne oficialioje svetainėje.

Įdiekite žaidimą, visa planeta laukia, kol pradėsite žaisti ir ją apgyvendinsite!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more