Žymės

Miestas Transformatoriai

Alternatyvūs pavadinimai: Miestas trasformery

Miestas Transformatoriai internetu - tai nauja nemokama interneto MMORPG žaidimas klientas paskutinės kartos transformatorių, sukurta remiantis jo paties grafikos variklis pagrindu. Šis žaidimas yra padaryta Sci-Fi, kur didžiulis metropolis virto karinių veiksmų vietoje, ir didžiulis humanoidų robotai tapo visiškai ihnimi gyventojai žanrą.

Taigi, ateina į žaidimą, jums reikia praeiti City of Transformers registracijos. Jums reikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Ir tada atsisiųsti žaidimo klientą.

Registracija Po žaidimo City of Transformers, jūsų bus paprašyta sukurti simbolių svogo: pirmiausia pasirinkite žodį, tada pasirinkite simbolių klasė (juos Žaidimas 6 ir visi jie turi daugiau nei 80 įgūdžių), tada jūs galite pakeisti savo charakterį išvaizda ir priskirti svogo Jo vardas. Pastaba charakteristikos vashogo pobūdį, jų 23 vienetų ir jie visi bus svarbi mūšyje. Na, iš esmės visi. Dabar pažvelkime detaliau esamos internetinis žaidimas Miestas Transformatoriai klasių, kurios buvo paminėtos

Užpuolimas - tai specialus Melee sukurtas jėgas ir sveikatą. Puikios įvairių pjovimo ir negailestinga ginklus;

Ghost - tai greitas, judrus, ir paslaptingas personažas. Valdo dvyniai peiliai;

Technikas - tai iš svyravo ginklų ir įvairių rūšių šaudymo meistras.

Ar ugnies pliūpsnius ir įdėti priešininkus kelyje spąstų;

Psionics - gali paveikti priešų per atstumą ir padaryti didelę žalą burtai nelaimė ir imobilizuoti juos;

Gynėjai - gali išgydyti sąjungininkais (net visą grupę), ir pagalbiniai aurą kėlimo simbolių;

Technomage - veikia priešų, nustatantis jų tokį poveikį kaip: apsinuodijus, erozijos, nuostolių proto kontrolės, sumažinto pasipriešinimo, gali kreiptis pagalbos droids.

Taigi, jūs esate žaidime. Ekrane pamatysite mokomąją pranešimą, kad jums reikia atidžiai apsvarstyti. Sugauti vieną iš 2 mažų stovyklose, priklausomai nuo klasės, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai pasikalbėti su NPC (NPC), kuri turės imtis darbo.

Per žaidimo City of Transformers internete, jums bus pasiūlyta daug įdomių, įvairių ir sudėtingų užduočių, kurie skirstomi į keletą tipų įvairovė: Pagrindinis, šalutinis, kasdien ir serijos.

Baigęs pirmuosius kelis questus į internetinių žaidimų miestas transformatoriai, gausite atlygį savo pirmąjį transformatorinės. Tiesa, jis nebus iš pradžių turi didelę jėgą ir negali vežti keleivius, bet prieš pirmą tavo priešu jis atrodys gangbusters. Killing monstras ir vykdant užduotis, Jums bus reguliariai gauti prizai ir apdovanojimai.

Žaisti Miestas Transformatoriai internete, jums bus kova priešų ir apsaugoti matricą, kuri turi daug paslapčių. Visi renginiai atsiskleis 21 regionų planetoje, kur jūs tikitės atlikti bandymus ir pavojų įvairovė. Bet tai dar ne viskas žaisti City Transformatoriai turėsite galimybę aplankyti mėnulio, mėnulio Amikrona, ir net praeityje ar ateityje.

Jei žinote, vienas iš Matricos paslaptimis, jūs galite kontroliuoti transformatoriai (kuris ilgiau nei 50 rūšių žaidimo). Kiekvienas žaidimo City of Transformers internete transformatorius gali būti transformuota į vieną iš transporto priemonių (kiekviena klasė turi savo tipo transporto priemonės), ji aeromobile, Aerobayk pėsčiomis arba AIM.

Play internetinis žaidimas Miestas Transformatoriai jums bus prieinami 11 profesijų, su kuria jūs galite gauti išteklius įvairių daiktų gamybos ekipirovok, eliksyrai, traškučiai, ir net savo transformatoriai. Prekybai Miestas Transformatoriai internetinių žaidimų rinką ir siūlomą aukcione.

Čia galite suformuoti grupes, Circus Turmoje, be to, transformatorių Miestas žaisti gali gauti sau augintiniai (daugiau nei 50), kuri visada bus su jumis, bet niekada įvesti į mūšį. Į žaidimą yra ir kitų daiktų, kurie jums gali sąveikauti: mechaniniai ir elektroniniai prietaisai, kompiuteriai, Teleporto, lauko ištekliai ...

Norite išbandyti? Join Miestas Transformers Jums šią progą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more