Žymės

Clone Wars Nuotykiai

Alternatyvūs pavadinimai: Clone Wars Nuotykiai

Klonas karai Nuotykiai internete - nemokamas naršyklinis MMO RPG žaidimas, kur vartotojai dalyvauti įdomių Žvaigždžių karai ". Žaidimo kūrėjas įmonė Sony Prisijungę Pramogos , leidėjai - iš " LucasArts Pramogos guys. Be žaidimo sklypo įdėti antrą ir trečią dalį legendinių Žvaigždžių karai ". Galaktikos Respublika negali nutraukti karo veiksmus ir palikti ramybėje ir separatistų Droid kariuomenė. Tuo pačiu metu, Jedi Order, kuris vadovauja klonai, nori sužinoti Viešpaties Sidious (Sitų lordas) paslaptį. Tie, kurie žais Klonas karai Nuotykiai , tokiu būdu sujungiant laukinis prieštaringų įvykių, nebus jokių nemokamų minučių. Šio neeilinio pasaulio nuobodulio gyventojai yra nežinoma! Be to, visi renginys džiugina akis spalvingas dizainas. Gražus cartoon grafika greitai pralinksminti net labiausiai užsidaręs vartotoją. Apskritai Clone Wars žaidimas su daug ieškojimų, socialinės atveju ir charakterio pritaikyme labiau tinka paaugliams. Tačiau suaugusieji dažnai rimti žmonės, norintys atsipalaiduoti laisvalaikiu, priklausomas nuo interneto projektą. Per ilgą sąrašą mini žaidimų, kiekvienas gali rasti kažką sau patraukli. Išbandykite jį - nereikia gailėtis!

Ko reikia, kad gauti galimybę lankyti ryškus žaidimo pasaulį? Pirma, Klonas karai registracinės, per kurį įvedate į atitinkamą eilutę norima forma tam tikra informacija (vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresas). Sukurti akkakunt būti pasirengę už tai, kad esate reikalingas pripažinimą mūsų Vartotojo susitarimas. Antra, reikia patikrinti, ar kompiuteris atitinka šiuos nustatymus: operacinė sistema "Windows" XP arba "Windows" Vista "; procesorius " Intel " Pentium 4 (ar daugiau) vaizdo Radeon 8500 / GeForce 3 Series ; bent 512 MB [ _2_] RAM. Jei viskas gerai, jums bus vežami saugiai stebuklinga atmosfera žaidimas pasaulyje.

Nuo Klonas karai žaisti Federation pusės, jums reikia kovoti su klonų. Tiesiog manau, jums bus kovoti petys į petį su savo mėgstamą simbolių animacinis serijos tuo pačiu pavadinimu! Būti tose pačiose gretose kaip Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Yoda ir Ahsoka Tano - už bet Star Wars gerbėjas garbei. Be susitikimo su legendinių didvyrių, galite tikėtis lojalus draugystę su kitais žaidėjais. Kiekvienas vartotojas galės rasti sau kolegos dvasia, kuri visada malonu čate savo laisvalaikį.

Taigi, kas tiksliai yra virti žaidimas Klonas karai Nuotykiai ? Dėl kanoninės vietų serijos gali būti įvairių renginių daug. Po žaidimo Klonas karai - tai, visų pirma, įdomiausi mini-žaidimų, kad padėtų jums dalyvauti lenktynėse dėl speeder, lightsaber dvikova, erdvės kovose, šaudymo varžybos . Darbas ir bus tiems, kurie mėgsta kepalas. Pavyzdžiui, jei traukia sudėtingą galvosūkį? Antra, tai asmeninė namų statybos ir jos raida. Taigi jūs galite mušti į namus pagal savo skonį. Baldų pasirinkimas - vienas iš labiausiai maloni momentus, todėl daryti lėtai. Beje, į namus jums bus vairuoti svečius. Tai geriau mokėti pakankamai dėmesio į vidų, kad nebūtų susukti prieš draugus. Trečia, yra jūsų gyvenimo virtualus augintiniai buvimą. Tai reiškia, kad kiekvienas gali turėti Droid Companion ", kuri yra laikoma gana kietas. Be to, jo apskritimo funkcionalumą galima išplėsti, kitaip tariant - tuned.

Gerbiami gerbėjai linksmas nuotykis, kurį visada gali laisvai nuspręsti, kada ir kaip žaisti šį žaidimą. Nėra nieko jūs neįpareigoja. Jei jau ieško darbo be toliau griežtinant įtampos, Pasaulio Klonas puikiai tinka! Leiskite patenkinti visus Jūsų lūkesčius!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more