Žymės

Clan Wars

Alternatyvūs pavadinimai: Klano karo

Clan Wars internete - yra multiplayer Vaidmenų žaidimas, kuris yra nustatytas Viduramžių Škotijoje: kruvini mūšiai tarp klanų aukštaičių.

Online žaidimai Clan Wars yra naršyklinis, todėl ji nėra atsisiųsti ir įdiegti papildomas programas ir nekelia Tikslius sistemos reikalavimus kompiuterio grotuvas. Jums tereikia turėti interneto ryšį ir interneto naršyklę, versiją.

Prisijunk į žaidimą Klanų karai skiriasi nuo registracijos kitų žaidimų. Norėdami pradėti su Klanų karai Registracija internetu lieps prisistatyti ir nurodyti savo lytį, ir tada nedelsiant kreiptis į kovą mokymą. Taigi jūs galite nuspręsti, ar jums šį žaidimą arba ne tipo, ir pajusti jaudinantis mūšio įspūdžių. Po mūšio, patikrinkite Clan Wars lieps užpildyti standartinius laukus registracijos formą: Vardas ir sekso jūs jau parašyta, ji dar turi įvesti savo elektroninio pašto dėžutę ir pasirinkite slaptažodį.

Clan Wars internetinis žaidimas pastatytas ant kovose. Todėl, jums bus suteikta simbolį, kurių pagrindinis tikslas - kuo veiksmingiau kovoti. Taigi, jūsų užduotis, kai jūs pradėsite žaisti žaidimą Klanų karai internete yra tinkamas paskirstymas savo savybių, žaidimas vadinamas straipsnius. Jūsų charakteris bus

- Pajėgų (atsakingas už ištvermę ir perforavimo galia)

- Vikrumas (reikia išsiaiškinti uvorotlivosti ir antiuvorotlivosti)

- Intuicija (atsakingas už kritinės nukentėjo ir gebėjimu antikritu)

- Gyvenimas (labai svarbu šarvai dėvėti sumos)

- Intelektas (būtina skaityti runas ir svarbus kai kurių profesijų atstovų)

Clan Wars internetinis žaidimas ginklai dalijami į klases, su kuria jis susijęs nori charakterio ginklus: plaktukas, klubas, kirvis, peilis, ietis ir kardas.

Kiekviena klasė turi savo specifinį veikimą ir pajėgumus. Senbuviai patariama skaityti žaidimą forumą nuspręsti, ką pasirinko iš kovinių Jums tinka geriausiai. Tik du iš jų: Gynybos ir puolimo. Vienu ėjimu galima padaryti vieną išpuolių nukentėjo ir įdėti apsauginį įtaisą.

Kai tik pradėsite žaisti žaidimą internete Clan Wars, jūsų kovotojas įgis patirties kovodamas su kompiuteriu boto. Šis mūšis režimas yra prieš jums pasiekti 3 lygį. Nors, jei nesate labai įdomi kova su dirbtiniu intelektu, 1 lygis Jūs jau galite dalyvauti dvikovose - vienas ant vieno mūšio su kito žaidėjo. CO 2 lygis jau gali būti iš chaotiška kova narys, kurio metu kova bus atsitiktinai grąžinta į komandą.

Po kiekvieno sėkmingo mūšio, kai esate Clan Wars žaisti, jūsų charakteris įgyti patirties, kuri paveikia lygį ir gauti langų - specialių akinių, kad padidinti savo funkcijas. Taip pat su kiekvienu kovojant jums padidinti įgūdžius su ginklų.

Nuo antrojo lygio, galite prisijungti prie klano ir dalyvauti specialiuose klanų kovose - už Guardian kovų. Laimėti šalis gauna įvairius trofėjus, apdovanojimus ir premijas.

Žaidime yra daug skirtingų vietų - vietos ir teritorijos, iš kurių kiekvienas vykdo žaidimo funkciją. Ši

- Bankas

- Guild medžiotojai

- Outland

- Miškas

- Tamsus medis,

- Karjerų

- Mine

- Lošimas namą.

Play Clan Wars ir padaryti savo charakterį apie ginklus, šarvus ir kitų dalykų, kuriuos galės turėti 2 lygius. Profesijų, pavyzdžiui: burtininkas, medkirtys, Miner, Rockshaper.

Norėdami tai padaryti, jums reikia eiti į mišką, kasykla ar karjeras. Darbo valandos simbolio - valandą. Jis gali veikti visiškai be įrankių, naudojant suremontuotą priemonę arba po remonto priemonė. Priklauso nuo šio išteklių gavybos vietose ir atitinkamai padidinti įgūdžių.

Jei domina žaidimas su gera proga kovoti ir jausti savo klano, Clan Wars paramą už jus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more